Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצבת חניונית בחניה "ציבורית"

Yiftach
שימו לב! השרשור הזה בן 3260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברצוני לרכוש חניונית ניידת ולהציב אותה בחניה "ציבורית" הצמודה לביתי.

סימנתי במרכאות ציבורית כי השטח הוא ברשות הכלל אך מדובר במקום בו אני חונה באופן קבוע וצמוד לביתי,

כמו כן, השטח הינו חנייה\כביש ללא מוצא, זאת אומרת אזור קטן המיועד לחניית דיירי ובאי הרחוב.

ברור לי שההצבה הינה בעייתית ואני בטוח ששכן מסוים יתלונן, לא כי זה מפריע לו אלא כי אנחנו מסוכסכים.

הייתי רוצה לשמוע את דעתכם, איך להמנע מדרישה של הרשויות להסיר את החניונית, כמו אי קיבוע החניונית לכביש וכו'.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה נכנס לפינה בעייתית.

זה שאתה.חונה שם קבוע, לא נותן לך בעלות על החנייה.

אם היה לי שכן כמוך שעושה דבר כזה בחנייה ציבורית, זה לא היה נגמר טוב.

אלא אם כן השכנים שלך עדינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שתצא מהסרט שבו אתה חי.

להציב "בעלות" או חניונית על חניה ציבורית נטו בשטח ציבורי שאין לך בעלות עליו? בחייך.

תיארת את כל המקרים לכך שאין בזה צורך: כביש ללא מוצא, איזור קטן וכו', שזה אומר, מה הטעם? מילא תל אביב... בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שתצא מהסרט שבו אתה חי.

להציב "בעלות" או חניונית על חניה ציבורית נטו בשטח ציבורי שאין לך בעלות עליו? בחייך.

תיארת את כל המקרים לכך שאין בזה צורך: כביש ללא מוצא, איזור קטן וכו', שזה אומר, מה הטעם? מילא תל אביב... בסדר.

המטרה היא לא לשמור את אזור החניה לעצמי, המטרה היא להכנס לאוטו נעים בימי קיץ חמים ומניעת וונדליזם.

אין בעיית חניה ברחוב, לרוב דיירי הרחוב יש חניה פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה היא לא לשמור את אזור החניה לעצמי, המטרה היא להכנס לאוטו נעים בימי קיץ חמים ומניעת וונדליזם.

כפי שנאמר, ואם אני מגיע ומחנה מתחת? מה הבעיה? רכוש כלשהו שעומד בחוץ שמיש לכולם. ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שנאמר, ואם אני מגיע ומחנה מתחת? מה הבעיה? רכוש כלשהו שעומד בחוץ שמיש לכולם. ;)

חחח שתהיו בריאים, לא עזרתם לי ב-כ-ל-ל!

איך אני מונע מהרשויות לדרוש ממני להסיר את החניונית??

העלתם לי רעיון עכשיו, יכול להיות שאם אני משאיר את זה פתוח ללא אופציה לנעילה [אבל כן מקובע לקרקע] והחניונית תהיה כביכול לטובת הכלל, לא יוכלו לדרוש ממני להסיר אותה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנייה שאינה שייכת לך (בטאבו) אתה רוצה לשמור לעצמך ?

ואיך אפשר לעזור לך אם אתה מתכוון לפעול בניגוד לחוק ? (רק לייעץ לך לא להסתבך)

אם אתה מאפשר לכולם להשתמש במתקן הזה (וקודם כל - כמובן קיבלת אישור של כולם להתקין) - אשריך.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשות לא תתן לך לקבע את זה גם אם כולם יכולים להשתמש בזה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפוי לך הרבה מאוד כאב ראש, בטח אם יש לך שכן שטרם ההתקנה אתה כבר יודע שלא יקבל זאת

בצורה טובה ויפנה בתלונה לרשויות. עצה חברית - תוותר על זה.

תשקול כיסוי לרכב - אומנם יותר זמן בכל פעם, אך זה חוקי לחלוטין ויחסוך לך הרבה התעסקויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשכח מזה. אם החניה לא שלך בטאבו אתה פשוט יכול לשכוח מזה.

רק אם החניה היתה שלך בטאבו, היות והיא ברחוב, היית צריך להכין תכנית לסגירת החניה ע"י אדריכל ולהגיש לאישור, לא לפני שכל השכנים במגרש חותמים שאין להם בעיה.

נ"ב

זה בדיוק מה שעשיתי, אבל החניה היא שלי בטאבו.

עריכה אחרונה על ידי stio
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...