Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה 1.2TSI על הדיינו.

שימו לב! השרשור הזה בן 3181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברה, אני עשיתי תוכנת קאסטום אצל דני מקסטיונינג, אין ספק שהוא פשוט מקצוען ויודע את העבודה.

בהתחלה האוטו עמד על 88 כח סוס לגלגל ודני העלה אותו ל115 כח סוס בגלגל ו132 כוח סוס במנוע שזה משמעותי ומורגש מהרגע שיצאתי מהמוסך של דני, כאילו דני הרכיב לי כנפיים על האוטו ואמר לי יאלה אתה מוכן לטיסה!

יחסית למנוע 1.2TSI המנוע פשוט תותח וביצועים מצויינים, ואפילו עמדתי עם BMW מנוע 2.0 טורבו ואני כולה 1.2TSI מנוע של קופסת גפרורים.

האוטו כל כך מבקש כח אפילו בטורים 1-2.5 ואני לא מסוגל להגיד לו לא!

אין לי מילים ממש כאילו החליף לי מנוע השיפור מורגש ממש וממליץ לכל אחד עם מנוע 1.2 TSI ובמיוחד על דני שהוא יודע את העבודה וגם נותן תמיכה 24/7 בטלפון ועונה על כל השאלות בכל השעות!

דני אין עליך תודה!

הנה התוצאה על הדיינו, 115 כח סוס בגלגל ו20 מומנט בגלגל.

132 כח סוס במנוע ו22 מומנט

http://sizmedia.com/my.php?i=dzzjnkjyzflw.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! אין ספק שתוכנה לרכב גודש משנה אותו מקצה לקצה.

מבין את ההתלהבות אבל עם כל הכבוד, אין סיכוי שהרכב שלך עומד עם ב.מ.וו באף מצב...

סע בזהירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,

נהג הבימר לא ידע שהוא בתחרות, אין לך סיכוי לעמוד עם הבימר בשום מצב, לא ליד החלון ולא ליד הפגוש האחורי, יש הבדלי הספק משמעותיים וה-2 ליטר נושם טוב יותר מה שאומר שככל שהמהירות תגדל הפער רק יתעצם.

תהנה מהרכב.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

תשתדל לא להתחרות עם רכבים אחרים, זה מסוכן. בטח ובטח לא להתחרות עם רכבים שחזקים משמעותית מהרכב שלך, זה ממש מסוכן.

• אהבתי 1

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,

נהג הבימר לא ידע שהוא בתחרות, אין לך סיכוי לעמוד עם הבימר בשום מצב, לא ליד החלון ולא ליד הפגוש האחורי, יש הבדלי הספק משמעותיים וה-2 ליטר נושם טוב יותר מה שאומר שככל שהמהירות תגדל הפער רק יתעצם.

תהנה מהרכב.

+1

הכל נכון :)

תתחדש ותהנה

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

תשתדל לא להתחרות עם רכבים אחרים, זה מסוכן. בטח ובטח לא להתחרות עם רכבים שחזקים משמעותית מהרכב שלך, זה ממש מסוכן.

מה בדיוק מסוכן בזה? יכול להיות שהבימר שהוא לחץ איתה היא אטמוספרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכנה בלהתחרות ברכבים שחזקים ממך היא שאתה תגיע עם הרכב שלך הרבה מעבר ליכולות של כדי לעמוד מול המתחרה שלך,

הן מבחינת אחיזה בלימה וכו'...מה שהרכב שחזק ממך סביר להניח כן יוכל להתמודד איתן.

אתה לא רוצה לראות איביזה נקרעת על 200 קמ"ש כדי לעמוד מול מרצדס שבשבילה זאת יכולה להיות מהירות שיוט ולא תהיה לה בעיה לבצע בלימת חירום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם איביזה 1.2 טורבו ורציתי לשאול, האם החלפת ההילוכים נשארת אותו דבר? (לחיצה עדינה על הגז מחליפה ב 2000 סל''ד ובהילוך 4 ומעלה ב 1500) , האם מלבד הכוח, משהו השתנה מבחינת הגיר וההילוכים? מה לגבי צריכת דלק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הגיר ויחסי ההעברה הכל נשאר זהה.

צריכת הדלק בלחיצות אמורה להיות גבוהה יותר אבל יש הטוענים שדווקא בשיוט ונסיעה רגועה - היא משתפרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכנה בלהתחרות ברכבים שחזקים ממך היא שאתה תגיע עם הרכב שלך הרבה מעבר ליכולות של כדי לעמוד מול המתחרה שלך,

הן מבחינת אחיזה בלימה וכו'...מה שהרכב שחזק ממך סביר להניח כן יוכל להתמודד איתן.

אתה לא רוצה לראות איביזה נקרעת על 200 קמ"ש כדי לעמוד מול מרצדס שבשבילה זאת יכולה להיות מהירות שיוט ולא תהיה לה בעיה לבצע בלימת חירום.

בדיוק כך. רבים מהמשפרים בכלל לא נותנים דעתם לצורך לשפר את מכלולי האחיזה והבלימה של הרכב ועלולים להגיע לנקודות לא בטיחותיות בעליל.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי לחיצה עם חבר שלי זאת אומרת שהוא גם לחץ , לחיצה עד 80 כי לא היה עוד מקום, וביחס לדלק אם נוסעים רגוע הדלק משתפר ברמה אחרת אבל עדיין יש כל כח הרבה כח בטורים הנמוכים ככה שאי אפשר להגיד לאוטו לא!

אני מאוד ממליץ על דני מקס טיונינג הוא הוציא מקסימום כח ומקסימום ביצועים מהאוטו שלי והוא בהחלט יודע את העבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...