Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש - בית דפוס תותח

קאררה
שימו לב! השרשור הזה בן 3208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שביקרתי ב-2 בתי דפוס שעובדיהם\בעליהם הגיבו כאשר בפניהם הבעת עיני עגל לבקשותי אני מעוניין לקבל המלצה לבית דפוס שהוא לא פחות מתותח בשורה הראשונה של בתי הדפוס בארץ.

אני מעוניין להוציא כרטיסי ביקור שהם חסרי פשרות: 350 גרם עובי נייר, למינציה כפולה מט, הבלטות פיסיות בכרטיס הביקור ופינות עגולות סימטריות.

לא רוצה להתפשר על איכות הנייר והעובי שלו. הטופ של הטופ.

אני מעוניין בעבודה התחלתית של כ-200 כרטיסים (מוכן לשקול רכישה של יותר).

אשמח ואף אודה להמלצתם של חברי הפורום.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הביטוי ״350 גרם״ נלקח מאחד מבתי הדפוס לאחר שהראתי להם כרטיס ביקור לדוגמא.

350 גרם?

מסביר את עיני העגל...

מחירים טובים פחות מטריד אותי, אני רוצה בית דפוס שיודע לעשות עבודה ברמה גבוהה. ידוע לך אם פוטוגרפיקס זה המקרה ?

"צבעים אמיתיים" (הם די שכונה, אבל מחירים טובים) או "פוטוגרפיקס".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להתפלא מנייר 350 גרם. ככה קוראים לזה וכל בית דפוס קורא לסוג נייר הזה ככה. יש סוגי נייר שונים במשקלים / עובי שונים.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשם השוואה, נייר סטנדרטי למדפסת הוא 70 - 80 גרם.

בספרים 90 - 110.

לכרטיס ביקור מקובל קצת יותר, אבל 350 זה שאמת לא סטנדרט.

תעדכן איפה עשית זה מעניין אותי.

בהצלחה!

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

דפוס אילן יתן לך עבודה ברמה גבוהה, והמכונות הדיגיטליות של אינדיגו שעומדות אצלם יאפשרו ריצות קצרות כפי שביקשת.

קרוב יותר לבית - דפוס לביא ברעננה. נקיים וזריזים יחסית, עובדים אנלוגי אבל מבינים עניין וסביר להניח שיוכלו לתאם איתך ציפיות באופן מדוייק לפני תחילת העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה דריש! מה זה אומר שדפוס לביא ״עובדים אנלוגי״ ?

על פניו נראה שהם עושים הבלטות ויש להם את עובי הנייר הרצוי אך לא ברור אם הם עושים פינות עגולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

עובדים אנלוגי = משקיעים כמה שעות בסט-אפ של הציוד (עובי נייר, לחץ על הגלילים, מהירות הדפסה וכו'), מכינים גלופה, מערבבים דיו בצנצנת ואז מדפיסים הרבה עותקים כדי שזה יהיה משתלם. אלו העסקים שבד"כ יעודדו אותך להזמין 500 כרטיסי ביקור/פליירים/פנקסים ומעלה, כי פחות מזה פשוט לא יחזיר להם את המשכורת של הדפס.

עובדים דיגיטלי = משקיעים כמה דקות בהכנת קובץ גרפי במחשב ואז מוציאים לך תוך רבע שעה דף או שניים או עשרה או מאה על מדפסת ביתית גדולה. העסקים האלו יפרסמו עצמם במילים כמו "גמישות", "ריצה קצרה" ו"החל מ-X עותקים".

זה על רגל אחת, בצורה מאד פשטנית. בפועל הגבולות מטושטשים יותר.

דפוס אילן עובד בעיקר על מדפסות דיגיטליות של HP אינדיגו, לכן מציג גמישות תפעולית ואיכות גבוהה מאד. אלו מדפסות שאפשר להדפיס עליהן שני דפים היום, שלושה מחר ועוד אחד אחרי חודשיים, הן תעבודנה היטב מתי שתדליק אותן. כמו מדפסת ביתית גדולה.

מכונת דפוס אנלוגית חייבת לעבוד רצוף, אם היא עומדת ומחכה שתגיע הזמנה גדולה מספיק זה מתכון לתקלות מכניות. דפוס לביא עובדים בעיקר על ציוד אנלוגי ובכמויות קטנות, אבל כשביקשתי בזמנו 100 כרטיסים חרקו שיניים ועשו לי גם את זה מהיום למחר. בסופו של דבר הם לא חיים בוואקום ומבינים שיש תחרות מסביב ואילוצים טכניים, לכן לפעמים עובדים בהפסד או במחיר עלות ע"מ לייצר תעסוקה ולשמור על גלגלי השיניים מסתובבים. בעיקר אבל התרשמתי שבמחלקה הטכנית שלהם יש עם מי לדבר, וזה לא עניין של מה בכך.

אני מציע שתתחיל מהם, ואם לא תהיה מרוצה מהאיכות או היחס תדבר עם אילן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא מרוצה מהתוצאה אני רוכש אותה בכל זאת ? או שיש אפשרות להוציא כרטיס אחד, לראות את התוצאה ואז להמשיך ?

בנוסף שמתי לב שיש כאלה שעושים פינות עגולות סימטריות ויש כאלה שזה נראה כמו חיתוך של הפינה מספר פעמים עד שיוצא מעוגל אך לא סימטרי. איפה מעגל סימטרי יהיה מוצלח יותר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

מי שעובד דיגיטלי יוכל בד"כ להדפיס לך דף דוגמה במקום, האנלוגים יתקשו בכך אבל עדיין שווה לשאול.

חיתוך זה כבר נושא אחר. אמנם כל יצרני המכונות הדיגיטליות מציעות ציוד גימור אינטגרלי, בד"כ בתי דפוס ישראלים לא משקיעים בו ופשוט מבצעים את החיתוך על גיליוטינה חיצונית שמשותפת לכל הציוד בעסק. במצב כזה התוצאה תהיה תלויה בעיקר בכישורים הטכניים, בנסיון ובמוטיבציה של המפעיל הרלוונטי. בבית דפוס רציני זה יהיה איש מקצוע, ובעסק חובבני זה יהיה עובד זמני שחותך הכל עקום והולך הבית. (לא הביתה, הבית.)

שוב, שווה להתקשר לבתי הדפוס שהומלצו בשרשור הזה ופשוט לשאול. איפה שתקבל יחס רציני בטלפון, סביר להניח שהעבודה תהיה בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

My two cents

רובין ר.י.ד - דפוס דיגיטלי מקצועיים ואיכותיים, ממוקמים ברמת גן וקיימים למעלה מ 40 שנה עם ציוד מבין המתקדמים בשוק.

אתה יכול לבקש לקבל דוגמא ראשונית.

על צבעים אמיתיים שמעתי שהם זולים ולכן איכות העבודה והיחס שלהם לא משהו, סוג של יחס דרום תל אביב. אבל אין לי נסיון אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...