Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום הולדת לחברה + הצעת נישואין

juop
שימו לב! השרשור הזה בן 3367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

לחברה יש יום הולדת במאי, זה נופל על יום שישי,

אני מחפש רעיון לאיזה סופשבוע, משהו של יומיים, משישי עד ראשון.

יש 2 מרכיבים עיקריים:

קודם כל זה חייב להיות בחו"ל, מאסנו בחופשות בארץ, אילת ים המלח וכל השיט הזה, כנ"ל צימרים.

המטרה היא מקום קרוב סטייל קפריסין, בולגריה (לא יוון), ליומיים של בטן גב.

כמובן שהכל בא בחשבון לאו דווקא המקומות שציינתי, אין דרישות מיוחדות לאטרקציות רבות,

מטרת הטיול היא בעיקר בטן גב במלון וקצת לטייל, מבחינת התקציב הוא עומד על כ4,000 ש"ח לזוג,

לא בשמיים אני יודע, ניראה מה אפשר לעשות אם זה ובמקרה הכי גרוע נוסיף קצת, המחיר מתייחס לעלות הטיסה והמלון בלבד כמובן.

מה הייתם ממליצים?

עריכה אחרונה על ידי juop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

למיטב זכרוני אפריל-מאי זה עונת הפסטיבלים בקרואטיה והבלקן, שווה לבדוק אם יש משהו שיכול לעניין אתכם. אני מדבר בעיקר על מוזיקה אבל זה יכול להיות גם כל דבר אחר. כיום לרוב המדינות האלה יש אתרי אינטרנט לתיירים עם כל המידע הנחוץ באנגלית, אז תריץ חיפוש בגוגל.

לגבי (הצעת ה)נישואין - הייתי ממליץ להימנע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהאיזור הזה קצת מרתיע אותי, גם לא הכי עונה על הדרישות של מקום רומנטי ובטן גב.. תודה רבה לך על ההצעה המעניינת!

ולגבי ההצעה.. 3 שנים אני מנסה להמנע.. אין לי יותר לאן לברוח :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

אתה לא חייב לנסוע לשם, אבל עדיין הייתי מעיף מבט על מה שיש לאזור להציע. אני מאמין שיש שם גם את הריזורטים שבהם הכל כלול וגם נופש יותר אקטיבי למי שזה מעניין אותו, והכל ביחס עלות-תועלת גבוה. לא יודע מה מרתיע אותך בחלק הזה של אירופה, אבל נראה לי שחבל להפסיד אותו כאופציה לחופשות עתידיות, גם אם כרגע זה לא מה שאתה מחפש.

בכל אופן, שיהיה בהצלחה עם שני הפרוייקטים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי בולגריה שים לב - בורגס (או סאני ביץ' ליתר דיוק) שזה בד"כ הדילים לבולגריה - זה מחוץ לעונה ולפי הרשת אין מה לחפש שם מחוץ לעונה.

ורנה למיטב זכרוני יותר אופציה בתקופה הזו אבל אני לא חקרתי לגביה.

במאמר מוסגר לא בטוח שזה רעיון טוב לשלב בין בהצעת נישואין ליום הולדת, אבל זה כבר תלוי בבת זוג שלך.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2000 ש"ח - כלומר 500 דולר לאדם הוא תקציב בעייתי מאד. אתה צריך להיות מוכוון מחיר טיסות, מה גם שמאי הוא לפני עונת הדילים העיקרית כך שסביר שיהיה עליך להרכיב את הטיול באופן עצמאי. יותר מזה, יש אתרים שבהם חלק מהמלונות עדיין סגור (כון לגבי חלק מאיי יוון שלא ברור לי מדוע אתה פוסל, במיוחד לאור תקמיבך הזעום).

חפש במודעות הקטנות בעיתונים והבא בחשבון שקצת אוכן ותחבורה ביעד יצריכו הוספה של עוד אי אילו מאות ש"ח ויותר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...