Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אפשר לדעת אם רכב שימש בעבר כרכב הדגמה?

ultras00
שימו לב! השרשור הזה בן 2560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חפש ברשת סקירות רכב ואם תאריך הסקירות הראשונות תואם לעליה לכביש + צבע ואבזור זהים יש סיכוי טוב שזה אכן זה.

עשיתי את זה עם וולבו לאחרונה.

אחרת אין לך דרך לדעת

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המבחנים שעולים יש תמונות של הרכב, בודקים שהמספר לא זהה וזהו. מעבר לזה, רכב הדגמה לעולם יהיה רשום בבעלות חברה, לכן אין סיכוי שרכב יד ראשונה פרטית היה רכב הדגמה. את זה כמובן צריך לבדוק ברשיון של הרכב.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המבחנים שעולים יש תמונות של הרכב, בודקים שהמספר לא זהה וזהו. מעבר לזה, רכב הדגמה לעולם יהיה רשום בבעלות חברה, לכן אין סיכוי שרכב יד ראשונה פרטית היה רכב הדגמה. את זה כמובן צריך לבדוק ברשיון של הרכב.

כעיתונאי רכב לעת מצוא, אני מקבל לא אחת רכבי הדגמה שאינם רשומים על שם היבואנים, אלא על שם חברות השכרה: היבואנים לעיתים פשוט שוכרים לעצמם בהתאם לביקוש רכבי הדגמה נוספים.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ברור, התכוננתי שהרכב בבעלות "חברה" (כלומר כלשהי - ליסינג, השכרה, היבואן עצמו וכו'). הכוונה היא שרכבי ההדגמה אינו פרטיים כמו זה שפות"ש ראה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ברור, התכוננתי שהרכב בבעלות "חברה" (כלומר כלשהי - ליסינג, השכרה, היבואן עצמו וכו'). הכוונה היא שרכבי ההדגמה אינו פרטיים כמו זה שפות"ש ראה.

גם זה לא מדויק. כבר קיבלתי בעבר רכבי הדגמה שהיו רשומים על שם של אדם פרטי. הדוגמא שמיד קופצת לי לראש היא קאדילק CTS קופה, מכונית שאיכויותיה הנהדרות עדיין מדגדגות לי את בלוטות החשק, אבל זה לא רלוונטי כרגע.

אני חושב שאתם מחפשים להפוך אבנים שאין צורך להפוך אותם. אם אתה קונה רכב מאוטוסנטר אז על פי חוק הם חייבים לספר לך האם מדובר ברכב הדגמה לשעבר או לא. אם היה מדובר באיזה ״חאפר-טרייד עסקי רכב בע״מ״ אז אולי היה אפשר להגיד שהם יצפצפו על החוק. אבל אוטוסנטר?! רשת הטרייד אין הרישמית של הונדה?! שבעל הבית שלה זה יענקל׳ה שחר?! לא סביר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זה לא מדויק. כבר קיבלתי בעבר רכבי הדגמה שהיו רשומים על שם של אדם פרטי. הדוגמא שמיד קופצת לי לראש היא קאדילק CTS קופה, מכונית שאיכויותיה הנהדרות עדיין מדגדגות לי את בלוטות החשק, אבל זה לא רלוונטי כרגע.

אני חושב שאתם מחפשים להפוך אבנים שאין צורך להפוך אותם. אם אתה קונה רכב מאוטוסנטר אז על פי חוק הם חייבים לספר לך האם מדובר ברכב הדגמה לשעבר או לא. אם היה מדובר באיזה ״חאפר-טרייד עסקי רכב בע״מ״ אז אולי היה אפשר להגיד שהם יצפצפו על החוק. אבל אוטוסנטר?! רשת הטרייד אין הרישמית של הונדה?! שבעל הבית שלה זה יענקל׳ה שחר?! לא סביר.

האם זו הקאדילק שלך?, אם כן חיה רצינית ביותר :)

כמות המומנט עצומה ורק לראות איך היא "מעשנת" צמיגים שלוחצים על הדוושה במהירות 160 קמ"ש זה ממחיש לך כח ברוטלי עצום :twisted:

אולי שווה לשלוח להם את המדבקה השניה של הפורום שנישארה לי ממה ששלחת לי שישימו על הרכב :idea:

אם אתה קונה..הייתי רוצה לראות את כל הפרצופים של בעלי רכבים "חזקים" שישארו מאחור - תקנה את גירסה הסטיישן ויהיה להם פה פעור למשך שנים

ולפותח השירשור - אם יד ראשונה פרטית אזי הוא לא שימש כרכב הדגמה

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

עבר קצת זמן.... אבל אני גם רוצה לרכוש רכב והעניין עם רכב הדגמה מדאיג.

Tzvika-Pick, קיבלת מקדילאק רכב הדגמה פרטי? ממי?

נראה שלא חייב שיהיה רשום על חברה כדי לשמש רכב הדגמה.

אודה על התשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך הכי פשוטה לדעת אם רכב שימש להדגמות לעיתונאים היא פשוט לחפש באינטרנט מבחנים של הרכב הזה ולהסתכל בתמונות.

אם הוא היה אצל אנשים פרטיים זה פחות "נורא" כי הם בדרך כלל נוסעים עם נציג ופחות מחלעים את המכוניות.

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי שלפני כמה שנים שכן שלי קיבל מהעבודה רכב שהיה פעם רכב הדגמה. שלחתי לו לינק לכתבה - הוא דווקא אהב (בקטע החיובי) אולי כי הרכב של המעסיק שלו...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...