Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה BT בקפצו'ר ברוגז עם iPhone 6

shayy
שימו לב! השרשור הזה בן 3352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם מישהו נתקל בבעיה של חיבור ה BT במערכת של הקפצ'ור (LG) עם הסמארטפון?

ניסיתי את כל האפשרויות - כולל איפוס הגדרות בטלפון וחיבור מחדש. הדלקה וכיבוי בכל הצירופים האפשריים (מכונית/מערכת/טלפון).

יש חיווי על התחברות אבל שיחות מגיעות לטלפון ולא למערכת וגם אי אפשר להוציא שיחות מהמערכת.

לתקופה של שבועיים בערך באופן פתאומי זה עבד ואז עוד פעם חזר לסורו.

פנינו בהתחלה לרנו וגם הם לא ממש הצליחו. טענו שהבעיה באייפון. ניסיתי עם טלפונים אחרים וגם את הטלפון הספציפי במערכת של רכב אחר. הכל מאוד מוזר ויש תחושה ששניהם דפוקים. ואז הייתה ההתחברות והכל היה תקין.

מחר נתקשר שוב לחברה. אבל אם מישהו פתר אשמח ללמוד.

מהמכונית מרוצים מאוד. לא שלי.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה הבעיה עם אייפון אצל חבר בקליאו החדשה, היה ברנו אמרו לו שאין מה לעשות ככה זה עם אייפון ברכב הזה.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה הBT פשוט לא תואם את האייפון.

ברכב שלי יש יחידת ראש של פיונר, הזהירו אותי מראש שיש מכשירים חדשים שכבר המולטימדיה לא תואמת להם.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מוסבר שלפחות שבועיים עבד מעולה?

slava - מה חבר שלך עשה?

האם נשמע הגיוני שימכר רכב עם מערכת שאינה מסתנכרנת לאייפון? או שלפחות ינתן מידע קודם לרוכש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה,לא שמתי לב שעבד לך שבועיים.

שכח ממה שאמרתי.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקין דיבורית בלוטוס חיצונית והשתמש בה עד שעבר לאנדרויד ושם אין לו את הבעיות הללו.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שהטבלה הוכנה עוד לפני שהאייפון 6 יצא. (וכתוב שזה של דאצ'יה דאסטר...)

האם הגיוני שאייפון 6 אינו מוסגל להתממשק למכשיר שמתממשק לכל האייפונים שקדמו לו?

האם אתה עובד ברנו ויש לך מידע מוצק? או שזה קישור שמצאת?

עריכה אחרונה על ידי shayy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שיש בעיה באייפון, לא הבנתי ממך במערכת שלהם מכשירים אחרים כן עובדים?

תגיד לחבר שלך שיבדק עם יש עידכון FIRMWARE למערכת.

ויותר מיזה , בטוח שיש להם רכב הדגמה כל שהוא על המערכת הזאת, שינסה להתחבר לאחד הרכבים שם.

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב היה במוסך. נכון לעכשיו, לטענתם אין פתרון.

מעתה גם באולם תצוגה יצויין שהמערכת אינה מסתנכרנת עם אייפון!

יתכן ועדכון גרסה עתידי של המערכת יפתור את הבעיה אבל אין שום הבטחה לכך.

לא הציעו שום פתרון.

העניין מותיר טעם מאוד רע. אמנם היחס שהתקבל היו מצויין אבל זה חסר משמעות. לא מגיע להם חצי נקודה על זה.

ישקלו צעדים בתקופה הקרובה. אני אחזור ואעדכן כנראה בשרשור נפרד - אני חושב שיש פה בעיה רוחבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה התשובה החבר שלי קיבל, גם הוא לא היה כי מרוצה מהעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם טוענים שזה לא מסתנכרן בכלל עם אף אייפון, זה מה שקורה אצל חבר שלי באוטו וגם זה מה שאמרו לו במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3352 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...