Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סורק תקלות לרכב מומלץ מ-EBAY.

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 2400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שרכשתי את הקולט הייתה לי נורת כרית אוויר דולקת.

הלכתי לחשמלאי - איפס את התקלה, לקח 100 ש"ח והכל הסתדר, עד שפירקתי והחזרתי את המצבר ואז היא חזרה.

עכשיו, חשבתי במקום ללכת שוב לחשמלאי - לרכוש לי סורק תקלות מ-EBAY, ראיתי כאלו בין 15-200 ש"ח. ולבצע את האיפוס לבד ועל הדרך להרוויח כלי שיעזור לי בעתיד.

השאלה האם יש דגם מומלץ, כל דגם יכול גם לאפס?

כל דגם מתחבר לכל יצרן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שנה הקולט?

אני פסימי, אבל אתה צריך לוודא שיש לך ברכב חיבור בתקן OBD II. בסופר לנסר שלי (96') לדוגמה אין.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמדומני בכל רכב מעל שנת 2000 או 2001 יש את המחבר obd2.

בכל אופן אתה צריך את הרכיב Elm 327 שמתחבר עם בלוטוס.

אל תצפה לנפלאות אבל הוא בהחלט נותן מידע שימושי כגון טמפ', דלק, סל"ד וסריקת תקלות.

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם יש שקע OBD, לא תמיד המחשב עובד לפי התקן הזה. התקן נהיה מחייב רק ב-02', כלי רכב ישנים יותר שצוידו בשקע הזה לעתים עלולים לתקשר אך ורק עם מחשב ייעודי.

כך למשל המצב בחלק מדגמי VAG.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את זה http://www.ebay.com/itm/400943509421?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=670485184033&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

או את זה

http://www.ebay.com/itm/111550070188?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=410540499684&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

הזולים יותר + החינמי של אנגי רק גרמו צרות למחשב הרכב.

VGATE יותר יקרים מסורקים של 10-5$ אך יציבים ועובדים עם תוכנות יותר ממוקדות של יצרנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שבקולט יש obd ii. הייתי הולך לכיוון שיש לג'מפר שני פינים בשקע הדיאגנוסטיקה ולחלץ קוד תקלה באמצעות הבהוב של נורת ה check engine.

לגבי איפוס התקלה זה כבר צריך קצת לחקור לעומק איך ומה. קצת מפתיע שהיא חזרה לאחר החלפת המצבר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...