Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטטיסטיקה רישוי רכבים ינואר-אפריל 2015

car_me
שימו לב! השרשור הזה בן 3277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמה חיכיתי לזה תודה רבה.

כרגיל הקורולה מזנקת בכל חודש ב1000 יחידות , מדהים.

האלמרה כבר 448 שעלו, האמת שכבר רואים אותה הרבה על הכביש.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שהגרסאות הראשונות שעלו לכביש של ניסאן פולסאר באו בתצורה הידנית.

כמובן שהספורטאג' עולה בכמויות מסחריות ועלו טיפה אאוטלנדר יותר ידניים מהפעם הקודמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשיך דיון שהחל בת'רד אחר -

אם תסתכל טוב בנתונים הגולף תראה:

1. שהם עלובים. אנשים כנראה הבינו שיורקים להם בעיניים עם הדור הזה של הגולף.

2. שבערך 25% מהמכירות הן של GTI.

ואגב, כנראה שיש מבצע סמוי עכשיו, כי בנתונים הקודמים המצב היה הרבה יותר חמור.

על הג'טות אני יודע שיש מכירת חיסול.

ועדיין בהשוואה לתלתן - אלפא משקיע המון בפרסום - אני יודע, כי כל הזמן קופצות לי פרסומות שלה.

ב-GTI חוץ מהקמפיין היחסית מתון עכשיו של "GTI הסיפור שלי" - לא זכור לי שראיתי איזו פרסומת.

אז נכון - הם עושים עבודה טובה בפרסום שם ומגיעים למספרים של GTI, מצד שני - בצ'מפיון עובדים קשה מאוד בשביל לא למכור לך

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רואה פרסומות של מה שאתה רוצה לראות. הפרסומות שמופיעות לך ולכל אחד אחר הם מוכוונות ומשתמשות במידע שלך על מנת לכוון פרסומות ישירות בשבילך.

למשל, כשחיפשתי טיסה לחו"ל, פתאום התחלתי לראות מלא פרסומות של חברות תיירות ומבצעים על כרטיסי טיסה.

יש מצב שאתה מתעניין בקנייה של ג'ולייטה תלתן, או שחיפשת עליה מידע בגוגל?

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהדוחות האלה אפשר ללמוד הרבה:

1. שהשילוב של יפני+אוטומט+שומר על ערך, הוא השילוב המנצח.

2. יש אנשים שמצידם הרכב יהיה כרכרה שמחוברת לסוס, העיקר שיהיה הכי זול. אחרת אין לי הסבר למה סוזוקי אלטו עדיין מוכרת יפה.

3. בישראל לא אוהבים ידני. נקודה. מספיק שקצת יורידו את המחיר של הכרסאות האוטומטיות, ונגמרות המכירות של הידניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהדוחות האלה אפשר ללמוד הרבה:

1. שהשילוב של יפני+אוטומט+שומר על ערך, הוא השילוב המנצח.

2. יש אנשים שמצידם הרכב יהיה כרכרה שמחוברת לסוס, העיקר שיהיה הכי זול. אחרת אין לי הסבר למה סוזוקי אלטו עדיין מוכרת יפה.

3. בישראל לא אוהבים ידני. נקודה. מספיק שקצת יורידו את המחיר של הכרסאות האוטומטיות, ונגמרות המכירות של הידניות.

כמה תיקונים קטנים:

1. גם קוראיני.

2. גם אם הרכב היה גרמני ויותר זול מיפני וקוראיני לא היה לו שוק בכלל והוא היה עדיין מוכר אותו הדבר, רק תקלות וכאב ראש.

3. נכון.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה קדנזה ראשונה נחתה בארץ.

בטח לצורכי תקינה ויחצ"נות.. לא נראה לי שתגיע ביבוא סדיר.

בנוסף; מכירות יפות לסובארו אאוטבק. 45 רכבים בחודש לסובארו שעולה החל מ200 אלף..

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רואה פרסומות של מה שאתה רוצה לראות. הפרסומות שמופיעות לך ולכל אחד אחר הם מוכוונות ומשתמשות במידע שלך על מנת לכוון פרסומות ישירות בשבילך.

למשל, כשחיפשתי טיסה לחו"ל, פתאום התחלתי לראות מלא פרסומות של חברות תיירות ומבצעים על כרטיסי טיסה.

יש מצב שאתה מתעניין בקנייה של ג'ולייטה תלתן, או שחיפשת עליה מידע בגוגל?

אני לא עוסק בפרסום באינטרנט - אבל לדעתי הפרסום לא ממוקד במידה שאתה חושב.

אדם שגולש הרבה באתרים שקשורים לרכבים יקבל הרבה פרסומות לרכבים, לדעתי זה לא מכוון יצרן ודגם.

אני רואה בכל מקום פרסומות של אלפא, של ב.מ.וו לדוגמא לא ראיתי בכלל. סביר להניח שזה בגלל שהם משקיעים יותר בפרסום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... מצד שני - בצ'מפיון עובדים קשה מאוד בשביל לא למכור לך

הגולף הרגילה מתומחרת בצורה מוגזמת, ה-GTI פחות (ביחס למתחרות). חוץ מזה יש הנחות, יפות.

מי שבאמת מתאמץ לא למכור זה קרסו (ויעידו על כך הנתונים - 3 יח').

ולגבי פרסום, הוא הרבה יותר ממוקד ממה שאתה חושב. "הם" גם יודעים עליך הרבה יותר ממה שאתה חושב...

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציינו לפניי בקשר לגולף, 40 יחידות של GTI נמכרו ורק 71 יחידות של 1.4. כנראה שאנשים כבר לא כאלו עיוורים למותג.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...