Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קטאנה עתיקה- Tsuguhira דור ראשון

Pika007
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 3088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד עכשיו אני אחראי לבערך 70% מהמכירות ההזויות פה, אז למה לא להעלות את זה קרוב ל 100....

למכירה קטאנה (קודאצ'י, כלומר טיפה קצרה) עתיקה מתקופת אדו ביפן, תקופה מדויקת- Enpo שנים 1665-1675.

עבודה של החרש פוג'יווארה טסוגוהירה (למי שרוצה לחפש ברשת- Omi no kami fujiwara tsuguhira) דור I, תלמיד ישיר של יאסוטסוגו דור III, שקטאנה שלו מוצגת במוזיאון טיקוטין בחיפה. טסוגוהירה מתועד היטב בכל הספרים הרלוונטיים (Hawley, A-Z, Connoisseur's book), רפרנס מדויק יתן לכל דורש.

מקורה באיזור מוסאשי ביפן, האיזור שבו כיום רוב מטרופולין טוקיו נמצא, כולל טירת אדו, שבה שכן שוגונאט טוקוגאווה (המעסיקים העיקריים של יאסוטסוגו מכל הדורות, וחלק מהמעסיקים של טסוגוהירה)

פרטים:

אורך חורפה (נגאסה)- 60 ס"מ בדיוק, אורך כולל כ 86 ס"מ

רוחב בבסיס- 29 מ"מ

האמון- או-נוטארה (גלים חלשים ורחבים)

סורי (עיקול)- 0.7 ס"מ

סוג ריהוט- שיראסאיה.

קולר להב- חדש, כסף טהור.

החרב עברה פוליש לאחרונה (כמובן שלא על ידי או חובב אחר- אצל טוגישי מומחה ביפן) ומצבה מעולה בהתאם, נראית כחדשה.

בנוסף, כלולים איתה צילום של הטורוקו-שו (מסמך רישום) ממשרד התרבות ביפן, ונייר שינסה (הערכה רשמית) של ה NBTHK.

תינתן גם קופסת תצוגה מעץ, סטנד תצוגה, שמן מתאים, כל ההוראות הדרושות לשימור, ורקע היסטורי לכל המעוניין.

משהו לשטוף בו את העיניים-

fbFJN8S.jpg

WpgkqJp.jpg

ZSA0RBS.jpg

גלריה קטנה-

http://imgur.com/nSz3WxW,fbFJN8S,WpgkqJp,0gltybB,n22BMBj#0

עוד תמונות יצולמו וישלחו בשמחה לכל דורש, וכל פרטים שבהם תחפצו ינתנו בשמחה.

יצירת קשר- בהודעה פרטית דרך הפורום או ב SMS לטלפון 0583344580, אחזור אליכם מיידית או ברגע שאהיה זמין. ניתן גם דרך מייל, [הכינוי שלי]@ג'ימייל נקודה קום (מצטער על הפורמט המעצבן, נמנע מבוטים)

מחיר- 14,500 ש"ח

הבהרות-

1- המכירה מעל גיל 21 בלבד, או מעל גיל 18 במקרים מיוחדים לשיקול דעתי. (ובשום אופן לא מתחת לגיל 18, גם לא באישור הורים)

2- לא תימכר לכל אחד, גם אם יציע את המחיר המבוקש. אני צריך להיות 100% בטוח שהיא תזכה לשימור כהלכה.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • חודש מאוחר יותר...
  • חודש מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

מקפיץ, ועם בקשה.

חברים- פנו אלי פה 3 אנשים, כולם באותו פורמט: שיחת טלפון, הרבה שאלות, "אני מעוניין", והיעלמות טוטאלית.

התחרטתם? נפלט לכם מהפה? אין שום בושה בזה, זה לא שחתמנו חוזה. מצד שני, להשאיר מישהו באוויר, להיעלם ולא לענות יותר- זה בהחלט לא לעניין.

במידה ומישהו יראה את זה בזמן-

מחר אני בתל אביב, ויום רביעי במצפה רמון, כך שאוכל להגיע למקומות קצת יותר בעיתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

המחיר יורד סופית ל 12,000 ש"ח, כרגיל פחות ממה שפורסם ביד2 וכל מקום אחר.

הורדה אחרונה לפני שהמכירה עוברת לאיביי, וחד וחלק המחיר הנמוך ביותר, בפער משמעותי, בו ניתן להשיג פריט ברמה כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • חודש מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...