Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים, מידה 14' הכי אוחזים שיש בנמצא. עד 500 ש''ח

שימו לב! השרשור הזה בן 2651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה לכולם על התשובות. אני רוצה להוסיף קריטריון נוסף - רכות (יחסית). יש לי קוילאוברים והרכב די קשה, כך שאם ניתן לאזן את זה קצת - אשמח.

מה יהיה הדירוג בין כל הצמיגים שהוזכרו?

1.

קונטי פרימיום קונטקט 5

2. טויו CF2 (ברכב אחר יש לי R1R והם טובם מאוד לדעתי)

3. וורדשטיין ספורטבק 5 (היה לי וורדשטיין בעבר ומאוד נהנתי מהם)

אגב - אני מנחש שנוריאן לא נמצאים בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שיהיה קשה לדרג אותם באופן מוחלט עבורך.

הוורדשטיין אמור להיות מעט יותר עם ניחוח ספורטיבי, השניים האחרים בקטגוריית פרימיום טורינג.

מציע לבדוק למה קיים בכלל מלאי וכמה הוא טרי ואז להתלבט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תגובה ראשונית, לאחר יומיים נהיגה,

הצמיגים רכים יחסית (שזה טוב מבחינתי) ומצליחים לשכך במידה מסוימת את קשיות הקוילאוברים.

אובחנה רמת אחיזה גבוהה בסוויפרים ופניות הדוקות.

פרופיל הצמיג נראה, בעיני הלא מקצועיות מתון ולא מאוד ספורטיבי. מעברי מים נראים ככאלה שלא אמורים להתגבר בקלות על נהיגה בכביש רטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרופיל המדרס שלו לא אמור להיראות ספורטיבי. זה לא צמיג מקס-פרפורמנס.

דווקא לפי התמונה פה, נראה שהתעלות האורכיות די רחבות. וזה החלק החשוב בפינוי המים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...