Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כניסה לעולם הג'יפאים - ג'יפ לסופ"ש בשביל מסלולי מכוניות השכרה

Fitch
שימו לב! השרשור הזה בן 2615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מנוע פחות מוכר בארץ (של פז'ו אם אני לא טועה) ולא חזק במיוחד, במחיר הנכון לא הייתי שולל.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תראה את האוטו. אין במודעה פרטים שיכולים ללמד יותר על הרכב הספציפי.

תכין כ 15.0 אלף נוספים ליישור קו. אני לא צוחק. במקרה הכי טוב, תוציא רק חצי מזה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר היקר, אני ספציפית סולד מאוד ממודעות בסגנון " מחיר להיום " או " רק לשבוע" זה פשוט בדיחה.

אגב, לדון בין גימני לויטארה זה עוד סביר, מפה להגיע לפאגרו זה משהו אחר.

מהשיחות שלנו בווטסאפ אני מבין שהסטטוס המשפחתי מאפשר אחזקת רכב כמו גימיני.

גראנד ויטארה דיזל: אם אני לא טועה סרן קדמי ברזל שמבטל את החולשה של הרכבים האלה, במקום אלומיניום שאני מכיר אנשים מאוד ותיקים ששברו פעמיים( אמנם על ויטארה רגילה אבל הרגישות אותה רגישות.

לעניין הפאג'רו- נדון בעניין האחזקה: תשווה סט צמיגים, טסט, מנוע( טורבו, אינג'קטורים, משאבת סולר) מול.. כלום בגימני בעצם.

בגימני הקהילה מסביב ענקית, המון מטפלים לבד, בכללי הכל יותר זול, וזה הגיוני מן הסתם.

יש לו המון חסרונות, אבל מה שהבנתי מהשיחות שלנו זה המשבצת שאתה צריך. אגב מהניסיון שלי, הוא יהיה עביר כמ והפאג'רו Q אם לא יותר. אם היה לך דרישות לשבע מקומות , רכב משפחתי , גרירה וכו זה כבר היה משנה את התמונה.

המלצתי,אל תתיאש ואל תמהר, בדגש על הלמהר, בתחום הזה יותר קשה לבחור רכב מאשר למכור אני מבטיח לך.

לגבי האמרה בתחילת השרשור שהמקום למצוא רכב שמור לא נמצא בקבוצות האלה, לא יודע כמה הוא טועה.

דבר איתי אם צריך משהו, ואם אתה קופץ לדרום לבדוק משהו נקפוץ לתת מבט חבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

2008. מטופל בדרך השטח בשפיים. 300K ק"מ. 25K ש"ח.

אומנם ק"מ פסיכי, אבל זה מתמודד מול 2001-ים עם 240-260-270K. בנמוכים זה 195K. מחיר דומה.

מה אתם אומרים?

עריכה אחרונה על ידי Fitch

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע,

אני לא חושב שקיים "הרכב המושלם", בשום טווח של תקציב. יש סט של פשרות, בין אם במחיר גבוה לרכב טוב יחסית, ובין אם ברכב פחות 'טוב' (כהגדרה של סך התכונות של הרכב הספציפי) אבל שעומד בתקציב שקבעת.

בכל מקרה רכב שטח זה הוצאה יותר גדולה ממה שאתה מתכנן במקור.

יכול להיות שהייתי מתכוונן לסאנגיונג קוראנדו, שהוא אמנם מכוער להפליא, אבל די חסון, בעל עבירות סבירה ובתקציב שמתאים לך. מכיוון שהביקוש למכוניות האלה הוא נמוך כמו הסבירות שארדואן יחגוג את הכריסמיס בבית של פוטין, אתה יכול למצוא רכב כזה בתקציב נמוך ובשנתון יחסית גבוה.

כמובן שגם במקרה כזה חובה עליך לעשות את כל הבדיקות המקדימות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבלנות והתמדה, זה שם המשחק

בסוף כולם מוצאים...

...או קונים חדש

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

110 ג'ימנים למכירה בכל הארץ זה נקרא מוצף?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...