Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט אלתיאה 2006 - תקלות לאחר יומיים של נהיגה

פורוצ
שימו לב! השרשור הזה בן 3215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים יקרים בוקר טוב,

שלשום קניתי את הרכב שבנידון בהחלטה רגעית. אוטומטית, 2006 מנוע FSI 2.0. מס׳ שאלות לציבור המומחים שלנו:

1. ראשית, מהו סוג הגיר שיש ברכב (dsg?, מה זה אומר?)?

2. הרכב רועד מקדימה ברצועת מהירות של בין 70-90 קמ״ש. הגלגלים אוזנו והבעייה נותרה. מבדיקה, הרעידות נעלמות כשאני מעביר פתאום לניוטרל. הצמיגן אמר שאולי זאת צירייה. דעתכם?

3. כשהרכב קר ההילוכים מעבירים כמו חמאה, לאחר פעילות ממושכת, יש נקישות/דפיקות בהאטה בלבד וגם לא כל הזמן. האם התושבות גמורות? בכל מקרה בהורדה לניוטרל תמיד האוטו קופץ טיפה גם כשקר.

4. כשאני מדליק סוויץ׳ אני שומע מן רשרוש ועבודה מכנית מחזורית מכיוון תא הכפפות/מרכז הדשבורד. כמו משהו שעובד גם ללא פעולת המנוע. מה זה יכול להיות?

הרכב עם 110 אק״מ ומהנה מאוד לנהיגה. טופל רק בצמפיון ללא שום היסטוריה חריגה.

אשמח לשמוע המלצות לטיפול בתקלות.

רונן.

W202 C240

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים בוקר טוב,

שלשום קניתי את הרכב שבנידון בהחלטה רגעית. אוטומטית, 2006 מנוע FSI 2.0. מס׳ שאלות לציבור המומחים שלנו:

1. ראשית, מהו סוג הגיר שיש ברכב (dsg?, מה זה אומר?)? - ברכבך קיימת תיבה אוטומטית סטנדרטית פלנטרית ולא DSG.

2. הרכב רועד מקדימה ברצועת מהירות של בין 70-90 קמ״ש. הגלגלים אוזנו והבעייה נותרה. מבדיקה, הרעידות נעלמות כשאני מעביר פתאום לניוטרל. הצמיגן אמר שאולי זאת צירייה. דעתכם? - תעלה את הרכב על ליפט ובדוק את הגרמושקה בצד ימין אשר נוטה להקרע וכתוצאה מכך הגריז יוצא ואז מתחילות הבעיות.

3. כשהרכב קר ההילוכים מעבירים כמו חמאה, לאחר פעילות ממושכת, יש נקישות/דפיקות בהאטה בלבד וגם לא כל הזמן. האם התושבות גמורות? בכל מקרה בהורדה לניוטרל תמיד האוטו קופץ טיפה גם כשקר. - נראה על פניו בעיה בבלוק השסתומים של התיבה.

4. כשאני מדליק סוויץ׳ אני שומע מן רשרוש ועבודה מכנית מחזורית מכיוון תא הכפפות/מרכז הדשבורד. כמו משהו שעובד גם ללא פעולת המנוע. מה זה יכול להיות? - האם הדבר קורה כאשר את מפעיל את מערכת המיזוג במצב AUTO ?

הרכב עם 110 אק״מ ומהנה מאוד לנהיגה. טופל רק בצמפיון ללא שום היסטוריה חריגה.

אשמח לשמוע המלצות לטיפול בתקלות.

רונן.

על-מנת לבדוק חלק מהבעיות יש לחבר סורק תקלות ולחלץ קוד תקלה שעשוי להצביע על החלק התקול.

אני מציע לך לקפוץ למוסך רון בת"א.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעש המוזר מתרחש רק בסיבוב לסוויץ, ללא פעולת מזגן/מנוע.

לידע כללי... בלוק שסתומים פירושו שיפוץ גיר?

עריכה אחרונה על ידי פורוצ

W202 C240

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב המוסכים קוראים לזה שיפוץ גיר אבל יישנם מוסכים שקוראים לזה החלפת בלוק שסתומים או החלפת הסולונאיד התקול.

צור קשר עם מוסך רון וגם עם ספי בנושא הבעיה בגיר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
הרעש המוזר מתרחש רק בסיבוב לסוויץ, ללא פעולת מזגן/מנוע.

לידע כללי... בלוק שסתומים פירושו שיפוץ גיר?

לגבי הרעש , זה מדף צירקולציה של המזגן. גם לי יש את אותו הסיפור כבר 6 שנים. לא שווה לתקן אם המזגן עובד כרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...