Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאצ'יה דאסטר 4X2 1.2

koka
שימו לב! השרשור הזה בן 3013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם מישהו נהג ברכב? האם למישהו יש מושג איך אפשר לדעת כמה כאלה נמכרו לעומת הדיזל 4X4?

לא מצאתי שוב התרשמות או נסיעת מבחן בעיתונות המקומית לגבי הדגם הזה לומרות שממה שאני ראיתי יש כאלה לא מעט על הכבישים.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום, הזמנתי אחת כזו ברמת גימור פרסטיז'. מנהיגה ברכב דווקא התרשמתי לטובה ולכן החלטתי לרכוש כי לדעתי בתמורה למחיר היא מצויינת. ברור שיש טובות ממנה אבל בסכום של מיני מאובזרת העדפתי לקנות ג'יפ. יש המון מבחני דרך באינטרנט ואשמח לשלוח לך קישורים. בהצלחה

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי ברצינות אתה משווה את הביצועים של הדאסטר לביצועים של הסוזוקי? משולבת 1:15? קשה לי מאוד להאמין, מנוע 1.6 אטמוספרי לא עושה את זה, אני עושה 1:15 משולב בסופר מיני עם מנוע 1.2 בלי להתגרזן.

לדאסטר לא תהיה בעיה להשיג נתון של 1:15 בעיר עם הדיזל. גם הבנזין די חסכוני וסוחב יפה.

עקב האכילס של הרכב הזה הוא נושא הבטיחות - 3/5 כוכבים במבחני הריסוק, לא מרשים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^3/5 זה בגלל שברכב ההדגמה לא היה ESP ו-seatbelt reminder, משהו שדאצ'יה הוסיפו בדגמים אחרי מתיחת פנים (מה שנמכר בארץ)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רע. לא רע בכלל. 600 יחידות בחצי שנה. שאפו לקרסו. מה שכן הן לא מציפות את כביש 6 (אז ככל הנראה עדיין אין הצפה בליסינג)

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי ברצינות אתה משווה את הביצועים של הדאסטר לביצועים של הסוזוקי? משולבת 1:15? קשה לי מאוד להאמין, מנוע 1.6 אטמוספרי לא עושה את זה, אני עושה 1:15 משולב בסופר מיני עם מנוע 1.2 בלי להתגרזן.

לדאסטר לא תהיה בעיה להשיג נתון של 1:15 בעיר עם הדיזל. גם הבנזין די חסכוני וסוחב יפה.

עקב האכילס של הרכב הזה הוא נושא הבטיחות - 3/5 כוכבים במבחני הריסוק, לא מרשים.

שלום דור,

אני מרשה לעצמי להשוות כי מדובר בהפרשים לא משמעותיים(0.5 שנייה למאה)[emoji15]

מצויין שאתה חשדן, אם כי בלי שום קשר לרכב שלך, זו הצריכת דלק של הרכב, נסה לעשות על זה חיפוש(יש כזה למכר), אפילו במבחני הדרכים הגיעו לתוצאות דומות.

הדגם הרציף אגב מגיע לצריכת דלק של 1/13-14 שזהה לצריכה של איביזה ידנית 1.4(נו ו..).

הסוזקי מרגישה לי זריזה יותר(תנועה עירונית), וחוץ מחוסר באיבזור(מסך, בקרת אקלים וכו), מרגישה לי רכב טוב יותר(בהשוואה ל1.2).

עריכה אחרונה על ידי SHAI-SPORTWAGON
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

לדאסטר לא תהיה בעיה להשיג נתון של 1:15 בעיר עם הדיזל

...

יכול להיות שפספסתי קצת את כוונתך.

אני הגעתי בצריכה עירונית בשעות עמוסות של היום הרבה פקקים ורמזורים ל 1:12.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם מגאן דיזל עם גיר רובוטי הגעתי ל1:16 בפקקים עם מזגן. אין בעיה להשיג נתון של 1:15 אם תנהג רגוע ולא תלחץ.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוזוקי הידנית במחיר הנ"ל מגיעה עירומה לחלוטין מבחינת איבזור, ללא פסי מיגון בגג ללא ג'אנטים ועוד... באותו מחיר קניתי את הדאסטר ברמת האיבזור הגבוהה ביותר. כל אחד ושיקולו

DOMO2

WELLCOME TO THE END OF THE WORLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוזוקי הידנית במחיר הנ"ל מגיעה עירומה לחלוטין מבחינת איבזור, ללא פסי מיגון בגג ללא ג'אנטים ועוד... באותו מחיר קניתי את הדאסטר ברמת האיבזור הגבוהה ביותר. כל אחד ושיקולו

היי domo,

ראיתי המון מבחני דרכים של הרכב, והביקורת הראשונה היא מראות צד קטנות מידיי, ועם הרבה שטח מת. האם המראות מקשות עלייך במעברים בין נתיבים ובמיוחד כאשר צריך לעבור מהר מסיבות בטיחות?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם מגאן דיזל עם גיר רובוטי הגעתי ל1:16 בפקקים עם מזגן. אין בעיה להשיג נתון של 1:15 אם תנהג רגוע ולא תלחץ.

מי אמר שהוא לוחץ? מאיפה לך הנתון הזה? זה נתון של צריכה משולבת (פלוס מינוס).

זה שיש לשני הרכבים אותו מנוע לא אומר שהצריכה זהה, הצריכה של המגאן/פלאונס טובה יותר משל הדאסטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...