Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה פלסטלינה מומצלת וחומר סיכוך ?

שימו לב! השרשור הזה בן 3251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממה הספוג הזה עשוי למעשה מה זה השכבה השחורה?

זה לא מוצר דומה? http://www.autostore.co.il/%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%92-%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%94-OPT-Opti-Eraser.html

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוצר הזה קיבל ביקורות מאוד גרועות ברשת, לא הייתי מנסה.

במחיר הזה?

הייתי קונה כבר http://www.ebay.com/itm/Farecla-G3-Formula-Body-Prep-Clay-Mitt-bodywork-detailing-/231443614873?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item35e31d4c99

מוצר פצצה, יש לי נסיון איתו.

עריכה: וואו, רק עכשיו שם לב למחיר.

הכפפת פלסטלינה הקודמת שקניתי עלתה 110 + 30 משלוח, מוכר אוסטרלי.

המוכר הנ"ל מוכר את הכפפה ב- 78 ש"ח + 30 משלוח, מוכר אנגלי.

לחטוף.

עריכה אחרונה על ידי sciPoPo

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטיפה

פלסטלינה

מעבר עם מים להורדת השאריות של הפלסטלינה

ייבוש הרכב

IPA

יישום הווקס

באפינג

מעבר עם מים ושמפו רכב כדי להוריד את שאריות הפלסטלינה או הלכלוך שיצא.

...

שאלה לי;

האם לאחר נאנו סקין\פלסטלינה ניתן לוותר על IPA, בהנחה ואני שוטף עם מים וסבון אגרסיבי שיוריד את כל שאריות הפלסטלינה, למשל (סימן צלב נגד השטן) פיירי, או שבכל זאת עדיף שמפו רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר, לא נתקלתי בביקורות, לעומת ה"פרק'לה" (זכויות לליאב) שלא מפסיקה לקבל תשבוחות.

על הדרך עולה כמעט חצי :)

שמע זה תפס אותי, נראה לי אני מזמין על הדרך :p

עוד הוצאה כספית שהייתה יוצאת גם ככה על מוצר דיטייל אחר..

עם שם כזה אני מתפלא איך לא מייבאים את זה לאוטוסטור

:)

YOHAI71 לא חושב ולא ממליץ, זה שלב שמומלץ כדי להוריד שאריות שנשארו על הרכב, שטוף את הרכב אחרי הפלסטלינה עם שמפו איכותי, אני אישית אוהב להשתמש ב IPA כיוון שהוא אלכוהול נקי ומים בלבד, ולא שמפו לדוגמא שמשאיר אחריו שכבה כלשהי, אבל אם אין לך אז עדיף מאשר לכלוך.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...