Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרכז שירות ליטל 053-8094412 - מוסך מורשה פיג'ו סיטרואן בתל אביב - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 2865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהו שרשור ההמלצות של מרכז שירות ליטל 2008 בע"מ 053-8094412, מרכז שירות מוסך מורשה פיג'ו סיטרואן הנמצא בתל אביב. מרכז שירות ליטל 2008 מעניק מגוון שירותים לרכב: מכונאות רכב, פחחות וצבע, דיאגנוסטיקה, חשמל ומיזוג אוויר לרכב, שירות הכנה לטסט, העברת טסט ושינוע מבית הלקוח וחזרה.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

מרכז שירות ליטל 2008 - מוסך מורשה פיג'ו סיטרואן בתל אביב.

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורה תחתונה - ממליץ לא להתקרב.

טיפלתי במוסך הזה כשהסיטרואן פיאקסו 2009 שלי הייתה חדשה ובאחריות.

יום אחד, במסגרת הטיפולים הרבים מדי להם נזקק הרכב החדש, ראיתי שנסעו ברכב 57 קמ.

שזה כמו לנסוע לנתניה וחזרה. שאלתי אם נסעו ברכב או נתנו אותו למישהו וענו שלא.

אמרתי שרשמתי את מס׳ הק״מ המדוייק ולא ידעו מה לומר לי.

לאחר מקרה זה של חוסר אמינות עברתי למוסך אחר. עד ש... בשנת 2015 המשרד שלי עבר

לרחוב שלהם והחלטתי מטעמי נוחות לתת להם צ׳אנס נוסף. מנהל המוסך ומנהל העבודה לא התחלפו.

שניהם מאד נחמדים, אבל המוסך נתפס בעיני כמאד לא אמין ומאד לא מקצועי.

זה התחיל בעבודה שביצעו וכשבאתי לקחת את הרכב, אומר לי הבעלים שבסוף גילו שזו בעיה אחרת

ממה שסברו, ושהיא יותר יקרה בכמה מאות שקלים (!). הם לא טרחו להתקשר להודיע או לבקש את

אישורי (אני עובד 20 מטר מהם, יכלו לצעוק הייתי שומע...) ופשוט החליטו על דעת עצמם לעשות טיפול

אחר יקר יותר. למה? כדי לחסוך זמן לטענת הבעלים.

אחכ, אחרי בעיה חוזרת ונשנית בהחלפת הגיר ובטורבו, שכל פעם הם טענו שתיקנו וחזרה אחרי כמה חודשים,

הם הודיעו שאין מה לעשות וצריך להחליף מנוע, אבל המנוע מאד מאד נדיר ויקר ולכן עדיף לעשות שיפוץ מנוע.

קיבלתי הצעת מחיר (כ-14 אלף שח לפני מעמ) והלכת למוסך אחר (אדמירל) שבדק את הרכב, ראה שאת

החלקים שליטל רצו להחליף לא היה כלל צורך להחליף. הוא פירק, החליף כמה פלאגים, עשה עבודת ניקוי

רצינית של יומיים שעלתה לי 3000 ש״ח והאוטו נוסע כמו חדש. בלי להחליף מנוע, בלי לשפץ מנוע ובלי לעשות

את כל הדברים שליטל אמרו שצריך. בקיצור, אני לליטל לא מתקרב יותר בחיים שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

החוויה שלי ממוסך ליטל שונה לחלוטין.

רכשתי פיג'ו 3008 מלובינסקי טרייד לפני מספר חודשים .

לפני הרכישה ניגשתי למוסך ליטל עם מספר הרכב לצורך משיכת היסטוריה אמיתית ומתן חוות דעת שלו לגבי הרכב הספציפי.

לאחר אישור המוסך, הרכב נרכש ועבר למוסך לצורך בדיקה והכנה למסירה.

לאחר שהרכב הגיע אלי, היו מספר דברים שהציקו לי, כולם טופלו בליטל בצורה מהירה ומקצועית ותמיד קבלתי מענה לכל שאלותי ושקיפות מלאה.

כאשר חשבו במוסך שיש צורך בתיקון מסויים הם אלו שפנו ללובינסקי על מנת לקבל אישור לתיקון במסגרת האחריות בלי שהייתי צריך להתערב כלל.

הרכב ביקר במוסך פעמיים ותמיד חזר אלי נקי ומצוחצח.

שאלותי לגבי תשלום נדחו על הסף בטענה שאין סיבה שאשלם על תיקון על רכב שרכשתי לא מכבר.

בנוסף, כיום או יומיים אחרי שהרכב חזר אלי קבלתי טלפון מהמוסך בכדי לוודא שהכל בסדר והרכב תקין ולשביעות רצוני, דברשלא נתקלתי בו במוסכים אחרים, וכבעל צרפתיות מאז ומתמיד תאמינו לי שבקרתי בהרבה מוסכים.

חוויית שירות מצויינת, על מחירים אני לא יודע להעיד כיוון שהכל טופל במסגרת אחריות.

מומלצים מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

גם החוויה שלי ממוסך ליטל חיובית בהחלט.

אומנם הגעתי רק לטיפול קטן לרכב חדש אך השירות והמחיר היו טובים והוגנים והאוטו הוחזר לאחר שטיפה פנימית וחיצונית (מי שלא רוצה ומעדיף לשטוף ידנית בעצמו, יכול לבקש לוותר על השטיפה).

בנוסף הם מציעים שירות של לקיחת והחזרת הרכב.

ביקור ראשון שלי שם וללא ספק הם יהיו המקום אליו אפנה מעכשיו לגבי הפיזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוויות שלי הן לא מהתקופה האחרונה, ואני מקווה שמשהו השתנה שם - אבל הן לא חיוביות.

בתקופת ה 106 שלי (הסתיימה לפני כשנתיים וחצי), טיפלתי בליטל מהרגע הראשון, אבל אז הוא היה בבעלות אחרת, והיה נחשב בכל הפורומים ל"ה"מוסך - ואכן היה כזה. בעקבותי גם אמא שלי התחילה לטפל שם (206), אולם מרגע שהתחלפה הבעלות במוסך, דברים התחילו לחרוק: אבחונים לא היו אבחונים, מחיר לא היה מחיר, עבודה לא היתה באותה רמה כמו לפני החלפת הבעלים, ובאופן כללי הרושם לא היה חיובי. לא יכול להצביע על משהו אחד ספציפי שעשו לא טוב, אבל ניתן היה בקלות לחוש שהרמה, האיכפתיות, והאהבה לעבודה שלהם ירדו. אני באיזשהו שלב פשוט ניתקתי מגע, ועברתי למוסכים אחרים, פשוט כי לא היה שווה לי לרוץ לת"א בשביל לטפל אצלהם.

כאמור, מקווה שהם השתפרו מאז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...