Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השפעת קולינייט 845 על מיקרופייבר

שימו לב! השרשור הזה בן 3165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סט המיקרופייבר שלי עובר כביסה ומכונת ייבוש לאחר כל שימוש. עד כה, מצבם מעולה.

לאחרונה לאחר שימוש בקולינייט, בוצעה הפרוצדורה, אך להפתעתי המיקרו ששימש למריחת החומר, יצא כשהוא מושחר באיזור בו היה ספוג.

האם מישהו נוסף נתקל בתופעה?

שתי מילים על הקולינייט - הבקבוק פשוט וזה בעיקר בולט באיכות ההברגה (אבל זה לא אסון).

החומר אינו הומגני וכדאי לערבב ואף לחמם מעט.

היישום קליל. כמו חמאה.

התוצאה קשה למדידה מבחינת חלקות וברק כי ההשוואה שלי לאוטמים של WOLF'S והקולינייט לא מצליח להתעלות עליהם. לגבי עמידות עדיין קשה לי לפסוק.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לנער את הבקבוק טוב לפני השימוש. זה גם כתוב בהוראות.

לגבי המיקרופייבר, לא מוכרת לי התופעה. אני בד"כ לא מכבס את המגבת של הבאפינג כי אין יותא מידי טעם- אפשר לנער אותה קצת כדי שאבקה של החומר לצא אבל אי אפשר לצפות שמשהו יוריד את החומר לחלוטין.

פעם אחת כיבסתי עם APC ויצא די הרבה חומר (גם מפד המיקרופייבר שהשתמשתי בו) אבל רחוק מלהחזיר את המגבת למצבה המקורי.

אני גם מכיר שזה קורה עם כל האוטמים\ וקסים הטובים. 3-4-5 שימושים ולפח.

לגבי החלקות והברק- לא השתמשתי באוטמים של וולפס, אבל ה845 הוא אחד החלקים. תרגיש את זה כנראה בשטיפה הבאה.

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, גם אני לא נתקלתי בתופעה המתוארת.

אגב, מאחר ואתה מחזיק ברשותך כמה סוגים של וואקסים/אוטמים, אשמח מאוד אם תפרסם מבחן השוואתי ארוך זמן בניהם, למשל - צד אחד של מכסה תא המטען ימרח בחומר אחד ושאר הרכב בחומר אחר, רק כך אפשר לבחון עמידות ותוצאות לאורך זמן.

עריכה - הפקק של הקולינייט באמת גרוע, אני פתרתי את הבעיה בכך שהעברתי פקק מתאים (עם פיה) מבקבוק של כמיכל גייז לקולינייט.

עריכה אחרונה על ידי dorki
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה לא הובנתי. מדובר במיקרו ששימש למריחה ולא לבאפינג.

דורקי, אני מאוד אשתדל לשתף ברשמים. עשיתי על אחת המכוניות שליש מכסה מנוע עם הקולינייט. ועל השניה חלק נוסף על האוטם.

מנגד, אני חלש מאוד בצילומים והסרטות. ככה שרק אם יהיה משהו מאוד בולט אני אעשה מאמץ בנדון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרחת את הקולי עם מיקרו?

תגיד לו שלום.

כל דבר שתנסה לעשות די יהרוס את המגבת

אני השתמשתי בפד מיקרופייבר של דודו ג'וס והוא די נהרס לי גם (שטפתי אותו עם APC מדולל ומים חמים, הוציא את רוב השאריות אבל אחרי 3 פעמים כבר אי אפשר היה להשתמש בו).

הכי טוב פד ספוג שלא סופג הרבה (אני מוכר אחד כזה אם בא לך :) )

מגבת גם לא מאפשרת לך למרוח שכבה דקה מספיק. לי מספיק 35 מ"ל חומר לסוזוקי סויפט והבנתי שאנשים מצליחים אפילו למרוח פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, למריחה אני משתמש באפליקטורים הצהובים של מגווירס.

כידוע לך שהרכב שלי קצת יותר גדול מסוויפט - ועדיין אני משתמש בפחות מארבעים גר' חומר למריחה אחת.

לגבי ההתרשמות שלך מהחומרים - אין לי צורך בתמונות, אני מספיק מעריך את דעתך כדי שאקבל את דבריך כפי שהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי לא מעט אפליקטורים של מגווירס . אבל הם לא מספיק רכים לטעמי. אני טועה?

יש לי אפליקטור של קאר-פרו מצויין אבל אני משתמש בו רק עם הוולפ׳ס.

לגבי דעתי - תודה רבה. קצת סבלנות. מוקדם לי לקבוע. לפחות לגבי מה שניתן ללמוד מאופן היישום, היתרון של הקולינייט הוא שאפשר ליישם בטמפרטורת סביבה בקיץ ישראלי. לא בשמש ולא בפח חם כמובן. זה משהו שוולפ׳ס מושפע ממנו לרעה. מעל 22-23 מעלות ומתחיל להיות קשה יותר בשלב הבאפינג. ההמלצה 12 מעלות...

עריכה אחרונה על ידי shayy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצהוב בסדר.

עם פד דומה מיישמים אפילו אופטיקוט. פשוט אל תשפשף עם יותר מידי לחץ.

בכול מקרה אני מוכר את זה- http://www.carzilla.ca/optimum/opti-pro-paint-applicator

אם בא לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...