Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הושיעו! הושיעו! צלמו אותי

שימו לב! השרשור הזה בן 3186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההוי אנשים אמיצים ואמיצות גם,

צלמו אותי בחיפה ברחוב שמחה גולן נוסע 90 קמ"ש ברחוב שהמהירות המותרת היא 60 קמ"ש.

הרכב רשום על שם בתי בת השש והדוח על שמה.

שאלות:

1. ממתי יש שם מצלמה? למה אין תמרור המורה על מצלמה?

2. הדוח הגיע בדואר רגיל, מה קורה אם מתעלם ממנו?

3. האם יכול להסב את הדוח על שמה של אמי, ואז לבקש אזהרה (לא קבלה דו"ח מאז מלחמת יום כיפור בערך).

4. הדו"ח על שם בת 6, מה קורה אם משלם אותו?

בברכה,

אוהד

בעל חיבה יתרה לדוושה הימנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תגיד תודה שלא קבעו מהירות מותרת 50, שכן קצת לפני המצלמה יש צומת (הסובה של האוטובוסים) שאמור לבטל את התמרור.

2. המצלמה לא חדשה - קיימת לפחות כמה חודשים ואולי יותר (חפש את הדיווח בשרשור המצלמות בנעוצים), וכיון שמדובר במצלמת רמזור ובמקום די מועד לפורענות מדובר באחת המצלמות שקיומה מוצדק. למיטב זכרוני יש גם תמרור אזהרה.

3. תוכל, בתנאי שאמך לצהיר שהיא הנהגת.

4. תהיה לה שלילה של הרשיון לתלת אופן ולקורקינט. האמת היא שצריך להמתיi לעמית ולישה, יודעי החוק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי משאיר על שם הילדה, מצד אחד זה יכול ליפול בן הכסאות והכל יהיה בסדר. מצד שני זו הודאה שהיא נהגה ללא רשיון.... לך תדע לאן זה יתגלגל משם...

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלות:

1. ממתי יש שם מצלמה? למה אין תמרור המורה על מצלמה?

2. הדוח הגיע בדואר רגיל, מה קורה אם מתעלם ממנו?

3. האם יכול להסב את הדוח על שמה של אמי, ואז לבקש אזהרה (לא קבלה דו"ח מאז מלחמת יום כיפור בערך).

4. הדו"ח על שם בת 6, מה קורה אם משלם אותו?

1. ממתי קיימת חובה להציב תמרור לפני המצלמה?
  2. לא יודע, אבל אני מעריך שפשוט תקבל בהמשך מכתב רשום שאם תבחר להתעלם ממנו אז כנראה פשוט תקבל כפל קנס. אגב, עוד קמ"ש אחד והיית זוכה בדייט רומנטי עם השופט.
  3. למיטב ידיעתי - כן.
  4. שאלה טובה. בהינתן העובדה שאתה האפוטרופוס שלה, אני מעריך שאתה זה שיצטרך לספק למשטרה הסבר מניח את הדעת בנוגע לזהות הנהג העבריין.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהדו"ח הנוכחי ( אם בוודאות לא הגיע בדואר רשום ) עשה לילדה עפיפון והמתן לדו"ח שיבוא בדואר רשום.

אז תחליט מה לעשות

ניתן לבקש להסב אותו למישהו אחר, ניתן יהיה לשלם אותו , ואז תקבל הילדה את הנקודות.

לא בטוח שהמחשב בודק אם יש למקבל הנקודות רשיון נהיגה בכלל.

ללא קשר , אמורים להיות לך קשיים בהעברת בעלות כאשר תרצה למכור את הרכב, תצטרך לקבל אישור של בית המשפט לענייני משפחה לביצוע המכירה.

פעולות טעונות אישור בית המשפט

20. ואלה הפעולות שבהן אין ההורים מוסמכים לייצג את הקטין בלי שבית המשפט אישרן מראש:

(1) העברה, שעבוד, חלוקה או חיסול של יחידה משקית בחקלאות, בתעשיה, במלאכה או במסחר, או של דירה;

(2) פעולה שתקפה תלוי ברישום בפנקס המתנהל על פי חוק;

(3) נתינת מתנות, זולת מתנות ותרומות הניתנות לפי הנהוג בנסיבות הענין;

(4) נתינת ערבות;

(5) פעולה משפטית בין הקטין לבין הוריו או קרובי הוריו, זולת קבלת מתנות הניתנות לקטין.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההוי,

זה יונדאי גטס 2004. למכור לא נראה לי, מקסימום לברזל.

השאלה היא, אם באמת עדיף לעשות עפיפון ולהמתין לרשום, או להסב על שם אימי ולקבל אזהרה?

ובאמת מה קורה אם לבעל הרכב אין רישיון??

אוהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור איך הצלחת לרשום את הרכב על ילדה בת 6 שאין לה תעודת זהות.

גם אם הצלחת, לפי פקודת התעבורה בעל הרכב הוא לא הקטין אלא ההורים או האפוטרופוס, אני מניח שהדוחות ירשמו על שמו/ם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה

אתה יכול לתת מתנה לבתך והיא תהפוך לבעלת הרכב

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת ישה? זה פשוט נשמע לי הזוי שאפשר לרשום רכב על ילדה בת 6? אולי פות"ש התכוון ל-16?

וגם אם כן אפשר להעביר בעלות רכב על שם ילד קטן האם אין אפוטרופוס אשר ישא בדין במקרה של עבירה כלשהיא, במקרה הזה דו"ח מצולם, אבל אם פעם הבאה תאונת פגע וברח? מה יאשימו ילדה בת 6?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלם אתה הדוח וזהו ! - כנראה שאף אחד לא יקבל נקודות .

ניצלת פעם אחת את הילדה לרשום על שמה את הרכב ( לא ניראה לי שקניתה לה את הרכב במתנה ...)

אתה רוצה לנצל עכשיו את אמך , שעד היום לא היה לה שום דוח ועכשיו יהיה לה :x.

תעשה לעצמך טובה (ולסובבים אותך) ושלם את הדוח , קח מינימום אחריות על המעשים שלך ! (גם ככה נחלצת מעניין הנקודות .)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה

אתה יכול לתת מתנה לבתך והיא תהפוך לבעלת הרכב

אתה טועה. קרא מיהו בעל רכב בהגדרות של פקודת התעבורה.

עריכה אחרונה על ידי 2pac
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...