Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש צמיג 195/65/15 לגולף. שקט ללא ספורטיביות.

EEEBBR
שימו לב! השרשור הזה בן 3255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני צריך להחליף 4 צמיגים לגולף.

מחפש צמיג שקט ככל האפשר עם אחיזה סבירה, אין נהיגה ספורטיבית או משהו בסגנון. צמיג שעדיין מיוצר ולא שאריות ישנות משנים עברו.

קראתי המון על צמיגים ירוקים שחוסכים בדלק. מוכן להשקיע מעט יותר אם זה באמת חוסך לטווח ארוך.

הטווח שלי הוא פחות או יותר 400 לצמיג. בגלל החוסר בספורטיביות זה נראה לי ריאלי.

נוסע בערך 13-15k בשנה. בעיקר בתוך העיר.

יש כל מני צמיגים בטווח שלי שנראים כמתאימים ואשמח להמלצוך ספציפיות.

סיני עלום שם לא אופציה.

ראיתי את הfalken ze914

Toyo cf2

Goodyear efficientgrip

Michelin energysaver.

הטווח מחירים כאן יחסית רחב אבל המישלין והגודייר נכנסו לכאן בגלל מבצעים רגועים.

אני נוטה לefficientgrip. ואחריו הפלקן.

דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

באתר טייר-קלאב תוכל למצוא
מגוון רחב של דגמים במידה זו
.

אם אתה מחפש עלות צמיג לא גבוהה מידי עם תמורה מעולה למחיר,
אני ממליץ לך על הפאלקן ZE-914
.

צמיג טורינג "ירוק", בעל אורך חיים גבוה, חסכוני בדלק המעניק ביצועים מעולים גם בכביש רטוב.

עלות הצמיג הינה 326 ש"ח הכוללים הכל - התקנה, איזון ומע"מ.

בנוסף, על רביעיית צמיגים תקבל 100 ש"ח מתנה לקניות ברשתות קבוצת FOX.

המחיר והמבצע תקפים כמובן להזמנה דרך אתר האינטרנט או המוקד הטלפוני.

אם יש לך עוד שאלות, אשמח לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מבחני adac ושאר אתרים יחסית אמינים מדובר בצמיג הנשחק יחסית מהר ועל כן יש בי חשש. אמנם אני לא נוסע הרבה אבל הנושא בהחלט מעניין אותי. השאלה היא אם מבחינת הדרישות שלי הוא יתאים שכן 71db זה מסקאלה הגבוהה בקטגוריית הביניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני במידה, האירופאים [פירלי, דאנלופ] ויוקוהאמה צולחים את מבחן השקט והנוחות מעט יותר מהמתחרים.

התקציב של אמור להספיק ואפילו להשאיר לך מעט עודף.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מבחני adac ושאר אתרים יחסית אמינים מדובר בצמיג הנשחק יחסית מהר ועל כן יש בי חשש. אמנם אני לא נוסע הרבה אבל הנושא בהחלט מעניין אותי. השאלה היא אם מבחינת הדרישות שלי הוא יתאים שכן 71db זה מסקאלה הגבוהה בקטגוריית הביניים.

נתון ה-DB של הצמיג הינו 70 ולא 71.

בנוסף, מעולם לא נתקלתי בלקוח שהתלונן על שחיקה מהירה של הצמיג המדובר.

אל תשכח שמדובר על דגם ה-914 ולא ה-912 שאכן היה נשחק מהר.

ה-914 שונה לחלוטין מהדגם הקודם, החל בתרכובות החומרים ועד מבנה הסוליה, צמיג שונה לגמרי.

אתה מוזמן לקרוא כאן ביקורות משבחות ביותר של לקוחות שרכשו את הצמיג הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על הפאלקן, שים לב לקוד המהירות הדרוש נראה לי שאתה צריך את ה- V.

הנתונים שלו טובים+ (B בבלימה ברטוב, C צריכת דלק) ובמיוחד בהשוואה למחירו הנמוך.

גודייר אומנם יהיה יותר שקט ועם נתונים קצת יותר טובים, אבל משמעותית יותר יקר.

הייתי בודק בכמה אפשר למצוא את הדלנופ בלוריספונס וכמובן את הגודייר אפיגריפ. במחיר של הדנלופ באתר של טייר קלאב חד משמעית הייתי בוחר בפאלקן.

שאלה לנציג טייר קלאב - אם כבר מוזכרים צמיגי פאלקן - מדוע אין יותר באתר דירוג שלהם לפי האיחוד האירופי? דיי מעיק לחפש כל פעם נתונים באתרים זרים של פאלקן (צריך לבדוק כל מידה לגופה).

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריג'י, אתה צודק לגמרי, עניין התיוג האירופאי ידוע לנו ונמצא בטיפול.

בכל מקרה, סתם לידע כללי, רוב דגמי ה-914 הם בעלי אותו דירוג -

בלימה ברטוב - B, חסכון בדלק - C ו-DB של 70 או 71, תלוי במידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על הפאלקן, שים לב לקוד המהירות הדרוש נראה לי שאתה צריך את ה- V.

הנתונים שלו טובים+ (B בבלימה ברטוב, C צריכת דלק) ובמיוחד בהשוואה למחירו הנמוך.

גודייר אומנם יהיה יותר שקט ועם נתונים קצת יותר טובים, אבל משמעותית יותר יקר.

הייתי בודק בכמה אפשר למצוא את הדלנופ בלוריספונס וכמובן את הגודייר אפיגריפ. במחיר של הדנלופ באתר של טייר קלאב חד משמעית הייתי בוחר בפאלקן.

שאלה לנציג טייר קלאב - אם כבר מוזכרים צמיגי פאלקן - מדוע אין יותר באתר דירוג שלהם לפי האיחוד האירופי? דיי מעיק לחפש כל פעם נתונים באתרים זרים של פאלקן (צריך לבדוק כל מידה לגופה).

אני משתדל לא להתמקד במחיר אלא בצרכים. צמיג שיענה לצרכים שלי, יהיה מחירו אשר יהיה, עדיף. בסוף זה החיבור לכביש הלא כל כך מוצלח של ישראל.

אני מניח שהפאלקן מספק את רוב הדרישות, השאלה היא אם יש צמיג שיעשה את העבודה טוב יותר. אמנם אני מנסה לשמור על שקט אבל כנראה שבגולף לא אקבל את השקט של רכב פאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב, הפאלקן טוב בכל קנה מידה.

רק אחר כך הכנסתי למשוואה את המחיר! אם השקט לבדו שווה לך תוספת המחיר של גודייר או דנלופ - לך על אחד מהם. לקנות את הפאלקן הוא לא פשרה בטיחותית, זה לא צמיג נחות ולא צמיג גרוע אלא ההיפך הגמור מכך, אז אתה יכול להיות שקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בא לך להשקיע עוד קצת - ב-340 ש"ח לצמיג אתה יכול ללכת על הDUNLOP BLURESPONSE, שהוא יותר טוב מהפאלקן בכל הפרמטרים, ההבדל במחיר לשיקולך, לטעמי מוצדק. הפאלקן עולים 280 ש"ח לצמיג.

הנה מבחן מאד ממצה שבו הדנלופ יצאו מקום שני, לא במידה שלך אבל בכל זאת מייצג :

http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2015-Auto-Bild-215-55-R16-Technical-Tyre-Test.htm

מבחן אחר מדרג אותם 2 מקומות מעל הפאלקן :

http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2015-Auto-Bild-Top-18-Summer-Tyre-Test.htm

אבל צריך לשים לב לפרמטרים הספציפיים, הם קיבלו ציון לא טוב בגלל מחיר גבוה, מה שבארץ לא נכון, המחיר שלהם מעולה. הפאלקן פחות טובים בכביש רטוב מבחינת ציפה. מבחינת שחיקה המבחן הקודם יותר אמיתי כי הוא בדק את השחיקה בפועל בסוף המבחן על אותו סט של צמיגים והדנלופ קיבלו ציון טוב מבחינת שחיקה.

לי יש את הדנלופ ועשיתי עליהם כבר 10K בערך - ממליץ בחום. לא יצא לי לנסות את הפאלקן אישית.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...