Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד כמה "זיכרון דברים יש אמינות ותוקף??

matanbenshbat
שימו לב! השרשור הזה בן 7053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מההמצב ?

כאשר אני הולך ליכתוב זיכרון דברים רכישת רכב יד שניה פיאט אונו.

אכשיו *** אכשיו = מקודם *** אני לא מיתון לקחת את הכב למוסך לבדיקה כי זה די שונה להוציא 500 שקל על בדיקה על רכב שעולה 5000 שקל.צרייך רק לודות שהרכב תקין מבכינת מנוע וקלאאץ ברקס וכדומה.

אכשיו אני הורדתי מהאתר זיכרון דברים ושיניתי אותו כפי שאני צרייך.

הכנסתי סעיף האומר שבמידה ויש נזילת שמן מהרכב אז ההסכם מבוטל.

אכשיו אני הדפסתי את זה ומיתכון להראות לבחור ממנו אני קונה את הרכב.

עד כמה יש למיסמך אמינות במידה ואכן יש בעיה כזאת.כאשר אני בדקתי את הרכב אני ראיתי ולא היה לרכב נזילת שמן כאשר עמד כל הלילה.תאמת אפשר לליראות שהכל טוב מאוד במצב תקין ואין בעיה גם איך שהמנוע נישמע וכדומה.

בקיצור עד כמה למיסמך כאשר אני הולך לחתום אותו ביחד עם הבת של הבחור ממנו אני קונה את הרכב יש אמינות במידה ותהיה בעיה בעתיד של נזילת שמן.

אני צרייך להביא עדים או לצרף מיסמכים וכדומה?

ואם באמת תהיה בעיה מסוימית שהמוכר לא אמר לי והמיסמך זיכרון דברים מבוטל יש לזה תוקף בבית מישפט אם אני ילך ויתבע אותו.כמה תעלה לי תביעה?

אולי אני ממש ניכנס ללחץ וכל זה אבל אני בונה על כל תרחיש אפשרי ותאמת אולי אני קצת יותר מידי מגזים לנושא הזה.

עד כמה יש להסכם הזה אמינות ומה אני צרייך לעשות ברגע שאני חותם איתו במישרד הרישוי לצלם מיסמכים נוספים להביא איתי עדים וכדומה??:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב חצב.

ולשאלתך, למסמך זכרון דברים תוקף משפטי כמו לכל מסמך אשר עליו חותמים שני אנשים. ז"א המסמך קביל בבית משפט. אבל מפה לקבלת בית המשפט את עמדתך הדרך ארוכה.

לדוגמא, נזילת שמן עליה אתה מדבר:

1. אתה בעצמך מודה שאין לרכב נזילות שמן.

2. לכמה זמן אתה דורש את האחריות הזו מהמוכר?

3. הגיוני שרכב ישן יפתח אי אילו בעיות ויאכל יותר שמן מאחד בעל מנוע חדש.

4. עקב מה נגרמת אותה נזילת שמן. וכו' וכו' וכו'.

עצה לי לך.

לשלם 10% מערך הרכב על בדיקה זה לא הגיוני, כפי שאמרת.

קח את הרכב למוסך (אם אתה מכיר אחד זה עוזר) ודבר עם המוסכניק ובקש ממנו להעיף מבט על המנוע ולחוות דיעה.

אמור לו כך: אחי (**לעורך**: האח המוסכניק עזב את הבית לא מכבר ולכן אין באפשרותם לדבר בבית) העף נא מבט במנוע ואמור לי באים הנך מזהה בעייה אשר צריכה להדיר שינה מעיני, על שירותך הטוב קבל 100 - 150 ש"ח ודרך אגב יש לך ד"ש מאמא, אתה בא בשבת?

עיצה נוספת לי. עדים אתה לא צריך, אבל מישהו בעל ניסיון שיעזור לך במשא ומתן ובניסוחים, אתה כן.

אנא קח בחשבון שאינני עו"ד

בהצלחה

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון כואב,

מניסיון כואב, חתמנו על זיכרון דברים , על כך שהרכב לא היה של חברה, לאחר תאונה של טוטאל לוס, קיבלנו פחות כסף, המוכרת טענה שהיא לא ידעה.

תבענו אותה בבית משפט לתביעות קטנות, והשופט ריחם עליה, אם חד הורית, עם 2 ילדים קטנים, ובמקום שתחזיר לי את כל הכסף, הוא אמר שתחזיר לי רק 1000, ש"ח במקום 4000, וזה על מנת שנקבל את הכסף !!

מכעיס מאוד מאוד מאוד, אמרתי לשופט שזה לא בסדר, שאם היא לא ידעה שתתבע את הבחור שמכר לה, אבל הוא אמר "את יכולה לערער, אבל הסיכוי שתקבלי יותר כסף הוא קטן"

מעצבן מאוד מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...