Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט 500X ,נראית ומרגישה זולה מבפנים? עיצוב נשי? או טעות בידי, מה אתם חושבים?

bigmik
שימו לב! השרשור הזה בן 3194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע להחליט ועדיין לא נהגתי ברכב,הייתי בסוכנות והלכתי לראות את הרכב מסקרנות נטו.

סיקרן אותי רכב מעוצב יפה חיצונית מנוע קטן וחסכני 1.4T וניהוג חד וקל,לפי אנשים שנסעו בה.

מרגיש קטן מבפנים וצפוף (אבל כנראה זו המטרה).

חוץ מהדש הקידמי העליון הרך וצבעו המוסיף חן ושובבות(נפגשתי עם ה 1.6 ידנית),

הכל נראה זול (לי מרגיש זול) למגע ופלסטיקי בתחושה,התאכזבתי מאוד.

בעיקר באיזור הדלתות קדימה ואחורה ובדש התחתון,הרגיש זול והקונסולה האמצעית של ידית ההלוכים.

ואחרון אחרון לפני נסיעת מבחן ב 1.4T , העיצוב...נשי או לא נשי?

מה אתם חושבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא יודע מזה עיצוב נשי. גולדסטאר טוענים שהם בירה לגברים למרות שנשים שותות אותן יופי.

ה500X מאוד נאה בעיני, עדכנית, מזכירה מאוד את המיני בהרבה מאפיינים.

לגבי הפנים - אני מאמין שזה תלוי ברמת הציפיות שלך. אני לא חשתי שמדובר במשהו "זול". אולי לא שיא היוקרה, אבל בוודאי לא זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיד אחרי הפיאט התישבתי בקיה ספורטאז אורבן 130 אלף ובגרסת ביניים,בסביבות 145 אלף שח.

הרגיש לי יותר כאילו לא חסכו עלי וברמה יותר טובה לקיה.אז באותו מחיר 140 נראה לי שהקיה,

נראית ומרגיה לי יותר כקניה מועדפת ובוגרת. ועיצובית גם לקיה יש מה לומר,אבל יש מלא כמוה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נשי בעיניך? מה הדרישות שלך?

לגבי הפיאט והקיה - הדומה ביניהן זה רק המחיר והגובה היחסי. חוץ מזה - מכוניות שונות מסגמנטים שונים. האבזור, אגב, מאד שקול. הפיאט תהיה זריזה וחסכונית יותר, כנראה בהפרש ניכר. הקיה מרווחת יותר ותא המטען שלה עדיף, גם כאן בהפרש די ניכר.

עריכה אחרונה על ידי RK

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אותה בצבע אדום, לא מחמיא לה לדעתי האישית. בלבן כנראה הייתי אוהב יותר אבל עדיין אולי אני טועה

בקשר לעיצוב נשי,בגלל זה אני מעלה את השירשור בסוגייה.

אני יודע שהן לא מאותו סגמנט לגמרי וכן מסקרן אותי משהו קצת גבוה מעוצב ומנוע קטן וזריז,אבל בסופו של

דבר עולה השאלה באויר לגבי הסכום הסופי הכללי.

ואולי רכב כזה מגיע מקנייה ממקום לא רציונאלי ,כמו שמרגישים אחרי נסיעה בפיאט אבארט,לדוגמה והקניה

באה ממקום אחר לא ההגיוני בעיקר. הרי ברור לי שהקיה מוביל נוסעים כנראה עדיף יותר.

הקיה לא באה כהשוואה אלה פשוט סוכנות שהיתה צמודה,אז נכנסתי ובדקתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא זול בהרגשה הפנימית. הפלסטיק מלפנים איכותי, כך גם קטעי העור בדלתות. ברור שזו לא בנטלי, אבל היא גם קצת יותר זולה מבנטלי. לגבי האם העיצוב נשי או לא אין לי מושג. בוא נגיד שבשבילי זה לא פקטור, הגבריות שלי לא נקבעת על פי העיצוב של האוטו. לי אין בעיה גם עם 500 רגילה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להבין אם מישהו טוען שהעיצוב של ה- X נשי לעומת הספורטאז'. מצד שני, אולי זה בגלל שהוא פשוט יפה הרבה יותר, עם קווים נאים בהרבה. בקיצור, איטלקי. בתמונות שרצות ברשת, גם הג'יפ העתידי של אלפא (ברור שהתמונות עדיין לא משקפות את האמת אבל עדיין...) המבוסס על הג'ולייטה, מרוב שהוא כל כך יפה, תוכל לומר עליו שהוא נשי לעומת X5 של ב.מ.וו נניח.

בכל מקרה, אם הייתי צריך לבחור בין השניים, הייתי הולך על ה- X. מעוצב יותר, נוסע הרבה יותר טוב בזכות המנוע/גיר ואפילו מציע התנהגות כביש טובה מאד, יחסית לסגמנט זה ולסגמנט המשפחתיות. כמובן שנהגתי בו ועל סמך זה רשמתי את דבריי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אן לי רצון לקנות את הקיה וזה לא שרשור יעוץ בקנייה,אחרת היה מופנה לשם.

רק רוצה לדעת אם חושבים כמוני או לא! אם רק אני חושב שהיא נשית בעיצוב או טועה.

לא משווה לקיה לגמרי,רק שהמחיר דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שהיא נראית נשית, אבל מצד שני אני נוהג במיני. ה-500X הוא רכב "לייפסטייל", שגורם לך לקנות אותו כי אתה רוצה ולא כי אתה צריך. אם היא עושה לך רצון להוציא את פנקס הצ'קים והקיה לא (או כל רכב אחר במחיר מקביל לצורך העניין), אין מה להתלבט לדעתי.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רוצה לדעת אם חושבים כמוני או לא! אם רק אני חושב שהיא נשית בעיצוב או טועה.

אם היינו יודעים מה אתה חושב היינו עוזרים.

אבל מאחר ולא אמרת מזה עיצוב נשי (עגלגל? נמוך? גבוה? ספורטיבי? לא ספורטיבי?) אז קצת קשה להתייחס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא X6, אבל הרבה יותר יוניסקס לעומת ה-500. יחד עם זאת, זה לא פעם עניין של בחירת צבעים, עיצוב חישוקי הגלגלים וכו', הדוגמה הטובה ביותר לכך היא ה-500 "הנשית" מול ה-500 אבארט "הגברית". צריך גם לזכור שכרגע הדגם משווק רק בגרסת האורבן, גרסת הפנאי שאמורה להגיע בהמשך, למיטב הבנתי, בהחלט קצת יותר "גברית" למראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...