Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקרוב אבא:או מבקש המלצה לחנות או רשת לקניית מוצרים משלימים לתינוק חדש מהאריזה.

asafay1
שימו לב! השרשור הזה בן 3256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומות!

אשתי היקרה אוטוטו נכנסת לחודש 7 ,ולכן ברצוני להיערך על מקום מומלץ לקניית מוצרים לחבר החדש- [ בן בכור]

מחפש מקום עם דגש על:

*אמינות-יחסי אינוש במעמד הקנייה וגם במעמד מימוש האחריות[באם יהיה צורך].

*מחיר הוגן-השילוב בין איכות טובה למחיר עממי[הנחות טובות]

*מבחר גדול-לעגלות שידות לולים ומוצרים משלימים.

*באזור מגוריי[בנימינה ועד נגיד כפר סבא].

קיבלתי בנתיים אזהרה לוותר מראש על רשת "מוצצים".

והמלצה חמה על בייבי אאוטלט בכפר סבא [לשעבר בבצרה]

תודה מראש.

עריכה אחרונה על ידי asafay1

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רוצה המלצה טובה? שילב או מוצצים באילת, יצא זול יותר מכל חנות שתעשה לך טובה על הנחה, תקהל שירות בכל הארץ ומבחר ענק.

אני בחרתי בשילב, הזכיינית באילת אישה מדהימה, נותנת שירות מעולה ויצא זול יותר מכל חנות מקומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל שיהיה בשעה טובה ומוצלחת.

יש לך את בייבי קלאב באזה"ת סגולה (קצת חורג דרומה מכפ"ס, אבל שווה)

ויש כמובן את MY BABY בירכא שממש לא עונה על סעיף 4, אבל אנשים מגיעים אליו גם מאילת בגלל המבחר והמחירים.

גילוי נאות- הפעם האחרונה שבה היה לי אישית תינוק, היתה לפני כ-7 שנים. וגם אז רוב הציוד היה קיים מהבן הגדול.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה,

אילת אוטומט ירד מהפרק[פרקטיקה]

בייבי קלאב-אשמח לחוות דעת מניסיון אישי .

ובירכא המחירים לא זולים כמו בעבר כשהחנות נפתחה [תוסיף לכך את עלויות הדלק והזמן אם אצטרך לממש את האחריות]

לכן ירכא גם יורד מהפרק.

אשמח לעוד דעות בעיקר מהורים טריים שחוו את הליך הקנייה לאחרונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב. שים לב שאנשים מעריכים עגלות הרבה יותר מדי.ברגע שתינוק מתחיל לשבת השימוש בעגלה יורד דרסטי

ההסעה תהיה בעיקר בטיולון -בו שווה להשקיע.

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מעט הדברים שרכשתי "חדשים מהאריזה" רכשתי ברשת בייבי סטאר. רוב הדברים שלא קשורים איכשהו לבטיחות השאלנו/העבירו לנו בירושה מהמשפחה המורחבת

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב. שים לב שאנשים מעריכים עגלות הרבה יותר מדי.ברגע שתינוק מתחיל לשבת השימוש בעגלה יורד דרסטי

ההסעה תהיה בעיקר בטיולון -בו שווה להשקיע.

מחזק את הנאמר.

אשתי התעקשה להשקיע בעגלה טובה (סטייל מרכבה 4 בגודל ובמשקל), אבל ההשקעה צריכה להיות בטיולון.

מצד שני, עגלה טובה תשרת אתכם שנים לכלל הילדים כך שזה לא הולך לאיבוד.

טיפ קטן - צעצועים מכל הסוגים, אפילו בקבוקים וכו' - שווה לבדוק באיביי. המון צעצועים שמוכרים בארץ עולים באיביי לפעמים פחות מחצי מחיר.

שווה כבר להתחיל לעשות רשימת קניות.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד טיפ אחד משלי: לא להשתולל. אתם מוקפים במשפחה ובחברים, סביר מאוד להניח שלמישהו מהסובבים אתכם יש ציוד לתינוקות שתופס לו מקום בבית והוא פשוט מת להיפטר ממנו. אתה יכול בדרך הזאת לחסוך לא מעט כסף.

אל תשתוללו ואל תפוצצו קניות על ההתחלה - יש לכם עוד את כל החיים לקנות לילד פינוקים.

בשלב הראשון תדאגו שיש לכם את הדברים הבאים:

1. חבילת חיתולים - לאחר שניסיתי על הבת שלי חיתולים מכל מיני יצרנים, אישית אני ממליץ על החיתולים של שופרסל, שהם באיכות מצויינת ובמחיר ללא תחרות.
  2. קופסת פורמולה. בגלל שאתם עוד לא יודעים עם איזו מהפורמולות השונות התינוק יסתדר הכי טוב, תתחילו מקופסאות קטנות.
  3. לפחות 6 בקבוקים - אם קיבלת בקבוקים משומשים, עליך לדאוג לרכוש פטמות חדשות.
  4. סטריליזטור
  5. כמה חיתולי טטרה
  6. מגבונים - גם כאן, אלה של שופרסל לוקחים בגדול. אפשר למצוא כאלה שיהיו מעט (אבל ממש מעט) יותר זולים, אבל אין מה להשוות מבחינת איכות המוצר.
  7. משחה לטוסיק - לד"ר פישר יש משחות מעולות, במיוחד המשחה עם שמן הזית. כמות בגודל של גרגר אפון זה כל מה שצריך, מעבר לכך פשוט לא ייספג.
  8. ויטמין D + ברזל - לרכוש רק בקופ"ח, ברשתות הפארם השונות מחירם מטפס בפראות.
  9. נובימול - תמיד טוב שיש בבית. כמו בסעיף הקודם: לרכוש רק בקופ"ח.
  10. כמה מוצצים
  11. משטח החתלה

לאמבטיה:

1. סבון ושמפו
  2. דפני (+כיסוי)
  3. אמבט לתינוק

לחדר השינה:

1. מיטה קומפלט
  2. שידת החתלה
  3. כמה בגדי גוף. למזלכם, הלידה היא בקיץ ככה שאין צורך להשתגע בשלב זה עם הבגדים.

וכמובן, סלקל ועגלה, שבלעדיהם כלל לא תוכלו לקחת את יורש העצר מביה"ח הביתה.

אלו הדברים שנדרשים להתחלה. תתחיל לבדוק עם הסובבים אותך למי יש משהו מהנ"ל (בדגש על הדברים שצבעתי באדום) לפני שאתה מוציא כסף. תאמין לי שאנשים שאין להם צורך בציוד הזה ישמחו למסור לך אותו.

והכי חשוב: תהיו רגועים וקחו את זה בקלות. אתם ניצבים בפני שינוי אדיר בחיים שלכם. אחרי תקופה לא נורא ארוכה אתם תתחילו ליהנות מפרי עמלכם, ותאמין לי שזה שווה את ההשקעה.

עריכה אחרונה על ידי אלעד

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיביי כבר התחלתי מחודש שעבר להזמין ביגוד,צעצועים[מובייל חשמלי עם מתקן ללול והבובות ב80 שח כשבארץ עולה הכי זול 130 והמנגנון בכלל מכאני]

היום למשל קניתי בייבי סנס 4 חדש באריזה ב140 שח מיד שניה באיזור מגורי[חדש בסביבות 600]

לגבי עגלה,שידה ולול-רק חדש [הוראת האישה]

ולגבי עגלה הבנתי שמומלץ לרכוש עגלה שתכיל את כל הווריאציות[טיולון סל קל עריסה]וכמו כן שתהיה בעלת גלגלים בקוטר הגיוני שתוכל להתרועה במדרכות המשובחות שארץ ישראל מציעה.

ושוב ברצוני להודות לכולכם על ההצעות ההערות ב-ע וב-א,הכל ילקח בחשבון

ובמיוחד לך אלעד על תגובתך המלומדת .

אשמח לעוד הצעות,המלצות.

תודה ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שים לב שרצוי את הבייבי סנס לשלוח לכיול במעבדה לפני השימוש.

גם אני אבא טרי (בן בכור בן שבועיים היום).

את הרכישות של הדברים הגדולים (חדר תינוקות ועגלה) עשינו בשילב אחרי סקר שוק מעמיק והגענו למסקנה שבתחום הזה המחירים בשילב דומים למוצצים ולירכא.

רכשנו שם שידה של 1.2 מטר + מיטת תינוק בסכום של 3,500 ש"ח ועגלת אינגליזינה שהיתה גם כן במבצע ב-3,500 ש"ח.

סל קל קיבלנו כמעט חדש של מקסי קוזי (שיש לו מתאמים לעגלה) אך אנחנו לא מוצאים בשימוש בסלקל על העגלה יתרון כלשהו, מה גם שזה לא בריא לתינוק להמצא בסל קל לזמן ארוך.

את הקניות של הדברים הקטנים (בקבוקים, מוצצים, דברים למקלחת וכו') עשינו באיזו חנות בגבעת שמואל שנקראת בייבי שיק ואכן המחירים שם זולים בעשרות מונים על כל המקומות שבדקנו http://www.baby-chic.co.il/

החנות קטנה יחסית אך יש שם כמעט כל מה שרק תרצה. שווה את הנסיעה מבנימינה.

ביקרנו גם באאוטלט בכפר סבא ומלבד הרבה אבק לא ראינו משהו מעניין במיוחד או במחירים שוברי שוק.

עריכה אחרונה על ידי eyals05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את העגלה ואת הסלקל ומושב בטיחות רכשנו בחנות בטירה. הגענו לשם ממש במקרה. מדובר בחנות שנמצאת על הכביש הראשי אחרי המתחם של השוק. הם מוכרים שם כלי בית, כלי גינון ויש להם מחלקת מוצרי תינוקות. הם עובדים עם היבואנים הגדולים וחלק מהדברים יש במלאי ואת השאר הם מזמינים ומקבלים די מהר. בעל המקום ממש נחמד וכך גם העובד שעזר לנו. המחירים נמוכים גם ביחס לזאפ ובטח שמול הרשתות הגדולות. ממליץ לקפוץ ולהתרשם.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש, כאחד שגם בדרך להפוך לאבא.

האם יש הכרח בבייבי סנס? אני מאוד בעד. אבל זוגתי מתנגדת נחרצות. בטענה, שישנה מהמכשיר קרינה וכ"ו.

אשמח לסימוכין לכאן ולכאן ואיך בכל זאת ניתן לשכנעה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית נגד בייבי סנס

אם כבר קונים כזה אז חייבים גם לעשות קורס עזרה ראשונה, אחרת מה תעשה ב"מצב אמת"?

בנוסף יש כאלה שנותנים התראות שווא, ובמצב כזה אתה מקבל התקף לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ככה במפגש הראשון שלך בטיפת חלב יציעו לך לעשות קורס החייאה. עם כל המקרים של מוות בעריסה אני חושב שבייבי סנס הכרחי. גם אם לא תוכל לעזור, גילוי מוקדם ככל האפשר שמשהו לא בסדר עם התינוק ישפר מאוד את סיכוייו לשרוד בהשוואה תחלופה שבה אתה לא מודע שמשהו לא בסדר עם הילד שלך.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...