Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר מתרוקן אחרי החלפת Head Unit

Tyto Diez
שימו לב! השרשור הזה בן 3261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

לפני שבועיים+- התחדשתי בPioneer DEH-X1750UB,

מאז לוקח למצבר בערך יום וחצי של חנייה למות.

חזרתי למתקין, סיפרתי לו על הבעיה, הוא טען שהבעיה לא קשורה למערכת, כי "אם יש בעיה של צריכת יתר ברדיו-דיסק, הוא נשרף ומפסיק לעבוד", כך שהבעיה "חייבת להיות במצבר".

המצבר לא חדש, אבל תקין. אין פה שאלה.

*חשוב לציין שזו התקלה השנייה שנגרמה מאז ההתקנה, בפעם הראשונה חזרתי אליו כשגיליתי שהתבלבל בחיבור המתח הנמוך (של הזכרון), ושעל הדרך ההתקנה השביתה את השעון בתצוגה המובנית של הרכב, אחרי שהחליף בין המתחים הבעיות האלה נפתרו, אבל זה מעיד בעיניי על חוסר מקצועיות.

**מדובר על פיג'ו 206+ שנת 2012.

בשורה התחתונה הוא מתנער מאחריות על העניין ושולח אותי להחליף מצבר, השאלה היא פשוטה - איך אני יכול לבדוק ולתקן את הבעיה בעצמי או להנחות אותו, בלי לבזבז כסף מיותר.

תודה,

טיטו.

עריכה אחרונה על ידי Tyto Diez
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוציא את הרדיו דיסק ופשוט תחליף בין האדום לצהוב, קרה לי ב206 הקודמת שלי, בצרפתיות החיווט פשוט הפוך.

אם אתה אומר שהוא כבר ביצע זאת אז בגדול אין שום בעיה יותר וכל מה שדרוש זה לנתק מינוס מצבר ל10 דקות לאיפוס מחשב ונגמר.

מה שמעיד על חוסר מקצועיות זו הטלת האחריות על המצבר, במידה והיה יותר מנוסה היה מזהה את הבעיה מיד ואף דואג לחבר את הרדיו מראש כמו שמתאים ברכב זה.

עריכה אחרונה על ידי shubidubi

~ COMP-morel maximo 6.5 SUB-helix db 12 AMP-helix db four H.U-alpine bt177

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוציא את הרדיו דיסק ופשוט תחליף בין האדום לצהוב, קרה לי ב206 הקודמת שלי, בצרפתיות החיווט פשוט הפוך.

זו הייתה הבעיה של הזכרון, הם כבר הוחלפו. מה עוד יכולה להיות הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה אני לא רואה בעיה אחרת, ידוע שבמידה ואתה מחליף את הרדיו המקורי באפטרמרקט אתה מאבד את היכולת לשלוט על מחשב הרכב במידה ויש לך ברכב שליטה מההגה.

כמו כן יכול להיות שהמתקין התעצל ופשוט חיבר את הכבל מתח קבוע והכבל הראשי ביחד, מה שיגרום אומנם לזיכרון להישמר, אך הרדיו יצרוך כל הזמן חשמל מהמצבר.

האם הרדיו דיסק נכבה מהסוויץ' או שאתה מכבה אותו ידנית?

~ COMP-morel maximo 6.5 SUB-helix db 12 AMP-helix db four H.U-alpine bt177

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...