Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מטען לאייפון 5 - 1A או 2A?

re_ilan
שימו לב! השרשור הזה בן 3231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

קניתי מטען מצית לרכב.

יש לו 2 יציאות usb. אחת 1A והשניה 2A.

המוכר אמר שהראשונה מיועדת לאייפון והשניה לאייפד.

לדעתי הוא טועה.

האם יש מניעה להטעין את האייפון עם 2A? המתח נשאר קבוע בשני במקרים.

לדעתי זה רק יגביר את קצב הטעינה.

לפני שאני מנסה: מה דעתכם?

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האייפון דורש 1A תן לו 1A. לתת לו 2A לא בהכרח יטעין יותר מהר. והמכלול לא בנוי להתמודד עם זה כנראה

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לחבר ליציאת ה-2 אמפר את מה שאתה רוצה, המכשיר הנטען ימשוך מה שהוא צריך, אבל המטענים הסינים כולם אותו חרא , 1 אמפר, 2 אמפר, הם יכולים לכתוב גם 30 אמפר, זה יהיה נכון באותה מידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייפון 5 יכול להיטען לזכרוני גם ב2.1 אמפר במטען שהוא mfi כמו שצריך.

אחרת הוא בעצמו ימשוך רק חצי אמפר אן גג 1.

אייפד אייר ואייפון 6 ומעלה - 2.4 אמפר 10w :)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לגבי 5 - טעיתי - מקסימום אמפר אחד.

לגבי 6 - חבר אתה פשוט טועה (אולי) ומטעה: - את מי אני מטעה ומה הנזק כתוצאה מההטעייה ?

http://www.macrumors.com/2014/09/22/iphone-6-and-6-plus-charging/

המטען המקורי של אפל אשר מגיע עם אייפון 6 מסוגל לספק זרם של 1 אמפר במתח של 5 וולט כלומר לא קיימת שום בעיה או הטעיה בנושא. מטען של 1 אמפר נותן עבודה.

בקישור שצירפת מישהו בדק ומצא שאייפון 6 מסוגל לצרוך ולהטעין את הסוללה בזרם יותר גבוה מ-1 אמפר במידה והוא מחובר למטען שמסוגל לספק זרם של יותר מ-1 אמפר. דרך אגב המידע הזה שוכפל מיליון פעם באתרים שונים ברחבי האינטרנט.

השאלה הנשאלת מדוע אפל לא סיפקה מטען של 2.1 אמפר עם המכשירים ? אולי לחסוך עלויות ? אולי אפל ערכה ניסויים לאורך זמן בתנאי טמפ' שונה ומצא שטעינה של אייפון 6 בזרם גבוה מ-1 אמפר עלולה לגרום להתחממות המכשיר בתנאים מסויימים ? אולי ישנם סיבות אחרות שנעלמות מאיתנו ?

אז לפני שאתה קופץ וכותב הודעה בנוסח של חאפר בדוק את עצמך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההערכה שלי, בדיוק בגלל שעכשיו חלק מאנשים שהבינו שניתן לטעון מהר בעזרת מטען יקר יותר, ילכו ויקנו כזה מטען מאפל.

עניין של "חבילת באנדל" מול מוצר פרימיום.

מטען 2.1 אמפר הוא "באנדל" עבור אייפד, אבל "פרימיום" עבור אייפון.

כאמור, רק הערכה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבקר יושב באייפון.

לכן הוא ימשוך את זה רק ממטען שהוא mfi מבחינתן וממטען אחר רק 0.5 אמפר.

כמו כן אם היו רוצים לעשות אחרת היו עושים כמו באייפון 5 איפה שהם מושכים מקסימום אמפר 1.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטען המקורי של אפל אשר מגיע עם אייפון 6 מסוגל לספק זרם של 1 אמפר במתח של 5 וולט כלומר לא קיימת שום בעיה או הטעיה בנושא. מטען של 1 אמפר נותן עבודה.

בקישור שצירפת מישהו בדק ומצא שאייפון 6 מסוגל לצרוך ולהטעין את הסוללה בזרם יותר גבוה מ-1 אמפר במידה והוא מחובר למטען שמסוגל לספק זרם של יותר מ-1 אמפר. דרך אגב המידע הזה שוכפל מיליון פעם באתרים שונים ברחבי האינטרנט.

השאלה הנשאלת מדוע אפל לא סיפקה מטען של 2.1 אמפר עם המכשירים ? אולי לחסוך עלויות ? אולי אפל ערכה ניסויים לאורך זמן בתנאי טמפ' שונה ומצא שטעינה של אייפון 6 בזרם גבוה מ-1 אמפר עלולה לגרום להתחממות המכשיר בתנאים מסויימים ? אולי ישנם סיבות אחרות שנעלמות מאיתנו ?

אז לפני שאתה קופץ וכותב הודעה בנוסח של חאפר בדוק את עצמך.

מכיוון שלתת בערכה מטען "אייפד" של 2.4 אמפר 12 וואט זה לא משתלם/יקר/תלך תקנה אותו ב 30$ אם תרצה סתם דוגמא. פשוט מאוד.

לאפל יש מטען הרי לאייפד, 2.4 אמפר מהיר מאוד. וכן, למה שהאייפון 6 לא יצליח לטעון את עצמו בזרם גבוה יותר?

יש לא קצת מכשירים מיצרניות שונות שכן טוענים את עצמם בזרמים של מעל 1 אמפר ועד 2 אמפר בכיף, הכל תלוי הבקר והמטען כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הדיווחים ברשת נראה על פניו שאייפון 6 נטען בזרם גבוה מ-1 אמפר כאשר מחברים אותו למטען של 2.4 אמפר. מנסיוני עם בניית מטען עבור אייפון 3GS+אייפון 4 התוצאות שקיבלתי בזמן מדידה של צריכת הזרם וניטור המתח שונות מאלה שדווחו באתרים שונים באינטרנט לכן אני מעדיף לבדוק לבד פרמטרים מסוג זה בגלל שאני לא סומך בעיניים עצומות על מידע שמופץ באלפי עותקים באינטרנט.

הבעיה שאין לי אייפון 6 בכדי לבדוק את הפרמטרים האלה.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...