Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לקחת עורף דין?

שימו לב! השרשור הזה בן 3337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פתחתי לפני מספר ימים שרשור על זימון לדין עקב נסיעה במהירות של 88 קמ"ש בשטח של 50 וצולמתי ע"י מצלמת רמזור.

אני מתלבט עמוקות האם לקחת עורך דין למשפט מאמר ומצד אחד הרישיון שלי חשוב לי (קנס ונקודות אני אוכל לבלוע בשקט) ולא ארצה לקחת סיכון.

מצד שני מעולם לא היו לי עבירות מהירות,אין לי נקודות על הרישיון (3 וחצי שנים ללא עבירות כלל) והמהירות אשר נתפסתי בה ,אומנם גבוהה ועמוק בתוך התחום ל"זימון לדין" אבל זה עדיין לא מהמקרים החמורים של מהירות בשטח עירוני.

הלבט הגדול שלי הגיע לאחר שקראתי את תעריפים של עורך דין לטיפול בתיק כזה יכול לנוע בין 3000-10000 ש"ח,

כך שסכומים האלה אין גובה קנס שמצדיק עורך דין,נקודות על הרישיון אין לי (חוץ מעכשיו רק 10).

האם יש סיכוי שרישיוני יפסל למרות גיליון הרשעות דיי נקי?

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה בגוף השאלה.

להערכתי הצנועה, התיצבות בבית המשפט, שיחה קצרה עם התובע לפני הדיון וקצת "סחר סוסים" על עיסקה, תוך ציון העובדה כי אתה מודה, הפנמת, אינך מעוניין לבזבז זמן שיפוט יקר, בלה, בלה, בלה יביא אותך לקנס סביר (1500ש"ח) פסילה על תנאי של 3 חודשים לשנתיים ואולי בסיכוי ממש נמוך לפסילה בפועל.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסה"כ טעות הקלדה, אבל כמה צחקתי...

לא, כי "עורף דין" נשמע לי כמו תיאור אידיאלי לעו"ד מטעם דאעש :lol:

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע צהוב איחרת בדקה :-D

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי לוקח עו"ד. בהנחה שאין לך הרשעות קודמות, רוב הסיכויים שהתובע יסכים לקנס + שלילה על תנאי.

במידה והוא מתעקש על פסילה בפועל, תמיד אתה יכול לבקש מבית המשפט דחייה לצורך התייעצות והצטיידות בעו"ד. זה מקובל ואין לך מה לחשוש מהעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...