Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צינור נשם

michael4552
שימו לב! השרשור הזה בן 3191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה ימים גילתי נזילת שמן בלמטה של הרכב מתחת למנוע. לאחר בדיקה במוסך גילו שזה נובע מכך שהצינור נשם לא מחובר לשום דבר ( אמור להתחבר לכניסה של פילטר האוויר). בקיצור חיברנו אותו למקום הנכון וזה מה שאמור למנוע מנזילות שמן כי ברגע שהוא לא מחובר נוצר לחץ ואיתו נזילות. לאחר שיצאתי מהמוסך ולאחר שהצינור חובר נסעתי והרגשתי שהכח קצת ירד כאילו ברחו לי איזה כמה סוסים..

הגיוני?

חשבתי על זה שאם זה לא היה מחובר לפילטר אז הפילטר לא היה פעיל משמע לא היה פילטר.. כמו פילטר פתוח שידוע שהוא מוסיף כמה כוחות סוס.

אם וזה הגיוני אני שוקל להוציא את הצינור חזרה...

תודה רבה

Polo 2001 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפקידו של הנשם דיי פשוט, למנוע לחץ במכסה, לחץ שמגיע מפעולת מנוע סדירה, כמו כן לטפל באדי השמן שלא יסריחו את כל הרכב.

הנשם מתחבר לרוב לצינור שנמצא איפשהו בסעפת יניקה.

בגדול מהנשם מגיע אוויר חם, אוויר חם לא טוב לביצועים אבל מדובר על הבדל כזה זניח אם הנשם מחובר או לא שאין פשוט הבדל, הכל פסיכולוגי.

אין שום הבדל.

אם אתה עדיין חושש שהדבר משפיע על ביצועים (סיכוי אפסי), אתה תמיד יכול לקנות נשם פתוח, נראה כמו פילטר אוויר פתוח קטן, ואז האוויר החם הלחץ והאדים יוצאים לחלל המנוע, יותר מזהם יותר מלכלך ויותר מסריח.

אני אישית מעדיף לנסוע מבלי להריח אדי שמן שרופים בסלון.

Honda Civic ex 95

Honda Prelude vti 99

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפקידו של הנשם דיי פשוט, למנוע לחץ במכסה, לחץ שמגיע מפעולת מנוע סדירה, כמו כן לטפל באדי השמן שלא יסריחו את כל הרכב.

הנשם מתחבר לרוב לצינור שנמצא איפשהו בסעפת יניקה.

בגדול מהנשם מגיע אוויר חם, אוויר חם לא טוב לביצועים אבל מדובר על הבדל כזה זניח אם הנשם מחובר או לא שאין פשוט הבדל, הכל פסיכולוגי.

אין שום הבדל.

אם אתה עדיין חושש שהדבר משפיע על ביצועים (סיכוי אפסי), אתה תמיד יכול לקנות נשם פתוח, נראה כמו פילטר אוויר פתוח קטן, ואז האוויר החם הלחץ והאדים יוצאים לחלל המנוע, יותר מזהם יותר מלכלך ויותר מסריח.

אני אישית מעדיף לנסוע מבלי להריח אדי שמן שרופים בסלון.

נתתה לי הסבר מצוין ! תודה רבה :)

גם אני מעדיף לנסוע בלי ריחות בסלון, אשאיר את זה מחובר כנראה הכל פסיכולוגי חחח

Polo 2001 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תדאג לנקות אותו מידי פעם או פעם ב להחליף את הצינור.

איני זוכר במדויק את השם של הלחץ שתפקידו לשחרר, אך ברגע שהוא סתום הוא יגרום לבעיות בתפקוד המנוע.

Honda Civic ex 95

Honda Prelude vti 99

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תדאג לנקות אותו מידי פעם או פעם ב להחליף את הצינור.

איני זוכר במדויק את השם של הלחץ שתפקידו לשחרר, אך ברגע שהוא סתום הוא יגרום לבעיות בתפקוד המנוע.

השסתום נקרא PCV

Audi A3 8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...