Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מהעבודה קיה פיקנטו 2015 VS ניסן מיקרה 2015?

ABSULUTT
שימו לב! השרשור הזה בן 3206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי מחליף רק בשביל הגיוון והתנסות עם דברים חדשים.

תחליף, תסע כמה חודשים עד הטיפול הבא, תלמד מה זה גיר רציף, תבין אם אתה אוהב את אופן הפעולה שלו או לא.

מקסימום בטיפול הבא תחליף שוב. אם לא תנסה בעצמך, לא תדע.

הרי לא מדובר בהחלפת מרצדס בפיאט אונו, סה"כ מכוניות די דומות שלכל אחת מהן יש נקודות חלשות יותר וחזקות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי אין צורך להתעצבן, כל אחד והחוויה האישית שלו מהרכב.

איבזור- ממתיי בלמים נכנסים לאבזור? במיקרה המערכת שמע מגיע עם חיבור bt לנייד ודיבורית מובנת.

מושבים מחוממים

יש את כפתור הכי טוב לדעתי- קיפול מראות אוטומטי

יש ידית לנהג שנוחה מאד להרבה נהגים.

חיישני לחץ אוויר

למיטב ידעתי בשני הרכבים יש 6 כריות אוויר.

ובשניהם ההגה מתכוון רק לגובה.

אני משווה ברכבים שאני נוהג בהם ולא ברכבים שלא נהגתי בהם.

למיטב זכרוני המיקרה האוטומטית מגיעה יותר מאובזרת גם עם בקרת שיוט ופנסי ערפל.

הצריכת דלק בפיקנטו האוטומטית היא בסביבו. 1/12-13 לעומת 1/16-17 במיקרה ידנית.

מה לקנות? כל אחד יעשה את השיקול שלו, לא זכור לי שהמלצתי על רכב כלשהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני מתעצבן ידיד, סה"כ דיון על שני רכבי ליסינג. אבל עליך לשים לב למה נפתח השרשור ולדייק בדברים שאינם בגדר חוייה אישית.

אין מדובר ברכב לקנייה אלא ברכב ליסינג, כמו כן ההשוואה צריכה להיות בין שני דגמי הגיר האוטומטי. מרבית האיבזור שדיברת עליו במיקרה מגיע בדגם האסנטה ולא הויסה שנעדרת כמעט את כול האיבזור שציינת ושנמצאת בחברות הליסינג. ההגה מתכוונן לגובה ולעומק ויש עוד כמה אי דיוקים או נקודות כאלה ואחרות (אז למראות בקיה יש הפשרה...). אתה מתעלם מאלמנט משמעותי ביותר והוא מבחני הריסוק וההשוואה כאן היא לא בין גייפ רנגלר לפיאט 500 אלא בין רכבים כמעט זהים בגודלם. צריכת הדלק הממוצעת בפיקנטו האוטומטית, מניסיון של בין 2ל 4 שנים (במשפחה קיימות הן גיר רגיל והן אוט') עומדת בדגם האוט' על 1-15 זה הרבה מאוד זמן ויש חודשים שהם בבין עירוני בעיקר שאפילו רואים 1-16.

ד"א לו גם אני, לו רק גם בשביל ההתנסות הייתי עובר למיקרה ועוד חצי שנה למשהו אחר אם אפשר.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידשת לי לגבי הצריכת דלק של הפיקנטו האוטומטית. פה בפורום היו דיווחים שקראתי של אנשים שמגרדים 1 ל 12 בבין עירוני רגוע.

1 ל 15 זה מדידות מתדלוק לתדלוק או לפי המחשב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך טעות לגבי האבזור במיקרה, אתה מוזמן להסתכל באתר של ניסן.

לגבי הכוכבי בטיחות אתה צודק,ומעולם לא טענתי אחרת.

אתה היחידי שאני מכיר שמדווח על צריכת דלק טובה כל כך בפיקנטו, לבריאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי לוקח את המיקרה, מלבד הבידוד רעשים הוא רכב ממש טוב.

יש לבת זוג שלי, ולאחותה.

אגב, 2 הרכבים 2012, שניהם ברמת אבזור הבכירה (אקסנטה או משהו כזה) עם בקרת אקלים דגיטלית, בקרת שיוט, חיישני חניה מובנים גם קדימה גם אחורה עם תצוגה בלוח שעונים וכאלה) ואין באף אחד מהרכבים חימום במושבים, ככה שאני לא יודע מאיפה מביאים את זה ואם זו טעות בפרוספקט.

בכל מקרה, ב2 רכבים שונים, שנקנו בהפרשים של שנה בניהם, שניהם יד 2, שניהם בגסרא המאובזרת, אין שום חימום במושבים (אלא אם תאירו את עיני)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי לוקח את המיקרה, מלבד הבידוד רעשים הוא רכב ממש טוב.

יש לבת זוג שלי, ולאחותה.

אגב, 2 הרכבים 2012, שניהם ברמת אבזור הבכירה (אקסנטה או משהו כזה) עם בקרת אקלים דגיטלית, בקרת שיוט, חיישני חניה מובנים גם קדימה גם אחורה עם תצוגה בלוח שעונים וכאלה) ואין באף אחד מהרכבים חימום במושבים, ככה שאני לא יודע מאיפה מביאים את זה ואם זו טעות בפרוספקט.

בכל מקרה, ב2 רכבים שונים, שנקנו בהפרשים של שנה בניהם, שניהם יד 2, שניהם בגסרא המאובזרת, אין שום חימום במושבים (אלא אם תאירו את עיני)

יש חימום...

אחרי שאתה יושב הם מתחממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...