Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Real racing 3 לסלולארי ולטאבלט. מישהו?

שימו לב! השרשור הזה בן 2688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש כאן מישהו שמשחק במשחק הזה?

לפי דעתי נכון לעכשיו זה סימולטור המרוצים הכי טוב שיש לפלטפורמה של מכשירי הסלולרי, הוא חינמי, אלא אם רוצים לזרז את תהליך קניית הרכבים וההתקדמות ואז ניתן לשלם (המחירים מוגזמים בכל קנה מידה).

בכל מקרה, אם יש כאן מישהו שמשחק, מכיוון שיש אפשרות לפתוח קבוצות מרוצים חשבתי שניתן לפתוח אחת של הפורום.

אשמח לשמוע מאנשים שמשחקים או שיחליטו לשחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע לא שותף בקבוצה ולכן אשמח להקים אחת יחד איתך, או להצטרף לאחת לפי בחירתך. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוריד את ה-RR3, הגיע הזמן שיהיה לי לפחות משחק בודד בפלאפון. תעדכנו איך מצטרפים לקבוצה וכמובן לאיזו קבוצה.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נקים קבוצת קארספורום.

אני אבדוק את רקלס מחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי ליצור קבוצה פעמיים.

מאחת בטעות יצאתי ויצרתי עוד אחת.

הבעיה שהמשחק עוד לא בשל, אין אפשרות לחפש את הקבוצה שלך, לא יודע איך הם מצפים שחברים ימצאו קבוצות של חברים (או את שלהם אם בטעות יצאו ממנה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...