Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים מומלצים גולף 1.4 מידה 225/45/17

שימו לב! השרשור הזה בן 3217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

רכשתי בשעה טובה גולף 1.4 (122 כ"ס) חדשה שאמורה להגיע אלי עד סוף החודש בעזרת השם.

אני ככל הנראה יחליף מהצמיג המקורי (195/65/15) לצמיג 225/45/17 שממה שהבנתי מורשה על ידי היצרן.

אשמח מאד לשמוע על המלצות לצמיג ספורטיבי עם אחיזה טובה ביבש/רטוב, ועדיף שקט.

כמו כן אני נוסע די הרבה ביום (90 ק"מ בערך) ולכן מומלץ משהו שיחזיק כמה שיותר, אבל העדיפות היא על צמיג ספורטיבי ואוחז ופחות על אורך חיים.

אופי הנסיעה הוא לא הכי רגוע, בעיקר בינערוני ולרוב על מהירות גבוהה יחסית.

התקציב שלי הוא באיזור ה700 ש"ח לצמיג. גמיש מעט אם זה שווה את ההפרש.

ממה שראיתי עד כה אלו הדגמים המומלצים למידה הזו, אשמח לשמוע המלצות מהמומחים מה כדי לקנות ביחס של תמורה/מחיר, ומה הכי מתאים לצרכים שלי.

• Hankook K107
  • Goodyear F1 ASYMM 2 (ראיתי שיש תתי דגמים בזה FP,XL שאני לא מבין מה המשמעות שלהם)
  • Continental SPORTCONTACT 3/5
  • Michelin PILOT SPORT 3

אם יש עוד דגמים אחרים שלא רשמתי כמובן אשמח לשמוע.

תודה רבה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון כל הצמיגים האלה טובים. לא נראה לי שתעשה טעות אם תשים אחד מהם.

ההנקוק הוא תמורה טובה לכסף, וזול יותר מהאחרים. לי יש אותו על הרכב, ועד עכשיו

אני יכול להגיד שמדובר בצמיג מאוד איכותי. יש את ה k117 שאמור להיות גירסה משופרת

של ה k107, נסה לברר אם יש במלאי.

XL זה צמיג ל SUV, טנדרים ומשאיות קלות. הדופן שלו בד״כ מחוזקת, כדי שיוכל לעמוד במשקל

כבד יותר שיושב עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב ותתחדש!

למה שלא תשקול גם את ה-T1 Sport של Toyo?

מדובר בצמיג הדגל של Toyo, הנותן תמורה מעולה למחירו - אוחז מעולה ביבש ורטוב ובעל אורך חיים גבוה יחסית לצמיג ספורטיבי.

תוכל למצוא אותו באתר טייר-קלאב בעלות של 559 ש"ח לצמיג.

בנוסף, אולי תשקול גם את ה-DRB של Toyo הנותן שילוב מושלם בין מאפייני ספורטיביות למאפייני נוחות.

תוכל למצוא אותו באתר טייר-קלאב בעלות של 545 ש"ח לצמיג.

אם בא לך צמיג קצת יותר אקסטרימי משני הצמיגים המוזכרים לעיל, תרשה לי להציע לך גם את ה-R1R של Toyo,

אותו תוכל למצוא באתר בעלות של 570 ש"ח לצמיג.

כל המחירים כוללים כמובן הכל - מע"מ, איזון והתקנה ותקפים להזמנה דרך האתר או דרך המוקד הטלפוני בלבד.

בנוסף, על כל זוג צמיגים תקבל גם Dream Card בשווי 100 ש"ח מתנה (200 ש"ח על רביעיית צמיגים).

בלי שום קשר לצמיגים, לא ציינת על איזה ג'אנט אתה מתכנן להתקין את הצמיגים החדשים,

אם תעלה בקוטר הצמיג הרי שאתה חייב גם להחליף ג'אנטים.

אתה מוזמן להסתכל כאן ולראות גם את מבחר החישוקים שיש לנו ב-17" המתאימים לגולף שלך.

אם יש לך עוד שאלות או תהיות - אשמח לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה.

שמעתי כמה וכמה ביקורות לא חיוביות על Toyo על שחיקה גבוהה ועל אחיזה לא טובה ברטוב.

אני נוסע די הרבה - בסביבות ה20K לשנה וחשוב לי צמיגים שיחזיקו הרבה זמן.

אני נוטה יותר לכיוון ה-Michelin

שאמנם יותר יקר אבל יש עליו ביקורות חיוביות מאד. האם יש לכם אותו במלאי ובכמה?

לנושא אחר.

אני רואה דעות חלוקות לגבי האם הגדלת המידה תפגע בביצועים או להפך.

מצד אחד אני מניח שהמשקל של הג'נט יגדל וכך גם רוחב הצמיג אז יש היגיון מסוים בזה, אבל מצד שני זו מידה שמאושרת על ידי היצרן ואם אני לא טועה גם זו המידה שנמכרת באירופה.

זה השקעה של הרבה כסף ואני רוצה להיות בטוח שאני לא עושה טעות.

אשמח מאד אם המומחים כאן יוכלו לתת תשובה ברורה בנושא, וכמובן הכי טוב יהיה לשמוע מחברה עם Golf שהגדילו מידה, ויכולים לדבר מניסיון.

תודה רבה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע די הרבה - בסביבות ה20K לשנה וחשוב לי צמיגים שיחזיקו הרבה זמן.

הבעיה שהמשפט הזה בא על חשבון המשפט שבו ביקשת "צמיג ספורטיבי עם אחיזה טובה".

אם אתה מרבה לנהוג נמרץ, אז הצמיגים שלעיל לא יחזיקו הרבה, אז תתכונן להחליף במקרה הטוב כל שנה. אם אתה עושה זאת מעט, אולי כדאי לשקול צמיג מתפשר יותר, שיחזיק יותר זמן ויהיה שקט ונוח יותר לנסיעה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה אומר הצמיגים שלעיל אתה מתכוון לכולם?

ראיתי תגובה במקום אחר על המישלין, אני מצטט.

אני נוסע עם Michelin PILOT SPORT 3, אומנם בקוטר 18, לדעתי הם לא בתקציב שלך, יקרים יותר אבל אני חושב שהם ללא ספק טובים יותר מהאחרים ואני לא מסכים שהם נגמרים מהר, זה מאוד תלוי באופי הנהיגה שלך. אצלי אני עושה משהו כמו 25 אלף ק״מ בשנה וצמיגי מישלין מחזיקים אצלי משהו כמו 30-40 אלף ק״מ ואפילו אפשר למשוך עוד, הם עדיין אוחזים מצוין אבל אני לא אוהב למשוך יותר מידי עם הצמיגים, זה מה שמחבר אותנו לכביש ולכן לא לוקח סיכונים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה השקעה של הרבה כסף ואני רוצה להיות בטוח שאני לא עושה טעות.

תודה רבה על העזרה.

מסכים, זאת השקעה של הרבה מאוד כסף. למה שלא תסע עם הרכב כמו שהוא מגיע כמה חודשים, תראה איך הרכב מתנהג ויכול להיות שזה יספק אותך. במידה ולא, יש לך אפשרות להחליף את הצמיגים הקיימים לכאלה שאוחזים יותר באותה המידה.

אם גם זה לא יספק אותך, אז תשנה את מידת ל 17, אלא אם יש לך זיכוי על הצמיגים והג'נטים הקיימים ואז העלות של השידרוג היא נמוכה יותר.

Seat Leon FR Mk3 1.8TSI DSG 2015

Skoda Fabia Mk1 1.4 16v 2005 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה אומר הצמיגים שלעיל אתה מתכוון לכולם?

ראיתי תגובה במקום אחר על המישלין, אני מצטט.

התייחסתי לאלו שאתה ציינת בהודעה הראשונה. כולם צמיגים טובים, כולם אוחזים טוב, כולם נשחקים די מהר. זה הקטע בצמיגים ספורטיביים.

לגבי ההודעה שציטטת, כדאי לבדוק כמה ספורטיבי היה אופי הנהיגה של המצוטט ובאיזו תדירות נהג כך - אני מהמר שלא הרבה. 40K זה המון לצמיג ספורטיבי שמשתמשים בו באופן תדיר [הכוונה בנהיגה נמרצת]. "להחזיק עוד" אפשר גם עד 100K, השאלה היא באיזה שלב האחיזה הופכת להיות ירודה.

לי אישית יש בעיה עם הצמיגים של קונטיננטל. מבחינת אחיזה הם היו פחות טובים מ-PS3/PSS וה-F1, אם כי חשוב להדגיש כי לא נהגתי על ה-F1, ישבתי כנוסע על רכב שהרכיב אותם. אולי זו תחושה אישית שלי גרידא.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יאלץ להתפשר אז על אורך החיים של הצמיג לטובת ביצועים.

בסופו של דבר אני נוהג הרבה וחשוב לי יותר להנות מהנהיגה, אני יאלץ לספוג את המחיר.

נשארה ההתלבטות בין הF1 לPS3, אשמח לשמוע עוד תגובות.

לגבי מה שכתבת @yt09 , האמת שאם היה לפחות 16 הייתי נשאר עם המקורי אבל ה15 אפילו אם מבחינת התנהגות אני יהיה מרוצה זה עדיין מבחינה אסטטית די מפריע לי.

לחשוב שאפילו במאזדה 3 הנוכחית יש 16 מקורי.. בושה שהיבואן לא מביא מידה גבוהה יותר או לפחות מציע את זה כאופציה.

דיברתי גם מקודם עם אחד המנהלים בפליקס (נמרוד), הוא קנה בעצמו לא מזמן את אותו דגם בדיוק ושדרג לרפליקה תואמת GTI. יצא לו מאד יפה.

IMG_20150616_142414.jpg

הוא אומר שהוא נסע גם עם ה15 המקורי לפני שהוא החליף, ושהוא לא מרגיש ירידה בנוחות או בביצועים.

עריכה אחרונה על ידי avicohh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה שלי לא לעלות לגאנט מעל 16.

רכבך אינו משופע בכוחות סוס רבים.

אתה חפץ בצמיג בעל אורך חיים ארוך.

לי עצמי יש את ה-f1 ac2 צמיג טוב במחיר סביר יחסית וגם שקט.

בחרת כבר גאנטים שעונים לטעמך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא בחרתי.

אני ילך לראות אחרי שאני אקבל את האוטו, הבנתי של-ג.מ. פורטל יש מבחר.

אני מתלבט בין לקחת לא מקוריים חדשים או משהו מקורי של vw שהיה קצת זמן על הכביש ונראה חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אני די מבולבל מכל הנושא, כל אחד אומר לי משהו אחר. גם כאן וגם בvagit.

הבן אדם היחיד שאני יודע שעשה בדיוק את מה שאני מתכונן לעשות טוען שהכל בסדר והוא לא מרגיש בהבדל.

לכן אני הכיוון שלי כרגע זה כן לקחת 17.

אלא אם כן יש פה מישהו שעשה את השינוי ויכול לספר דברים אחרים.

לגבי הצמיגים אחרי התייעצות עם עוד כמה אנשים אני חושב שאני יסגור על הF1, כמו שאמרת זה סך הכל גולף 1.4. ההפרש הוא בסביבות ה200 ש"ח לצמיג.

מישהו יודע איזה קוד מהירות מתאים לגולף?

ראיתי שיש מהדגם צמיג הזה שלושה סוגים v/w/y.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...