Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושים עם מכונאי שלא מצליח למצוא את הבעיה

Amir Appel
שימו לב! השרשור הזה בן 3213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע שעבר הרכב לא הניע (גם אחרי שהנעתי עם כבלים ונסעתי חצי שעה כדי להטעין את המצבר). הלכתי למוסך להחליף מצבר. המכונאי בדק, אמר "זה מצבר!" והחליף לי במחיר הגיוני.

כמה ימים אחרי זה התחלתי להרגיש שהמצבר הולך ונגמר, כל הנעה נהיית קשה יותר.

נניח והבעיה באלטרנטור או במשהו אחר, מה נהוג לעשות במצב כזה?

להמשיך ללכת אליו עד שיפתור את הבעיה ובינתיים לשלם על כל חלק שיחליף לי? במידה והמצבר שלי היה תקין והוא החליף אותו סתם, האם נהוג לבקש משהו חזרה?

אני חייב לציין שזאת לא הפעם הראשונה שזה קורה איתו - לפני שנה היו לי רעשים בהגה והוא החליף לי מסרק הגה. אחרי שבוע הרעשים חזרו. חזרתי אליו והוא החליף לי שוב, בלי לדרוש תשלום כלשהו. הסיפור הזה חזר על עצמו בערך 7 פעמים - הרעשים חוזרים והוא מחליף לי בלי לבקש תשלום.

מה שגורם לי להאמין שמדובר במכונאי אמין, פשוט לא מקצועי.

מה דעתכם?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו עגלה יש לך ? (הקורולה ? עריכה : רק עכשיו ראיתי שאתה אינך "אפל" המקורי...) .

יש מצב שיש בעייה בטעינה - ניתן לבדוק את זה ( נדלקת נורת טעינה ?).

יש מצב שקיימת צריכת זרם גבוהה כשכל מערכות הרכב כבויות. ניתן גם לבדוק את זה.

במידה והמוסכניק שלך אינו מסוגל לכך - ממליץ לך לגשת לחשמלאי.

עריכה אחרונה על ידי חולגי
תוספת

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מזדה 2 2008

ואם המכונאי מתקן משהו שלא היה צריך לתקן? כלומר יכול להיות שהחליף לי מצבר תקין סתם כי התעצל לבדוק או כי לא ידע. להשלים עם זה שנדפקתי ולא לחזור אליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן - לא עגלה (של "המקורי" - כן :lol: ).

לדעתי אתה צריך לחזור ולהתעמת עם המוסכניק שלך. אולי תקבל איזשהו פיצוי אולי לא. תנסה.

מה שכן - את הבעייה שלך רצוי לפתור.

מהיכן אתה בארץ ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...