Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי Autoglym - Super Resin Polish

שימו לב! השרשור הזה בן 3261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יכולות החיתוך של המוצר נועדו לנקיון, לא לחיתוך אמיתי.

יתר על כך, בגלל שהחומר ממסך, לא באמת תדע אם הסוירלים שהועלמו הם כתוצאה מהיכולת הנ"ל או מהחיתוך.

לכן יש להשתמש בפוליש עדין קלאסי, אם ברצונך לקבל תוצאה מושלמת לאחר שימוש בפוליש גס.

גלייז לא נעד להשלים פוליש גס, או בכלל, הוא נועד להחליף את השניים באופן זמני.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הרחבה על הפוליש- הרבה מהפולישים העדינים הנפוצים מכילים גם פילרים אז אם אתה רוצה באמת להעלים סוירלים ולקבל גלוס מקסימאלי מהצבע צריך לשים לב שאתה משתמש בשלב הסופי בפוליש בלי פילרים. גלייזים נותנים בד"כ קצת יותר ברק וממלאים סוירלים עדינים ויש כאלה שגם עוזרים לוקסים לשרוד יותר על הפח.

SRP הוא סוג של all in one אבל הוא טוב בעיקר ביכולת הניקוי שלו והמילוי סוירלים, כהגנה הוא לא מחזיק הרבה

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שבדיוק אני נכנס לתקופה דיי פנויה ומשעממת ואחרי שראיתי שיש לי כבר 90% מהציוד שצריך (פד כתום , פלסטלינה וכו') , החלטתי לנסות לעשות פוליש ידני , עם תכשיר Meguiar's Ultimate Compound ומקסימום הלכו 50/60 ש"ח .

זכרתי מקריאה על פוליש שצריך לסיים עם פוליש עדין וחשבתי שSRP יכול לעזור .

אבל אז קראתי קצת יותר על שימוש ידני ב Ultimate Compound וראיתי שגם כאן וגם בחו"ל חושבים שאין צורך לבצע עוד שלב אחרי הUltimate Compound.

כמו שכבתי יש לי הרבה זמן פנוי ,ואני מתכוון לעשות את הפרויקט הזה לאט ולפרוס אותו לשבוע וחצי , שכל יום אני יעשה חלק אחד עד שלב הווקס (פוליש , גלייז וקס) ולמחרת חלק אחר באותו צורה ...(נשמע לי עדיף מאשר לעשות גלייז ווקס רק אחרי שאסיים לעשות פוליש לכל הרכב )

בכל מקרה, אני מודה לכם על העזרה ואם יש לכם הערה או עצה אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הרחבה על הפוליש- הרבה מהפולישים העדינים הנפוצים מכילים גם פילרים אז אם אתה רוצה באמת להעלים סוירלים ולקבל גלוס מקסימאלי מהצבע צריך לשים לב שאתה משתמש בשלב הסופי בפוליש בלי פילרים. גלייזים נותנים בד"כ קצת יותר ברק וממלאים סוירלים עדינים ויש כאלה שגם עוזרים לוקסים לשרוד יותר על הפח.

SRP הוא סוג של all in one אבל הוא טוב בעיקר ביכולת הניקוי שלו והמילוי סוירלים, כהגנה הוא לא מחזיק הרבה

אחלה הסבר

אני גם כן מתכוון לקנות SRP

בשלב הראשון אני הולך למלא סויירלס איתו ולאחריו לתת הגנה מסםיק ארוכה עם FK1000 שיש לי

לדעתי אחלה הגנה וברק יהיה לרכב חדש יעדכן ברגע שיתחיל את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לקבל אפקטיביות מפוליש UC חייבים 3 ידיים לפחות על כל חלק.

נכון זו עבודה סיזיפית ומעייפת. (כמויות הזיעה שהוצאתי עליו יכולתי למלא בקבוק)

אפשר לסיים עם אותו פוליש קומפאונד למרות שיש לו יכולת חיתוך גבוה- רק חייבים לדעת איך

להפעיל לחץ ביד האחרונה. ביד הראשונה יותר מאמץ,באחרונות פחות לחץ.

מעבר לזה שקשה לעשות ממש נזק ללכה (בתלות בסוג הרכב) בעבודה ידנית, אלא אם כן אתה ממש משפשף באותו מקום בלי שום רגש להרבה זמן.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שחשבתי לעצור לפי העין , זאת אומרת לעשות פוליש, לנגב ולהמשיך עד שאני אגיע למראה הרצוי , אחרי שאגיע למראה הרצוי לעשות "סיבוב" אחרון במגע "רך" יותר לפיניש .

אתה רואה בעיה בצורת עבודה הזאת ?

עריכה אחרונה על ידי winnerm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה ידנית עם הפד הצהוב של מגס' או סיני (כנראה שתצתרך איזה 3 לרכב כי הם קצת מתפרקים) ביד האחרונה לפחות תתן פיניש מספיק טוב.

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה ידנית עם הפד הצהוב של מגס' או סיני (כנראה שתצתרך איזה 3 לרכב כי הם קצת מתפרקים) ביד האחרונה לפחות תתן פיניש מספיק טוב.

יש לי את הפד הכתום של CG .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...