Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה AM5 1.2TSI+DSG - שרשור מתגלגל

AK21
שימו לב! השרשור הזה בן 2088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני עם ה-AM5 ועל אותו סטטוס - 30K קילומטר.

מבחינת דלק, הצריכה שלך קצת גבוהה. אני עושה כמעט 1 ל-15 כאשר מדובר על נסיעה שרובה עירונית (כולל פקקים ועליות), ו-1 ל-16.5/17 כאשר מדובר על נסיעות שרובן בין-עירוניות.

אומנם אני לא סוחט סתם את הגז עד הסוף ולא נותן זינוקים מוגזמים ברמזורים, אבל אני גם לא נוסע כמו "סבתא".

את המעקב אני מבצע גם באמצעות Fill-Up באופן קבוע (כל התדלוקים מתועדים מהרגע הראשון).

אישית, בפקקים או עומסים אני מעביר את ההילוכים למצב של טיפטרוניק ושולט עליהם בעצמי כדי שהתיבה לא תעביר כל שניה הילוך (לא בריא).

Am5 זה הרפרנס?

Sent from my HTC One using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היום כבר אין AM5,ב83 זאת הגירסת STYLE שהרבה יותר מאובזרת ממה שהייתה AM5.

דשבורד מעט שונה,איכות חומרים טובה יותר ומנוע 1.0 במקום 1.2.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום כבר אין AM5,ב83 זאת הגירסת STYLE שהרבה יותר מאובזרת ממה שהייתה AM5.

דשבורד מעט שונה,איכות חומרים טובה יותר ומנוע 1.0 במקום 1.2.

נסעתי בסטייל, מרגישה מעולה ואיכותית ונוסעת מצוין.. אני רק מפחד מה dsg... מה קורה עם עוד 4 שנים הולך המח גיר? הלכו 10,000 שקל

Sent from my HTC One using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

עדכון:

שנתיים על הכביש הרכב עבר 37.5 אלף ק"מ והכל תקין ועובד כמו ביום הראשון(או שלא-אם מחשיבים את המולטימדיה שהוחלפה כי קפאה לגמרי, כפי שפורט בשרשור).הרכב עבר לראשונה טסט בצורה חלקה (האמת הופתעתי שהחכמולוגים שם לא הנפיצו לי איזה בורג לוחית זיהוי ארוך ב2 כריכות מהמותר או משהו בסגנון). צריכת הדלק שמדי פעם אני בודק מתוך סקרנות, עומדת בד"כ על 1:14 בנהיגת 70:30 כשהרוב הרצליה-גבעתיים על איילון בשעות העומס. הביטוח חודש הפעם בAIG כי היו זולים יותר מאלייד . סה"כ מאוד מרוצים מהרכב. הDSG המושמץ עובד מעולה(חמסה חמסה) והרכב זריז וחסכוני יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עלות הביטוח?

והאם עשית כבר טיפול? מה מחירו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ למי שרוצה לחסוך בעלות הטיפולים לקנות שמן באופן פרטי ולהביא למוסך.

לפני כמה ימים קיבלתי הצעת מחיר לטיפול לאודי q3.

המוסך דרש 5 ליטר שמן במחיר 65שח לליטר לפני מע"מ.

אני קניתי 5 ליטר של שמן קאסטרול אדג' 5w40 ב160שח כולל מעמ.

חסכתי 200שח מעלות הטיפול...

אמנם עבר קצת זמן מאז שנרשמה התגובה הזו אבל סיקרן אותי.

הכנסת רכב במסגרת אחריות לטיפול במוסך מורשה ונתנו לך להביא את השמן בעצמך?

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

עדכון:

שנה לאחר הטיפול האחרון הרכב נכנס לטיפול קטן נוסף שכלל בדיקה כללית,החלפת שמן ופילטר שמן במוסך תושיה.החלטתי לשלם עוד קצת ו"לשמור" על הזכות לאחריות מרצון טוב לשנה השלישית. מבחינת תקלות, ברוך ה' אין.הרכב עבר 43kkm באמינות מופתית(להוציא את המולטימדיה שהוחלפה לאחר שקפאה לנצח ,כמפורט בשירשור. בינתיים התרחבנו ל3 נפשות ואתמול נוסף כסא בטיחות(צ'יקו נקסטפיט) במקום הסלקל שלא היה נוח כלכך ופחות בטוח לגברת. האמת?עם עגלה ואמבטיה שרוב הזמן ברכב+ כסא הבטיחות מתחיל להיות קצת צפוף. אני בטוח שזה ישתפר עם הזמן כשלא יהיה צורך באמבטיה אבל בראש עוברות לפעמים מחשבות שאולי עוד מעט צריך לשדרג למשהו קצת גדול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IMG_20170907_112226.jpgIMG_20170907_112159.jpg

ככה נראה טיול משפחתי(זוג + תינוקת חמודה) ראשון לצפון. כמו שניתן לראות די צפוף באיביזה ולמרות שאנחנו לא מטיילים כל יום והנסיעה הזאת הצריכה הרבה ציוד יחסית, עדיין הצפיפות מורגשת והמחשבה על שידרוג לרכב מרווח יותר ואפילו ג'יפון רחמנא ליצלן, עוברת בראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמבטיה זאת בעיה במיוחד כשיש לכם עוד ציוד.

אבל גם בסופר מיני אחרת המצב היה דומה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

עדכון:

לאחר 3 שנים ו-4 חודשים וכמעט 56kkm ללא שום תקלה למעט המולטימדיה שקפאה והוחלפה(פורט כאן בשירשור) הרכב הוכנס לטיפול 60K, מה שנקרא טיפול גדול. האחריות ושנת ה"רצון הטוב" נגמרו ולכן לא ראיתי שום סיבה להמשיך לטפל במוסך מורשה יבואן שלא מציג שום יתרון לא מבחינת שירות ובטח שלא מבחינת מחיר. הרכב נכנס ביום ראשון למוסך רון המומלץ ולאחר כשעה+/- יצא מהטיפול שטוף ונקי. השירות של רון היה מעולה ומסביר פנים ואני לגמרי מבין את גל ההמלצות שיש למוסך.

ד"א, ביום למחרת האישה דווחה שהרכב מרגיש הרבה יותר חי ונמרץ.:-D עד כאן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

לאחר 3 שנים ו-4 חודשים וכמעט 56kkm ללא שום תקלה למעט המולטימדיה שקפאה והוחלפה(פורט כאן בשירשור) הרכב הוכנס לטיפול 60K, מה שנקרא טיפול גדול. האחריות ושנת ה"רצון הטוב" נגמרו ולכן לא ראיתי שום סיבה להמשיך לטפל במוסך מורשה יבואן שלא מציג שום יתרון לא מבחינת שירות ובטח שלא מבחינת מחיר. הרכב נכנס ביום ראשון למוסך רון המומלץ ולאחר כשעה+/- יצא מהטיפול שטוף ונקי. השירות של רון היה מעולה ומסביר פנים ואני לגמרי מבין את גל ההמלצות שיש למוסך.

ד"א, ביום למחרת האישה דווחה שהרכב מרגיש הרבה יותר חי ונמרץ.:-D עד כאן..

פשוט תענוג... חבל שאני גר בצפון ולא יכול להגיע למוסך הזה. מעולם לא זכיתי לקבל שטיפה לרכב אחרי טיפול בסיאט שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...