Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף ג'נריישן שנת 2000-2001

שי קורנברוט
שימו לב! השרשור הזה בן 7032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מצטער אם זה היה כבר כתוב אי פעם בפורום הזה (לא שאני מצאתי, האמת) אבל גם אם כן לא ממש הבנתי את השורה התחתונה...

אני מחפש לקנות גולף ג'נריישן 00-01 אוטומטית...

שמעתי על לא מעט מקרים של בעיות עם התיבה האוטומטית ואני מחפש רכב שיהיה אמין כמה שיותר...

בעיקר מסיבות כלכליות. (ז"א יש לי כסף לכזה רכב אבל לא לטפל בו הרבה אחר כך - אז שלא ימות לי הגיר או משהו).

בכל מקרה אני אשמח אם מישהו יאשר לי או יפסול לי את הבעיה (שמעתי על בעיה של DELAY בהעברת הילוכים או משהו כזה)...

מישהו יודע על זה ואם כן כמה זה נפוץ?

(עזבו צ'מפיון מוטורס כי זה רכב שנת 00-01 ככה שהם כבר כנראה לא קשורים...)

מה אתם אומרים?

הצעות? (האפשרות השנייה שלי היא אולי 323F?..)

תודה רבה מראש.

-שי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב כבעלים בעבר של גולף מודל 00 אני יכול להגיד לך שה DELAY זו לו בעיה

פשוט כך עובד הגיר שלהם כך זה גם באודי ובכל דגמי פולקסווגן מניסיון ונדמה לי שגם בסיאט זה כך

פרט לכך לפי דעתי מחזיקים מהגולף כרכב אמין וטוב שזה רחוק מהמציאות

האוטו זולל דלק בטרוף בלאי גבוה בבולמים ובציריות

בקיצור לא שווה את הכסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...