Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזילת שמן מאזדה 3 אקטיב 2005

Crossfire_
שימו לב! השרשור הזה בן 3192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי מאזדה 3 2005 שעשתה 206000 קמ, לפני כחודש וחצי עברה יישור קו שכלל בין היתר החלפת אטם לקרטר, לפני כשבוע (שישי) נסעתי בכביש 6 במהירות 160-140 עם רכב עמוס ומזגן, הטורים עמדו על 4. במוצאי שבת ראיתי שלולית מתחת אמצע השליש הקדמי של הרכב (למיטב הבנתי הקרטר) וגיליתי שאין שמן ברכב בכלל. מילאתי שמן וחזרתי לבית במהירות נורמלית (100) כשחניתי עקבתי אחרי השמן וגיליתי שחוץ מכמה טפטופים קטנים לא נוזל כלום. במשך השבוע לא נזל כלום גם כן. חזרתי אתמול מקרית גת לאשדוד וגיליתי שוב שמיד אחרי הנסיעה מטפטף שמן (כשתי טיפות לשניה) והקצב יורד עם הזמן. יש לציין שלמיטב זכרוני לא קיבלתי שום מכה מתחת לאוטו או משהו כזה.

האם זה אטם הקרטר? אם לא ממה נובעת כזאת נזילה? אם אני ילך למוסך שעשיתי בו ישור קו יטפלו לי בזה ללא תשלום? יש איזה אחריות לדברים מסוג זה? מאז הטיפול נסעתי כ3000 קמ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום להסתכן בנסיעה עם נזילת שמן,

הייתי ממליץ לך לחזור מיידית לאותו מוסך שביצע את העבודה,

ושיבדוק לך את הבעיה בצורה מסודרת על הליפט.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום להסתכן בנסיעה עם נזילת שמן,

הייתי ממליץ לך לחזור מיידית לאותו מוסך שביצע את העבודה,

ושיבדוק לך את הבעיה בצורה מסודרת על הליפט.

אני יעשה את זה בהקדם, יש לך אולי מושג מה זה נובע? רק כשהרכב נוסע מחוץ לעיר זה קורה וגם זה לפעמים? אני לא רוצה שאני יגיע למוסך ויסבנו אותי...הבנתי שלהחליף קרטר זה נזק רציני בארנק, אני בקושי מבין בזה משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתאר לנו נזילת שמן קלאסית, לא פעם ולא פעמים נתקלתי בנזילות שמן שלא קורות ב-1000 סל"ד אבל איך שהמנוע מגיע ל-2300 סל"ד מתחיל לנזול שמן מאיזשהו אטם כמו משוגע.

צריך להסתכל מתחת לרכב ולהבין מאיפה זה נוזל יש שלל אפשרויות.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...