Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפתי את הלאון... בלאון אחרת.

Kreios
שימו לב! השרשור הזה בן 3318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

כפי שרבים פה יודעים, פתחתי שרשור התייעצות לפני יותר מחודש לגבי החלפת הלאון הישנה.

אחרי לבטים רבים והתחבטויות רבות - החלטתי להשאר במשפחת סיאט.

ובכך - להחליף את הלאון בלאון אחרת מפני שאין להם הצעות אחרות (מלבד הטולדו) שהתאימו למשפחה קטנה.

הלאון הנבחרת היא 1.2TSI אוטומטית (בגלל האישה) ובצבע אדום. (לא יודע למה אדום - פתאום בא לי!)

התרשמות קצרצרה לאחר כ-50 ק"מ -

הלאון הנוכחית מרגישה הרבה יותר "אוטו" מהלאון הקודמת.

כבר שמתיישבים בתא הנהג, הכל מרגיש הרבה יותר יוקרתי ויותר מעוצב. ממש לא כפי שהורגלתי למצוא בסיאט. (השלישית שלי)

הלאון מגיעה עם קונטי פרימיום קונטקט 5 במידה 205/55R16 והנסיעה מרגישה נוחה ורכה ביחס ללאון הקודמת.

הג'אנטים כרגע זוועה לדעתי ואני מקווה שאחליף לג'אנט 17 בקרוב מאד. על 18 אין מה לדבר בכלל - אני מרחם על הבת שלי.

מבחינת זמינות כוח, זה מדהים כמה המנוע הצנום הזה עושה את העבודה ומרגיש הרבה יותר חזק ממה שחושבים.

נכון שאין מה להשוות בכלל ל-1.8TSI הקודמת מבחינת תאוצות ביניים ויציאה מהמקום אבל זה בהחלט מספק ברגע שזונחים את רעיון הספורטיביות ועברים לפאזה של חסכון בדלק.

אחרי שאסיים את ההרצה בטח אוכל לתת חוות דעת הרבה יותר מספקת ומפורטת, גם על מערכת המולטימדיה שלמרות ההשמצות (גם מצידי) נראית כמספקת ובהחלט לא מרגישה זולה או נחותה.

בכל מקרה, הנה כמה תמונות על רגל אחת.

ie40nk.jpg

eiv7yq.jpg

1zmf76c.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ניראית מצוין, תתחדש.

מה עלות הרכב על הכביש?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! בחרת צבע ממש לא סטנדרטי ויש יחסית מעט רכבים כאלה על הכביש. סע בדרכים טובות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תתחדש! (ציפיתי לראות גם תמונת פנים :lol:).

שמתי לב שמידת הצמיגים שלך בדיוק כמו שלי. לי יש TOYO T1 SPORT.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! שמח שאתה שמח :-)

אבל קצת נספחת...

יוקרתי ומעוצב? הדשבורד של הלאון הוא אחד הפחות אטרקטיביים שיש. ממש לא נעים להסתכל עליו, שלא לדבר על המסך המביש שתקעו שם, שבקושי 4 תחנות רדיו מכיל, או על כמה מורכב זה להגיע לכוונון "ספורט" של הרכב... בנוסף, פנים הרכב כהה וקודר. דווקא אני מבין למה לא העלית תמונות פנים ;-)

אני מבין את הבחירה באדום, זה יושב יפה על הרכב, והיתה לי גולף 160 כזו, אבל פנים הרכב היה בהיר, וזה שינה לגמרי את התמונה. דווקא הג'נטים לא נוראיים בעיני.

לגבי יכולות הרכב - בהחלט מפתיעות לחיוב, אין ספק. סע בבטחה, מחזיק לך אצבעות שלא תתקע עם ה- DSG בתוך השנתיים אחריות או לאחריהן :-) במחיר שלה, באמת רכישה מפתה.

אם תוכל לתת חוות דעת אובייקטיבית (?) לגבי יעילות מניעת מעבר חום מהגג הפנוראמי ביום חם באמת - אשמח לשמוע.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האדום מאוד מתאים, הגאנט לא. לדעתי צריך גאנט יפה בצבע שחור שישבור את האדום ויתן קצת מראה ספורטיבי.

לגבי העיצוב, אני חושב שהלאון הזו היא אחת המכוניות היפות בקנצרן VAG.

תתחדש וסע בדרכים בטוחות!

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! בחרת צבע ממש לא סטנדרטי ויש יחסית מעט רכבים כאלה על הכביש. סע בדרכים טובות.

מסכים איתך, בודדות הלאונים שראיתי על הכביש.

יש אחת כזאת אדומה בחולון שנתקלתי בה אבל מעבר לזה - לא ראיתי אף לאון אדומה.

המשפחתית המשתלמת ביותר שיש לדעתי כיום בשוק. תתחדש ותהנה, בהחלט יש ממה. :)

תודה רבה ידידי! :)

תתחדש! (ציפיתי לראות גם תמונת פנים :lol:).

שמתי לב שמידת הצמיגים שלך בדיוק כמו שלי. לי יש TOYO T1 SPORT.

צודק, שכחתי מזה לגמרי, תמונות פנים יועלו בקרוב גם הן.

מידות הצמיגים לא ישארו כמו שהן, רוב הסיכויים שאעלה לג'אנט 17 במידות 225/45R17.

תתחדש! שמח שאתה שמח :-)

אבל קצת נספחת...

יוקרתי ומעוצב? הדשבורד של הלאון הוא אחד הפחות אטרקטיביים שיש. ממש לא נעים להסתכל עליו, שלא לדבר על המסך המביש שתקעו שם, שבקושי 4 תחנות רדיו מכיל, או על כמה מורכב זה להגיע לכוונון "ספורט" של הרכב... בנוסף, פנים הרכב כהה וקודר. דווקא אני מבין למה לא העלית תמונות פנים ;-)

אני מבין את הבחירה באדום, זה יושב יפה על הרכב, והיתה לי גולף 160 כזו, אבל פנים הרכב היה בהיר, וזה שינה לגמרי את התמונה. דווקא הג'נטים לא נוראיים בעיני.

לגבי יכולות הרכב - בהחלט מפתיעות לחיוב, אין ספק. סע בבטחה, מחזיק לך אצבעות שלא תתקע עם ה- DSG בתוך השנתיים אחריות או לאחריהן :-) במחיר שלה, באמת רכישה מפתה.

אם תוכל לתת חוות דעת אובייקטיבית (?) לגבי יעילות מניעת מעבר חום מהגג הפנוראמי ביום חם באמת - אשמח לשמוע.

בר ידידי, ההשוואה לגבי עיצוב ואיבזור הפנים ניתנה רק ביחס ללאון הקודמת שהייתה לי.

ברור לי שיש יותר מעוצות ויותר מאובזרות ממנה, פשוט התייחסתי לסטנדרטים שלקוחות סיאט ולאון בפרט הורגלו אליהם.

בנוסף, יכול באמת להיות שאני Easily impressed בכל מה שנוגע לאבזור פנים אבל בהחלט שבטווח המחירים של הלאון, היא בהחלט מספקת תמורה מעולה.

לגבי הסאנרוף עם הכיסוי המחורר, אתה צודק.

למרות שהוא די אטום, נראה שזה הולך להיות לא נעים בימי הקיץ החמים של ארצנו.

לא מבין את ההגיון מאחורי זה.

האדום מאוד מתאים, הגאנט לא. לדעתי צריך גאנט יפה בצבע שחור שישבור את האדום ויתן קצת מראה ספורטיבי.

לגבי העיצוב, אני חושב שהלאון הזו היא אחת המכוניות היפות בקנצרן VAG.

תתחדש וסע בדרכים בטוחות!

תודה רבה.

יש כבר ג'אנט בצבע Gun Metal ששמתי עליו עין, זה יתן לוק קצת יותר ספורטיבי וישתלב יפה עם האדום.

מקווה שבקרוב תתבצע ההחלפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החנייה הצמודה, היא גם שלך, אז שיחקת אותה ובגדול. 8)

תתחדש ותהנה :)

:lol:

תודה רבה אך לצערי בחנייה הצמודה חונה הרכב של חמי וחמתי.

אשתי, אני והתינוקת גרים אצלם כרגע (משבר בדיור וכל זה) אבל זה כבר לשרשור אחר.

מברוכ.

תעדכן איך האוטו מרגיש אחרי שתעבור למידה 17"/225.

כרגע אצלי בג'טה (1.2) החלטתי להשאר עם 16" ובתור ניחום עצמי התקנתי גאנטים של A3.

מבטיח לעדכן למרות שעל הלאון הקודמת היו לי 225/40R18 כך שזה לא חדש לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון בודדות על הכביש? הכביש מוצף בהן. רכב מאוד פופולארי.

הפנים אכן נראה מעולה וגם איכות חומרים טובה. הדגם עם הלדים נראה בכלל פיצוץ.

תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...