Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיטוף לרכב - מקצוענים עם מחירים טובים?

שימו לב! השרשור הזה בן 1983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהבתי שיורדים לפרטים, בואו נמשיך.

גליל עולה ליבואן. 1083$ + 170$ משלוח +מע"מ.

סה"כ : 5850 ש"ח כולל מע"מ ליבואן, נגיד שהיבואן עובד על 15% רווח, למעשה:

לסדנה גליל עולה 6855 ש"ח כולל מע"מ, 300 ש"ח למ"ר.

ראיתי שאמרתם שני דברים.

1. "

עבודה של שעתיים וחצי נאמר מתומחרת ב-500 ש"ח+- (200 ש"ח לשעת עבודה זה מכובד לכל הדעות)"

אני לא יודע אם בכלל אפשר להגיד את זה, זאת אומנות לכל דבר, זה נראה לכם קל מהצד אבל תתפלאו לגלות שלצפות עם PPF לבד ממש לא קל כמו שזה נראה.

2. אני לא יכול להתייחס למחירים באייבי, אין שום הבטחה שזה החומר המקורי, אנ יכול להסתמך על האתר בלבד.

והכי חשוב מה קורה בפועל...

מישהו יקנה 10 מטר חומר "כלשהו" ב 2000ש"ח ינסה 3 פעם לעטוף את הטמבון לבד "ישרוף" את כל החומר ואז יגיע אליינו.

אני מבטיח לכם שלתקן לוח חשמל בבית, להחליף בויילר או לבנות מטבח לבד יעלה לכם לבד הרבה יותר זול מאשר עבודה של איש מקצוע, פה בדיוק מגיעה המילה "איש מקצוע" אתם תגלו שבלעדיו גם אם יש לכם את כל החומרים לא תצליחו לעשות זאת באותה רמה, וברוב המקרים אפילו לא קרוב.

כמה דברים:

מותר לך להרוויח כמה שאתה רוצה,

מותר לנו לחשוב על רווח "סביר" וחובה עלינו לבדוק עוד מקומות בתור צרכנים נבונים.

לא כולם "רמאים" ב ebay ויש מוכרים אמינים שמוכרים דברים מקוריים.

ואם הם מוכרים לנו את אותו החומר במחיר הרבה יותר נמוך אז אין לנו סיבה לא לרכוש מהם.

לגבי שעת עבודה, נכון לא הולכים "לחפאר" אבל 200-250 שקל לשעת עבודה של מומחה זה מתאים מאד. (מניסיון אישי אני הלכתי וביצעתי את העיטוף לרכב שלי עם חומר שהבאתי אצל suntek ואתה ממש לא יכול לומר שהם לא טובים (אני אומר מומחים)

וכן מי שלא רוצה שהחומר יצהיב קונה רק את המוצר שלכם או של suntek או PRO 3M

ואם הוא יהיה הוגן הוא אולי ירוויח פחות על כל לקוח אבל יהיו לו הרבה יותר לקוחות ובסופו של דבר רווח גדול יותר ממחזור מכירות גדול יותר.

אז אנשי מקצוע הוגנים יש (לפחות ממני יש המלצה על SUNTEK ולא אין לי הכרות או מניות או כל דבר אחר איתם רק התרשמות מהעבודה שעשו על הרכב שלי והיחס הנחמד)

וחומר - אם אתה רוכש הרבה יותר יקר חובתנו לקנות במחיר נוח יותר לכיס שלנו ולא בגלל שאנחנו "קמצנים" אלא בגלל שזה הוגן

ואם אני מזמין 2 יריעות כאלה למשל לפגושי הרכב שלי ומתקין אצל בעל מקצוע מומחה - זו קנייה נכונה והוגנת

http://www.ebay.com/itm/18-x132-3M-Scotchgard-PRO-SERIES-paint-protection-NEW-4th-Generation-Clear-Bra-/291309139906?hash=item43d360b7c2:g:WmwAAOSw0vBUd1z7

אם הוא היה מוכר לי את החומר במחיר גבוה יותר בקצת הייתי קונה גם את החומר ממנו בלא היסוס כיוון שמגיע לו להרוויח

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חשוב לציין, במקרה הנ"ל מגלגלים לצרכן עלויות מע"מ, היבואן והחנות מחשבות במחיר למטר עבורן גם את המע"מ עליו הן מזדכות, בפועל 300 ש"ח למטר עלות לסדנה זה יותר קרוב ל250 ש"ח ללא מע"מ, לפי חישוב של 700-900 ש"ח הצרכן מוסיף בערך 400-500 שקל למטר. האם התקנה של מטר חומר לוקחת שעה? מילא הייתם גובים על עבודת האמן מחיר סביר לעיניכם, אבל נראה שגובים פה 200% רק על החומר, בלי קשר לעבודה. המחיר הנ"ל לא מאפשר לצרכנים לבצע התקנה מלאה על הרכב, כן אני מעדיף להזמין חומר בעצמי ולשלם לכם על הניסיון והעבודה המעולה שלכם ובכך לחסוך אלפי שקלים ולהנות מהגנה על הרכב.

Win win לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוחחתי היום עם רומן מ-suntek נתן לי הצעה על רכב מסוג מאזדה 3, 4 דלתות, כל דלת 400 ש"ח וכל טמבון 800 ש"ח משמע 3200 ₪ ביחד כולל עבודה וחומר, השם של החומר שהם משתמשים בוא נקרא רטרומה, עם 3 שנות אחריות, מישהו יכול לתת חוות דעת על החומר? האם לדעתכם המחיר הוא סביר? כמובן שהוא מבצע את העבודה אם אני מביא את החומר, שעת עבודה שלו כ-200 ₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

kobi_g . אתה חייב להפסיק לתמחר שעות עבודה של "מומחים".

אני מבין שאתה ממש מרוצה מהעבודה שקיבלת אצל SunTek, ועוד יותר מרוצה מהמוצרים שאתה מוצא באייבי.

כל עוד SunTek מוכן להביא אחראיות על חומר שמביא איתו הלקוח, לי אין מה לומר, במידה ועשית את העבודה בלי לקבל אחראיות זאת כבר טיפשות שלך.

אני יכול להבטיח לך שאתה לא יכול לרכוש Xpel Ultimate מקורי יותר זול מהמחיר שציינתי בתגובה הקודמת. חוזר ואומר, זה החומר היחיד שנבחן באקלים הישראלי לתווך ארוך.

נשאלת השאלה. אם בעוד שנה החומר שאיתו עטפת את האוטו יצהיב או יגרום נזק לצבע האוטו, מה אז?

עדיין תגיד שחסכת? תיקח אחריות על ההמלצה שלך לכל חברי הפורום?

Or_s

ישנם חלקים ברכב שנעטפים בצורה יחסית מהירה ויש כאלה שלוקחים מעל שעה למטר רבוע, לצערי אתם שוכחים עוד המון דברים שגלומים במחיר, אתם קופצים למסקנות בלי שיש לכם את הידע המתאים.

לגבי שעת עבודה, אוקיי אתה אומר 250 ש"ח מקובל. אבל אם לצורך עיטוף הטמבון השתמשנו ב4 אנשים שכל שעבדו ביחד שעה, אז תיהיה מוכן לשלם 1000 ש"ח? איך אתה בדיוק מחשב את זה?

בתוך ה "700-900 ש"ח למ"ר" גלומים הרבה דברים:

קודם כל אף אחד לא חישב פה הוצאות של עסק שכירות,חשבונות, עובדים וכו'...

ישר החלטתם ש450 ש"ח על כל מטר זה רווח נקי לעסק.

אחריות - במידה והיו בעיות נצטרך לתקן אותם על חשבוננו.

נזק - לפעמים יכול להיגרם נזק בעת ההתקנה, נהיה מחוייבים לתקן אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דויד, אני לא נכנס לשיטת התמחור שלך, זכותך להרוויח כמה שאתה מרגיש שמגיע לך.

לא הגיוני להוריד במעט את המחיר כדי לתת שירות ליותר לקוחות? במקום שעשרה אנשים בחודש ירשו לעצמם עיטוף, תקבל 40 רכבים שכנראה ויהיו גם לקוחות של שירותים נוספים (א ב בעסקים לא?) מנגד יכול להיות שכבר עכשיו אתה מרגיש שאין צורך בהמון לקוחות ואלו השיקולים שלך. אני סבור שאם הייתם גובים פחות למטר או בונים שיטת תמחור קבועה וברורה הייתם מקבלים יותר לקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה של שעתיים וחצי נאמר מתומחרת ב-500 ש"ח+- (200 ש"ח לשעת עבודה זה מכובד לכל הדעות)

קודם כל, לזה קוראים להיכנס לשיטת תמחור.

ברגע שתבין כי במקרה הספציפי הזה עלות החומר משפיע מאוד על התמחור הסופי יגמר הוויכוח.

לדוגמא, גג פנורמי לרכב (מויניל שחור מבריק) אנו עושים החל מ700 ש"ח. כשהחומר עולה לנו מחיר סביר המחיר ללקוח יורד משמעותית.

בעבודה עם Xpel כל טעות גוררת להוצאה גדולה, ובשביל להגיעה לעבודות ברמה שלנו קורה לא פעם שחלקים רבים נזרקים.

אנחנו מאוד מנסים לקדם את התחום בארץ ורוצים שמגוון רחב יותר של לקוחות יוכלו להתנסות בציפוי PPF.

בזמן האחרון אנו עושים בדיקות לחומרי PPF זולים יותר, נעדכן פה תוצאות בהמשך.

תודה על השיעור בעסקים Or :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נכנס לשיטת התמחור שלך, זכותך להרוויח כמה שאתה מרגיש שמגיע לך.

יש פקידי שומה שמתערבים פחות ממך.

עריכה אחרונה על ידי BEEKER

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

תכלס, מי הכי זולים בציפוי PPF כיום?

הזמנתי אאוטלנדר ואני שוקל לעשות ציפוי ל4 דלתות, ומאידך לא רוצה לעבור מחיר של 2000 שקל.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אני רואה שעשו עבודה יפה מאד, תגיד אתה יכול לשטוף בלחץ מים את הטמבון ? אצלי התפרק באיזור החיבורים. תוך חודש נאלצתי להחליף ציפוי. פוחד מהדבק של המדבקות. מה קיים בלי דבק, ובלי חיבורים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דויד, אני לא נכנס לשיטת התמחור שלך, זכותך להרוויח כמה שאתה מרגיש שמגיע לך.

לא הגיוני להוריד במעט את המחיר כדי לתת שירות ליותר לקוחות? במקום שעשרה אנשים בחודש ירשו לעצמם עיטוף, תקבל 40 רכבים שכנראה ויהיו גם לקוחות של שירותים נוספים (א ב בעסקים לא?) מנגד יכול להיות שכבר עכשיו אתה מרגיש שאין צורך בהמון לקוחות ואלו השיקולים שלך. אני סבור שאם הייתם גובים פחות למטר או בונים שיטת תמחור קבועה וברורה הייתם מקבלים יותר לקוחות.

מסכים עם Odiva - ציפוי לוקח המון זמן. המבחן האמיתי יהיה כשתנסה להסיר. אצלי המדבקה ירדה עם צבע הדלת כי השתמשוו בחומר מאיביי. עדיף לרכוש את המדבקה ואת העבודה במקום אחד ולקבל אחריות. אם משהו יתפרק בהסרה לפחות יהיה לך כתובת אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי אתמול פגושים ב suntek בתל אביב

אני הבאתי את החומר שקניתי

עובדים יפה מאד

[ATTACH=CONFIG]432541[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]432542[/ATTACH]

מהיכן קונים את החומר? אפשר לינק? תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
מהיכן קונים את החומר? אפשר לינק? תודה רבה

באיבי יש מוכרים שמספקים

אי אפשר לתת לך אחד ספציפי כי אין לך מידה

החומרים האלה נמדדים לפי אורך ורוחב (מגיע בגליל)

חברות יש לך כמה מעולות - סנטק, אקספל וכדומה

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=suntek+clear+film&_sacat=0

https://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=suntek+clear+film&_osacat=0&_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=xpel+ppf++clear+film&_sacat=0

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...