Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדחס מזגן בהונדה FRV שיוצא לחופשה מידי פעם

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככה סתם, באמצע נסיעה, מחליט המזגן להוציא איוורור במקום קירור. מכבים, מדליקים בעוד כמה דקות, לפעמים עובד, לפעמים לא, ככה סתם איך שבא לו. הוא יכול לעבוד כמעט כל הנסיעה, לאורך שעה, ופתאום להפסיק. לפעמים זה קורה בפקק עצבני, בשיא החום.

הלכתי למוסך מאוד אמין שאני מטפל רק אצלו, בדק במשך חצי שעה והגיע למסקנה חד משמעית שהלך הקומפרסור של המזגן, יש להחליף מדחס, מדחס חדש ומקורי עולה בסביבות 2500-3000.

מה דעתכם, האם צריך להחליף מדחס? או שכדאי לסחוב עם זה, כמו שסחבתי כל הקיץ שעבר?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לקבל חוות דעת שנייה לפני שמוציאים אלפי שקלים. תיגש למוסך שמתמחה במיזוג אויר כאשר התקלה קיימת. אם אתה מאזור המרכז, לעמוס מזגנים בני ברק.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי אותה בעיה בסיוויק זצ"ל.

פס"ד היה שסתום התפשטות תקול. תיקון שדורש פירוק דשבורד.

מדחסים משופצים היטב ולא יקרים תמצא אצל עופר קצב.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדברי בעל המוסך, שנחשב בעיני אמין ומקצועי מאוד (אחד מחברי הפורום המכובד הזה), להרבה רכבים מתוצרת הונדה יש תקלה במזגן שמחייבת החלפת מדחס, וזה קרה גם ברכבים שנמצאים 5 שנים על הכביש, עם קילומטראז' נמוך.

בסופו של דבר, כדי להקל מעלי את ההוצאה, הוא השיג מדחס משופץ, מדחס מקורי של הונדה ששופץ ביפן ברמה גבוהה. המדחס עלה לי 2350. טיפול 10,000 שגרתי עלה לי 650, אחרי הנחה.

איך המחירים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה סתם, באמצע נסיעה, מחליט המזגן להוציא איוורור במקום קירור. מכבים, מדליקים בעוד כמה דקות, לפעמים עובד, לפעמים לא, ככה סתם איך שבא לו. הוא יכול לעבוד כמעט כל הנסיעה, לאורך שעה, ופתאום להפסיק. לפעמים זה קורה בפקק עצבני, בשיא החום.

הלכתי למוסך מאוד אמין שאני מטפל רק אצלו, בדק במשך חצי שעה והגיע למסקנה חד משמעית שהלך הקומפרסור של המזגן, יש להחליף מדחס, מדחס חדש ומקורי עולה בסביבות 2500-3000.

מה דעתכם, האם צריך להחליף מדחס? או שכדאי לסחוב עם זה, כמו שסחבתי כל הקיץ שעבר?

סחוב עוד קיץ מה יש? פעם לא היו מזגנים במכוניות ואנשים הסתדרו...אלא שהיה להם חם במיוחד שמו מאוורר כזה חמוד על הדש שמתחבר למצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
אמרת שמדחס מקורי עולה 2500-3000, אז איך משופץ עולה 2350? לא הבנתי

מדחס חדש למעלה מ-3000 לפני מע"מ, מדחס משופץ ביפן - 2000 ש"ח לפני מע"מ. איכשהוא הוא עשה לי 3000 כולל טיפול, יצא לי לשלם על טיפול (רגיל) 650 ועל המזגן 2350. איך המחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...