Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיטוף לרכב - מקצוענים עם מחירים טובים?

שימו לב! השרשור הזה בן 1977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני רוצה לעשות עיטוף לרכב, אני לא בעל מקצוע בהדבקה ולכן אני מחפש מישהו שכן.

אשמח להמלצה מגולשים שעשו אצל בעלי מקצוע ואני מדגיש בעלי מקצוע שיודעים את העבודה כמו שצריך ושיש להם ידיים, לא כאלה שיקרעו אותי במחיר כדי לממן לעצמם את הריסק של הנזק שיעשו לי בגלל הידיים השמאליות שלהם

אני מחפש עבודה טובה במחיר טוב ולא אכפת לי גם בעל מקצוע טוב שעובד פרילנס אני יסדר לו מקום לעבוד בו בנוח אני מספק את החומר ואת הכל, צריך רק את הידיים שלו.

העבודה לרכב מזדה 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מנצל"ש.

מהי תרומתה של המדבקה על רכב? נניח, לא עלינו, רכב פגע בכם, אפילו מכה קלה, במה המדבקה הזאת תעזור?

הרי פגיעה בפח הרכב תהיה, ושריטה לא תאחר להגיע אחריה. אז מה עשינו פה בעצם? מה אני מפספס פה.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבנים / צ'יפים / פגעי דרך כגון צואת ציפורים וכל מיני חומרים ואבנים שעפים על מכסה המנוע והסביבה.

זה עוזר במיוחד למי שנוהג מהר או על מסלול (פחות נהוג בארצנו)

בנוגע לפגיעה של רכב - אתה כבר יודע מה התשובה :p

זה יותר נהוג בחו"ל על רכבי יוקרה וכאלו שמרבים להשאר במהירות גבוהה, שהסבירות שם שאבנים קטנות יעופו על הצבע גבוהה יותר, וכן במקרים כאלו זה עוזר.

אצלי ברכב לדוגמא, יש כמה נקודות קטנות לבנות שנגרמו מאבנים על הצבע אדום - לא כיף

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל"ש.

מהי תרומתה של המדבקה על רכב? נניח, לא עלינו, רכב פגע בכם, אפילו מכה קלה, במה המדבקה הזאת תעזור?

הרי פגיעה בפח הרכב תהיה, ושריטה לא תאחר להגיע אחריה. אז מה עשינו פה בעצם? מה אני מפספס פה.

לא מיועד נגד תאונות,

ההגנה היא בחנייה שפוגעים בך רכבים מקדימה ומאחור והפגוש בזמן נשרט ומקבל מקומות עם קילופי צבע.

אפשר לשים גם כפס על הדלתות ואז אין לך את הפגיעה שפותחים עליך דלת (ומתקבל בצבע על הדלת פס*

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אצלי יש נקודות לבנות בחלק הקדמי של מכסה המנוע והפגוש. שמתי לב שהן התרבו עם הזמן.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כל כך גאוני, ראיתי את זה בעבר אבל אני מפחד שהצבע של הפילם/עטיפה ידהה עם הזמן או שיתמלא סווירלים שלא יהיה ניתן להוריד.

קובי, מה אמור היה להיות ההפרש במחיר בין אם הם מספקים את החומר ובין אם אתה זה שמספק להם אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כל כך גאוני, ראיתי את זה בעבר אבל אני מפחד שהצבע של הפילם/עטיפה ידהה עם הזמן או שיתמלא סווירלים שלא יהיה ניתן להוריד.

קובי, מה אמור היה להיות ההפרש במחיר בין אם הם מספקים את החומר ובין אם אתה זה שמספק להם אותו?

ההפרש הוא עצום :(

תקנה את היריעות מאנגליה או מארה"ב דרך EBAY ותן להתקין כאן

היריעות הן ללא דבק !! (לא לקנות מדבקות שנדבקות עם דבר) והן נצמדות כאשר מרססים מים ואלכוהול

ואחרי זה עם מגב מנקזים וזה נצמד

אני בחרתי את החומר של 3M scotchgard אחרי שקראתי עליו - כאן יש איך עושים את זה

וגם כאן

וכאן גם

https://www.youtube.com/watch?v=JY_Rd6xur_I

כאן עבור פגושים רצו ממני 3000 שקל !!!

החומר עלה לי כ 400 שקל (עדיף למצוא מוכר בריטי כי אז אתה לא משלם משלוח יקר)

תקנה יריעה ברוחב החלק הגלוי והבולט של הטמבון (בדרך כלל 15 ס"מ יספיקו) ואורך תיקח את האורך של שני הטמבונים וזה יעלה לך זול

תקנה יריעה כזו למשל (מוכר בריטי) שתספיק לך לשני פגושים

http://www.ebay.com/itm/15cm-x-400cm-Genuine-3M-clear-paint-protection-vinyl-film-/261119604801?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3ccbf0f841

http://www.ebay.com/itm/12-x24-to-12-x111-3M-Scotchgard-paint-protection-film-size-options-Low-price-/221153709900?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item337dc9cf4c

או מסוג PRO

http://www.ebay.com/itm/12-x-84-3M-Scotchgard-PRO-SERIES-Paint-Protection-Film-Bulk-Clear-Bra-Strip-/321602335344?hash=item4ae0fe3270&vxp=mtr

עדכון!!!

כאן יש מוכר בריטי שמוכר את דגם ה PRO במחיר מעולה

http://www.ebay.co.uk/itm/6-x12-to-6-x180-3M-Scotchgard-PRO-SERIES-paint-protection-WorldWide-Ship-/301325799093?var=600336918988&hash=item46286aceb5

יריעה ברוחב 15 ס"מ על אורך של כמעט 5 מטר

יספיק לך לשני הפגושים, לא יצהיב וישמור לך מכל שיפשוף חזק ככל שיהיה

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ומה לגבי עלויות העבודה? אפשר בפרטי אם אתה לא רוצה לחשוף.

גם אצלי ב-500 יש פגיעות קטנות מאבנים, "נהנות" מצביעה דקה.

מצד אחד זה מבאס, מצד שני אני ממש לא רוצה לצבוע את הפגוש ומכסה המנוע כי הצבע במצב מעולה.

חשבתי לעטוף את שני אלה כדי לפחות לעצור את התופעה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...