Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמת מהירות בכביש 65 צומת מגידו, לא חוקית, לפי בית המשפט, המשטרה חויבת להשיב כסף.

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 3206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גברת נהגה בכביש 65 ולאחר מכן קיבלה דו"ח תנועה על מהירות נסיעה, שבה היא נסעה ב-80 קמ"ש, כאשר המהירות המותרת בכביש הינה 90 קמ"ש.

בנוסף, המצלמה לא מכויילת כיאות וחרף זאת, המשטרה סירבה להכיר בטעות, המשטרה סירבה להכיר באחריות.

13 וחצי מיליון שקל שמשטרת ישראל..לקחה (ואני כותב בעדינות)

אותה נהגת תבעה את המשטרה, בתביעה יצוגית וזכתה.

במידה וישנו נהג, אשר נתפס על מהירות באיזור מגידו, הוא יכול לפנות למשטרת ישראל ולקבל את הכסף חזרה וכמו כן, את מחיקת הנקודות המרשיעות.

http://103fm.maariv.co.il/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=GGIIMD&c41t4nzVQ=EE

מדובר בהקלטה מתוכנית הרדיו של גבי גזית, מתחנת 103FM.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

13 מיליון זה הסכום שנגבה דרך המצלמה הזאת עד היום? זאת הכוונה?

תאמינו לי, כל הכבוד לאנשים האלה שיש להם זמן וכוח ללכת לייצוגית מול גופים כאלה. מעניין כמה זמן זה התנהל כל המשפ ט(סלחו לי אבל לא היה לי כוח וזמן להקשיב לקטע המוקלט אם זה נאמר שם). כל הכבוד לה ושתדע כל אם עברייה בישראל שדו"חות אינם גזירה משמיים. אמן.

זכר אלפא שמחכה לנקבת האלפא שלו, רצוי אלפא ספיידר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

13 מליון שקל ממצלמה אחת ורק על עבירה אחת, של ה750 ש"ח. זה לא כולל את העבירות הנמוכות או הגבוהות יותר.

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטול 14 אלף דוחות. איזה כיף :) (ב-1 לאוגוסט מחיר הדלק יעלה).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פסק הדין מצורף , חלקו אומנם עוסק בגמול לתובעת ולבא כוחה

MM-14-01-45495-426.doc

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי, עוד לא ראית כלום, בגלל הבנייה של הרקבת הקלה הולכים להציב מצלמות על הנת"צים, לתת סמכות לפקחים להפיק דוחות ולהגדיל את הקנס ל 750 ש"ח.

מקור: http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001055734#fromelement=hp_morearticles

Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח אילו היו מציבים כאלה גם בנתיב המטרונית בחיפה, במיוחד בכיוון היציאה הדרומית מהעיר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. להציב פקחים ו\או לצלם רכבים נוסעים בנת"צ, אין לי בעיה, זה אפילו מבורך, בייחוד בתל אביב.

אולי זה משהו שיגרום לתחבורה הציבורית, לנוע קצת יותר מהר.

ב. בנוגע למצלמה, מדובר על 14 מיליון שקל, אני לא יודע את תקופת הזמן אבל לפי המדינה, זה אמור להיות עד שנתיים אחורה.

ג. הנושא כאן, הוא לא החזר הדו"ח או החזר כסף כזה או אחר.

ההסבר, ברפובליקת הבננות שלנו, היא העובדה שמשטרת ישראל ידעה על כיול שגוי של אתה מצלמה, במשך כל השנים, אבל את משטרת ישראל זה לא עניין, כי זאת המצלמה מס' 3 מבחינת הכנסות וחלוקת דוחות.

זה החלק שמפריע לי.

עכשיו לך תספר על המצלמות הדיגיטליות, שהן נועדו "לשמור על התנועה" ולא להיות מסחטת כסף.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרת ישראל זה גוף שאמור להתנהל ללא דופי לאור תפקידו. זו בושה שמקבלי ההחלטות בגוף הזה לא קיבלו את ההחלטה שהיו צריכים לקבל ללא התערבות בית משפט.

מה הבעיה להגיד "מצטערים טעינו, קחו בחזרה את הכסף ואנו מתנצלים על עוגמת הנפש" ? מישהו שם חשב שמהלך כזה יוציא אותו קטן כנראה אבל הוא לא מבין שבדיוק צעד כזה יהפוך את המשטרה לגוף שניתן לסמוך עליו.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג. הנושא כאן, הוא לא החזר הדו"ח או החזר כסף כזה או אחר.

ההסבר, ברפובליקת הבננות שלנו, היא העובדה שמשטרת ישראל ידעה על כיול שגוי של אתה מצלמה,

.

מהיכן הבאת את השטות הזאת

על סמך תמרור שלא ברור כלל מי החליט להציב אותו , הקטע המדובר היה מוגבל מהירות ל 80 קמ"ש

אלא מה

בין התמרור לבין המצלמה הייתה צומת ולכן הצומת ביטלה את ההגבלה של התמרור, וכיוון שהכביש הוא עם הפרדה הוא כביש של 90 קמ"ש.

ולכן היה צורך לחייב את משתמשי הדרך בדוחות על מהירות מעבר ל 90 קמ"ש ולא על מהירות מעבר ל 80 קמ"ש.

המדינה עקב הפשלה שלה , החליטה שלא לשנות לדוחות שיכלה לתת עלמהירות מעבר ל 90 קמ"ש.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מחזיר כסף במדינה הזו ?! כולם יודעים רק לקחת

זה כמו תינוק שתופס משהו - ואז זה שלו או "שלו".

אח"כ המשטרה מתפלאת שכך היא נראית.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...