Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יצירת קשר עם OTO Group

Mercedes96
שימו לב! השרשור הזה בן 3327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, ראיתי באתר של מאגר חלפים מרצדס E230 W124 לפירוק, יש להם כמה חלפים באתר אבל לא מה שאני צריך.

אני מחפש את שתי הכיסאות הקדמיות הוכסא האחרי וגם את כל הריפוד הפנימי בדלתות. בקיצור אני משנה את הריפוד בכל הרכב חוץ מריפוד הרצפה והפלסטיקים/דשבורב וכו...

ניסיתי להתקשר אליהם למספר הטלפון שכתוב באתר למטה, אבל הם לא מוכרים דרך הטלפון רק האינטרנט או במקום. בגלל שאני מאזור הצפון והם מראשון, אין זמן לקפוץ ולראות אם הרכב עדיין נמצא או אם יד להם רכב אחר (כל בודי 124 יעבוד אם מצב האיפוד טוב ובצבע שחור) שלא אלך לסתם.

באתר שלהם, יש תמונות של הרכב שצולמו בשנת 2003 /: אני לא חושב שהרכב עדיין שם אבל שווה לבדוק.

ניסיתי להירשם לאתר שלהם אבל כל פעם נותן לי הודעה שמספר תעודת הזהות שגוי.

מישהוא יש לו שם משתמש שם שיכול ליצור איתם קשר או מישהוא ש רוב יכול לקפוץ ולראות אם הרכב עדיין שם או יש רכב אחר ??

גם אם מישהו יכול להביא את האימייל שלהם גם טוב (אם הם עונים).

הנה הרכב:

http://www.maagar.co.il/%D7%97%D7%9C%D7%A4%D7%99%D7%9D/9399

הכסאות והריפוד:

http://www.maagar.co.il/image/IMG_09062012150821549c60d17e764de47549817bbbadba8f.jpg

תודה.

מחפש חלקים למרצדס בודי W124 שנות 1985-1995.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכמה מקרים ספציפיים שבדקתי חלקים משומשים ב"מאגר" מצאתי אותם חדשים בהפרש ממש זניח אצל כלמוביל ומכשירי תנועה.

כמו כן יש להם מחירי משלוח הזויים גם לחלקים קטנים, ובכמה מקרים יצא שעדיף פשוט לרכוש חדש ו\או איביי מאשר לשלם מחיר כפול על החלק רק בגלל משלוח.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכמה מקרים ספציפיים שבדקתי חלקים משומשים ב"מאגר" מצאתי אותם חדשים בהפרש ממש זניח אצל כלמוביל ומכשירי תנועה.

כמו כן יש להם מחירי משלוח הזויים גם לחלקים קטנים, ובכמה מקרים יצא שעדיף פשוט לרכוש חדש ו\או איביי מאשר לשלם מחיר כפול על החלק רק בגלל משלוח.

אוא טוב אני אבדוק כמה הם רוצים לחלקים שאני מחפש.

אני לא חושב שאצל כלמוביל יש עדיין חלקים ש אני מחפש כמו כיסאות, ריפודי דלתות....

תודה על התגובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה, מישהוא התעסק איתם ? איך המחירים שלהם ?

היו דברים שקניתי מהם, כמו פתחי מיזוג, או דברים ספציפיים מאוד, יש ויש מחירים , לעיתים קרובות הם מגזימים במחיר , מה שגם היה שהעלו את אותו פריט באותו מצב בסכומים שונים , לא ברור מה הרעיון , אם משתלם דרכם קונה, אם לא, מחפש אופציות אחרות, סה"כ יש הצע טוב, יש גם את יזדי חלפים למי שמחפש.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך שבתמונות רשום 2003....

כן אני יודע, בגלל זה אני מנסה לתקשר איתם כדי לבדוק אם הרכב עדיין אצלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תסביר לי בפרטי במדויק מה לשאול אשמח לעזור.

אני נמצא מדי פעם באזור ויכול לקפוץ לשאול

בעיקרי זה: מנעולים + מפתחות לכל הרכב.

מנעול דלת: http://www.starpartz.co.uk/images/uploads/nov-17-2011-029.jpg

מנעול תא המטען: http://www.benzworld.org/forums/attachments/w124-e-ce-d-td-class/99830d1159375818-trunk-lock-whats-trunk-lock.jpg

וגם כיסאות נהג (אם במצב טוב) ונוסע ואחורי.

אם הרכב נמצא שם, תצלם הרבה תמונות לריפוד של הרכב. אם הרכב עדיין נמצא אני אשלח לך מספר טלפון שלי שתשלח לי בוואטסאפ.

כל מרצדס בודי 124 יכול לעזור לי.

תודה רבה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...