Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על תוכנה - KODI

BRAVO_SX
שימו לב! השרשור הזה בן 2869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני לא יודע אם דובר פה בעבר או לא, אבל אשמח מאוד להמליץ לכם על התוכנה(KODI).

מה בעצם התוכנה : חלופה ליס או הוט או איך שאני מגדיר רואה מה שאני רוצה ומתי שאני רוצה.

למי מתאים : לכל הגילאים מילדים ועד מבוגרים.

תוכן הצפייה : מסדרות ועד סרטים מכל השנים כולל תוכן לילדים עם דיבוב.

ערוצי טלוויזיה : קיימים מעל 800 ערוצים ויש גם ערוצי ישראל בצפייה ישירה(ערוץ 1,ערוץ 22, ערוץ 10, האח הגדול, ערות הקניות, ערוץ 33, ערוץ 24, ערוץ 9, ערוץ מורשת, ערוץ הכנסת, ערוץ ההידברות וערוץ הקבלה)

אני כבר מנותק מעל שנה מהוט ונהנה מכל רגע של צפייה

מה צריך : חיבור לאינטרנט ומכשיר שיריץ את התוכנה(אצלי לדוגמה מותקן בסלון על מחשב נייח ובחדר שינה על לפטופ בנוסף מותקן על מערכת אנדרואיד טאבלט לנסיעות וטיולים)

איך בעצם עובדת התוכנה : היא עובדת על הרחבות מאתרי אינטרנט.

זה הסבר מפורט מה בעצם התוכנה:

השם XBMC בשימוש משנת 2008 ומייצג את הקיצור Xbox Media Center (משנת 2008-2014).

כיום אין שום קשר ל-Xbox (ובעיה חוקית: זכויות שם Xbox שייכים למיקרוסופט), וכן הקשר ל-MC מדיה סנטר הוא פחות מתאים לאחר שהיום משמש להזרמת תכנים באינטרנט, תוספים, משחקים וכיוצא בזה. בעצם היום הוא משמש כמרכז בידור לכל הבית.

לכן החל משנת 2015 שונה השם של XBMC לקודי (Kodi) בגירסה האחרונה מספר 14.

בקודי אפשר להשתמש כדי לנגן כמעט כל אודיו או וידאו בפורמטים הפופולריים היום, אם הם על הכונן הקשיח שלכם או ישירות מדיסק DVD או תקליטור.לתוכנה מקודדים משלה, ולכן אין צורך בהתקנת מקודד חיצוני כלשהו. התוכנה נבנתה כדי לאפשר השמעה דרך הרשת, ולכן אפשר להזרים את המדיה מכל מקום בבית או ישירות מהאינטרנט באמצעות כל פרוטוקול זמין. בנוסף, ניתן לסרוק את המדיה שלכם וליצור "ספרייה" שלמה עם עטיפות, תיאורים, תקצירים ומידע נוסף.

ניתן להשתמש בתוכנה גם כדי ליצור רשימות השמעה חכמות, מצגות תמונות, תחזית מזג-האוויר ועוד אין ספור אפשרויות שרק מתפתחות עם הזמן.

איך להתקין:

Windows 7&8

1. הורד והתקן את קודי המקורי .

2. הורד והרץ Windows.Kodi.TheWiz.Pack . (יש לוודא ש-Kodi לא רץ ברקע)

3. זה הכל!

אנדרואיד

1. הורד והתקן את קודי המקורי .

2. הורד והתקן את Android.Kodi.TheWiz.Pack . (יש לוודא ש-Kodi לא רץ ברקע)

3. לאחר התקנה הרץ את Kodi.TheWiz.Pack ולחץ על הכפתור "Deploy".

4. המתן בסבלנות להורדת המידע מהשרת (כ-10 מגה) ובסיום תופיע הודעה "Deployment successful"

5. סגור את Kodi.TheWiz.Pack והרץ את קודי!

מה שנתתי פה קישורים של התקנה גם לאנדרואיד(אפשרי גם על טלפונים וגם על ווינדוס)

הקובץ השני מגדיר לכם :

1. עברית מלאה עם 7 פונטים לבחירה

2. המקור העברי

3. פרטי סרטים בעברית

4. עדכוני חדשות מאתר Rotter בתחתית המסך

5. סורסים למאות תוספות וידאו בעולם (Addon Installer)

6. סקין ברירת המחדל מותאם עברית (Confluence)

7. מזג אוויר מקומי (Yahoo)

8. עידן+ וערוצי רדיו מIsraeLive

9. קיר סרטים - 1,000 סרטים בצפיה ישירה

10. קיר סדרות - 500 סדרות מלאות בצפיה ישירה

לכל שאלה אשמח לענות ולעזור

וכמובן בהצלחה

טל.

1708~xbmc_eb.jpg

עריכה אחרונה על ידי BRAVO_SX
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 168
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קודם כל תודה.

שים לב שאתה מפנה להורדה שאדם אחר ייצר. תן לפחות קרדיט.

כדי שתפנה את ההורדה למקור המקורי.

לא כולם צריכים את ההתקנה הזו שדי עמוסה בכל מיני הרחבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאנדרויד אני ממליץ על הגירסה הזו:

http://forum.xda-developers.com/android/apps-games/release-tvmc-custom-build-xbmc-android-t2904878

יש בו כבר הכל והוא מתקין את כל התוספות בלחיצת כפתור, פשוט לאחר ההתקנה ניכנסים לתוכנה ואז הוא מבקש לילחוץ על סיום התקנת התוספות, לוחצים והוא עושה הכל באוטומט ומגדיר הכל, בלי שום התעסקות ויש את כל התוספות כולל LIVE TV.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בקודי כבר חצי שנה, החזרתי את הציוד ל YES לפני ארבעה חודשים, וכבר כבד לי הכיס מה 1200 שקל שחסכתי עד כה :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמכיר את הבעיה עם ניגון סרטים שצולמו עם Frame rate של 23.976 (שזה כל הסרטים כמעט) כתבתי מדריך כיצד לפתור זאת בעזרת KODI. רואים את הבעיה כשלמשל רואים סרט שבו המצלמה זזה מצד לצד ומבחינים בכך שהתמונה אינה חלקה אלא יש מין "קפיצות" בתנועה.

https://techreviewstricksandtips.wordpress.com/2014/02/20/how-to-solve-23-976-fps-video-jitter-using-xbmc/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה.

שים לב שאתה מפנה להורדה שאדם אחר ייצר. תן לפחות קרדיט.

כדי שתפנה את ההורדה למקור המקורי.

לא כולם צריכים את ההתקנה הזו שדי עמוסה בכל מיני הרחבות.

צודק סליחה

קרדיט ליוצר TheWiz

זה הקישור להורדה http://kodi.tv/download

ההתקנה לא עמוסה

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי tronsmart orion r28 עם גירסה 14. יש שם באג מעצבן שגורם לסאונד להתכבות אם עוצרים את ניגון הסרט למשך כדקה, ואז צריך לצאת מהסרט ולחזור (למרבה המזל התוכנה יודעת לחזור לאותו המקום). חשבתי שהתקנה של גירסה חדשה תעזור, אבל הגירסה החדשה מנגנת בקיטועים מטורפים. מעבר לכך זה אחלה נגן מדיה

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאנדרויד אני ממליץ על הגירסה הזו:

http://forum.xda-developers.com/android/apps-games/release-tvmc-custom-build-xbmc-android-t2904878

יש בו כבר הכל והוא מתקין את כל התוספות בלחיצת כפתור, פשוט לאחר ההתקנה ניכנסים לתוכנה ואז הוא מבקש לילחוץ על סיום התקנת התוספות, לוחצים והוא עושה הכל באוטומט ומגדיר הכל, בלי שום התעסקות ויש את כל התוספות כולל LIVE TV.

תודה! עובד חבל על הזמן. רק מקווה שאין בעיות אבטחה :)

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי לפני כשבועיים את הmk808b plus מבוסס על הקוואד של Amlogic M805, עלה רק 28$ וניראה כאופצייה הכי זולה לXBMC +FHD.

אעדכן שיגיע מה דעתי עליו, עומד להחליף rkm mk802 iiis שמקרטע בHD.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה אחכה לשמוע. יש מלא אופציות וקשה לדעת מה עובד טוב במחיר אטרקטיבי

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...