Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם לכם מופיעות מילים מסויימות בפוסט כקישור?

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 3302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפעמים, בתוך פוסטים שונים, מופיעות לי מילים מסויימות כקישור, ושמתי לב שאלו לא מילים שכותב הפוסט התכוון לקשר אותן לאתרים אחרים.

מבדיקה שעשיתי, הסתבר לי שיש איזשהו תוסף בשם "VigLink" שמקשר אוטומטית את המילים האלו.

חיפשתי איך להסיר את התוסף הזה מהמחשב שלי. לא מצאתי אותו ולא את הדרך להסירו.

מה שכן מצאתי, זה את אתר האינטרנט של התכונה הזו, ובו יש דף שבעזרתו ניתן לכבות את הפעילות שלה.

כנסו לדף, ואם כתוב שם שהתכונה הזו מופעלת אצלכם (VigLink is Enabled), תלחצו

על הכפתור למטה - disable viglink.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עוזר :roll:

במקור רציתי לכתוב תודה, ועכשיו אני כבר לא יכול למחוק

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוזר בהחלט, ונמנעתי עד כה מלפרסם זאת משום שאני מניח שהדבר מייצר הכנסה עבור הפורום.

אבל, מאחר ומדובר ב'קוקי' שיושב על המחשב, יש להגדיר זאת בתכנת ניקוי, אם בשימוש, כמשהו להתעלם ממנו.

הקישורים היחידים שעדין מופיעים באופן אוטומטי הם לשמות רכבים, ושם הקישור הוא למגזין הרכב של הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישורים היחידים שעדין מופיעים באופן אוטומטי הם לשמות רכבים, ושם הקישור הוא למגזין הרכב של הפורום.

זה מסביר הרבה. ה״ניסוי״ שעשיתי לבדוק האם זה עובד היה הקלדת שם הרכב שלי :-D

תודה לשניכם

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...