Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממיר קטליתי לרכב ספורטיבי

שימו לב! השרשור הזה בן 3273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

054-766-4555 לירן מארגונטיקס....

האמן לי תקצר הרבה דעות והרבה נסיונות,

הבן אדם מיקצוען ובונה לרבבות לקוחות עם רכבים משופרים מערכות פליטה משובחות כולל ממירים....

לא אכנס כרגע למה איך ואם עובר טסט....

הכי פשוט תתיעץ איתו....

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עובר טסט עם ממיר של 200. בלי תשלום ובלי קישקושים.

הבחור רוצה ראש שקט = ממיר רגיל.

מחזק את ההמלצה על ארגונטיקס ולידיעתי הוא משתמש בממירים של 300 תאים.

בהצלחה במה שתחליט ותעדכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בממירים ספורטיבים איכותיים ה300 תאים , שורד יותר זמן ובנוי יותר עמיד מה200. ראיתי ההשוואות ביניהם באינטרנט, מבחינת הכוחות סוס מאבדים אולי חצי כוח סוס(וגם זה לא בטוח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא חיים באינטרנט. לי יש 200 תאים כבר שנה והכל טוב. חוץ מזה ההבדל לא מתבטא בכוחות סוס אלא במהירות הטיפוס של הסלד. בממיר מופחת תאים יש פחות התנגדות לגזים הנפלטים. המשמעות היא אפשרות למשוך את הסלד גבוה יותר ומהר יותר. אין פה עניין של שרידות הממיר או אופן הבנייה שלו. לעניין ארגונטיקס הוא קונה את הממיר עצמו מוכן ומתקין אותו בצנרת. הוא לא בונה את הממיר עצמו. אין בהערה שלי ספק על עבודתו המעולה למרות שאני לא בניתי אצלו אך מכיר את עבודותיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה300 תאים יותר צפוף מה200 אבל יותר דק ( לא בקוטר אלה בעובי הפנימי) לכן הביצועים שלו מאוד קרובים ל200 והשרידות שלו יותר גדולה . על s2000 0.3 כ״ס בהבדל בן הממירים ולא הורגשה ירידה בביצועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז בעיקרון ממיר 200 תאים או 300 תאים לא יפגעו לי בתחושות הרכב או בהספק/מומנט בצורה שאני ארגיש?

ה 300 עמיד יותר מה 200. ו ה200 מאפשר פליטה יותר קלה מעט מה 300?

הבנתי את זה נכון?

ומבחינת זיהום, מי נותן את התוצאה היותר רצוייה?

בכל זאת מדובר ברכב ישן, יש לי שידרוגים כאלה ואחרים שבהחלט משמעותית גורמים ליותר זיהום, אז אני מחפש את האופציה שתביא לי תוצאה כמו שצריך, כלומר אני לא רוצה להשקיע בממיר כלשהו ובסוף הוא לא נותן מה שצריך.

כל המכלולים ברכב שלי תקינים ע"פ חוק, ג'אנטים, טורבו וכו', הכל לא מהווה בעיה למבחן רישוי מלבד מערכת הפליטה, לכן הלחץ שלי לעבור בדיקת זיהום נובע מכך, אם היו שינויים כאלה ואחרים שגם מונעים ממני את מעבר המבחן אז לא הייתי שובר את הראש יותר מידי

עריכה אחרונה על ידי Shotdown

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון. מאיפה לך הידע הזה? בדקת? השוות?

ממיר של 200 תאים מחולק ל 200 תאים.

ממיר של 300 מחולק ל 300.

הצפיפות של התאים תלוייה במי שבונה את הממיר ומכאן איכותו. אולי אתה צןדק לגבי אורך חיים מה שמשך זמן של שנה הוא בוודאות לא נכון, מניסיון אישי. אבל מבחינת ביצועים ה-200 עדיף כמו שצנרת בקוטר רחב יותר עדיפה על אחת צרה יותר = פחות התנגדות לגזים הנפלטים - טיפוס מד הסלד בקלילות ובמהירות כלפי מעלה.

לפותח השרשור כמו שאמר זה מעליי, אם הרכב שודרג במרכיבים נוספים, ומשמש להנאה מנהיגה, הייתי שם את הטופ. דבר נוסף שלדעתי גם ה-300 שנבנה בארץ לא יעבור טסט. בייחוד על רכב משנתון ישן שם אוהבים הבוחנים לשים דגש. בכל מקרה אם יש לך התלבטות, תדע שבארץ לא בונים ממיר של 200. תצטרך לייבא מחול מניסיוני.

Tgt כנראה שאלפי אירופאים עם רכבים איטלקיים ממשפחתנו אנו לא טועים ושם משווק הממיר הפתוח יותר.

זה לפחות מהמלצות מסדנאות בחול.

בכל מקרה ההבדל בין שני הממירים ההוא מינורי, ושוב לדעתי שניהם לא עוברים טסט. לך נותר לבחור מה מבין שתי הברירות הלא מתאימות. בהצלחה שוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני רואה שיש לחלקכם ידע רב בנושא הממירים, אז שאלה קטנה.

כאשר אתם מתקינים ממיר אחר ולא כזה שהגיע עם הרכב אתם משנים את השמן מנוע, לכזה שלא יפגע בממיר?

אם כן, איך אתם יודעים לאיזה לשנות?

תודה רבה מראש למגיבים.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...