Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באולם קולנוע/תאטרון-האם אתם תופסים את מסעד המושב?

מיץ פטל
שימו לב! השרשור הזה בן 3262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת אני פשוט מתחיל לשים את היד עד שהוא חש באי נעימות ומזיז את שלו :lol:

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הסכם ידוע שלא בכתב, שלכל צופה יש מסעד ליד אחת בלבד. תפס את המסעד הימני - אני תופס את השמאלי. לא צריך להיות חמדן ;)

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הוא לא זז/זה נעים לו?

אתם פשוט מחזיקים ידיים ביחד?

עוד לא נתקלתי במצב כזה, צריך להכין תוכנית ב'.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חושב שבקולנוע זה קשה, במטוס זה קרב לחיים או למוות. :lol:

+1

אבל במטוס אני תמיד עושה חלוקת משאבים, אחד תופס את החלק הקידמי של ואחד את החלק האחורי..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הסכם ידוע שלא בכתב

יש לי בעיה עם הסכמים ידועים שלא בכתב אחרי שלפני כמה שבועות אני מילאתי את הצד שלי בהסכם היונים הידוע מסיינפלד, אני הגעתי ליונים שעל הכביש והן בהתאם להסכם היו אמורות להתעופף.

כמו שאומרים, תפסתי 2 יונים במכה....

(האמת שהמהירות היתה כל כך גבוהה שאני בוודאות עליתי עם הרכב מעליהן וכנראה העפתי אותן ממשב הרוח כי כשהסתכלתי במראה לא היה להן זכר ולא ראיתי שאריות שלהן על הרכב למרות שחיפשתי ממש טוב באינטרקולר....).

ובקשר לסוגיה הבעייתית של פותח השרשור קבל טיפ- לך לסרט עם בת זוג, מיד כשאתה מתיישב תפוס את המסעד בצד שבו אמור לשבת מישהו זר, המסעד בינך לבין בת הזוג זה באנקר.

8)

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כמה שנים שאני הולך לסרט רק עם בת הזוג אז אין לי את הבעיה הזו.

בכל מקרה דעתי היא דומה לזו:

...לך לסרט עם בת זוג, מיד כשאתה מתיישב תפוס את המסעד בצד שבו אמור לשבת מישהו זר, המסעד בינך לבין בת הזוג זה באנקר.

8)

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...