Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היום לפני 16 שנה נהרג בלבנון תא"ל ארז גרשטיין ז"ל.

חן פרחי
שימו לב! השרשור הזה בן 3313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זו היתה השיירה שליוותה אותו כמפקד היק"ל.

יחד עימו נהרגו נהגו, רס"ב עימאד אבו ריש, סמ"ר עומר אלקבץ וכתב קול ישראל, אילן רועה.

המרצדס W123 סימלה, לפחות מוטורית, יותר מכל את שהיית צה"ל ברצועת הבטחון בדרום לבנון.590500101000100490256no.jpg

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך שירותי הצבאי הזדמן לי פעם לעמוד קרוב למרצדס כזאת. זה כמעט בלתי נתפש שרכב כבן 20 שבמקור כלל לא תוכנן לשאת מיגון כה כבד מצליח להתמודד איתו בכזה כבוד.

אני מת על הדגם הזה. יום יבוא...

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתאום שמתי לב שהתעלמתי לגמרי מהכותרת ומהחשוב ביותר שבה.

ארז גרשטיין לוחם ומפקד מהטובים שידעה המדינה.

היה חלק מהלוחמים של סיירת גולני שכבשו את הבופור באחד הקרבות הקשים שידע צה״ל במלחמת לבנון הראשונה, שם גם נהרג בן הקיבוץ שלי, קצין בסיירת גולני - אביקם שרף ז״ל.

ארז גרשטיין היה מפקד ביסלמ״כ כאשר עברתי קורס סמלים והוא גם היה זה שהעניק לי באופן אישי את הדרגות.

יהי זכרו ברוך.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז גרשטיין היה מפקד ביסלמ״כ כאשר עברתי קורס סמלים והוא גם היה זה שהעניק לי באופן אישי את הדרגות.

ב2/2002 הייתי בביסל"ח 17 בקורס מכ"ים מזורז. אני זוכר שבשיחת נהלי הקורס דיברו איתנו על פינת הזיכרון לארז גרשטיין, ועל הסלע שהביאו לבסיס.

הסיפור הוא שבתקופה שארז היה מפקד הבסיס, הוא היה יוצא לריצות בוקר באיזור, ופעם אחת הוא ראה את הסלע הזה, בסביבות 3 מטר אורך ומטר רוחב אם אני זוכר נכון, ומשהו בסלע משך את ארז, שהיה אדם מאוד שורשי ומחובר לאדמה ולארץ. הוא הביא צוות שלם כדי להרים את הסלע ולקחת אותו לבסיס, וכך הפך הסלע לחלק מנוף הבסיס, ולימים לפינת הזיכרון לארז.

עוד סיפור עליו הוא שהוא היה נוהג ללכת עם הM-16 ללא רצועה, אלא היה מחזיק אותו בידית העליונה, ואם אני מכיר נכון, לוחמי גולני עושים חלק ממסע הכומתא ללא הרצועה.

אולי לא ממש דייקתי במה שכתבתי, אבל זה רק מראה אילו סיפורים עולים כשנאמר השם ארז גרשטיין.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרצדסים שעוד שרדו אחרי היציאה מלבנון שכבו במשך כמה שנים נטושים במתחם מחנה שנלר (שכבר לא קיים) בירושלים עם לוחיות רישוי צבאיות . עם פינוי מחנה שנלר פונו גם המרצדסים ליעד לא ידוע.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו כמה שעוד היו בשימוש עד לפני כ-4 שנים, יצא לי לראות בעצמי.

אחת מהן היתה בשימוש מנהלי (אל תשאלו אותי למה) של החימוש בחטמ"ר מנשה ו"הורדה מהכביש" בשל סדק קטן בשמשה הקדמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...