Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי וולוסטר סופרים אפורה 2012 יד 1

השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 3253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, עקב כך שהמשפחה צפויה לגדול בעתיד הדי קרוב, אני נאלץ למכור את הרכב.

יונדאי וולוסטר, דגם סופרים, צבע אפור מטאלי.

עלייה לכביש: מאי 2012.

ק'"מ: 65200.

יד: 00 ברישיון (אני יד 1, רכשתי מהיבואן).

טסט עד סוף מאי 15.

95% מהזמן הרכב ננהג על ידי בלבד.

בקצרה על הדגם:

ריפודי עור משולב בד, הגה וידית הילוכים מעור, גג פנורמי נפתח כסאנרוף, מחשב דרך אינפורמטיבי יותר מדגם הבסיס, מחזיק משקפי שמש, מערכת מולטימדיה עם מסך טאץ 7 אינץ, שליטה מההגה על המערכת ומחשב הדרך, 2 חיבורי מתח (מצת), חיבור AUX ו-USB,גימור מבריק (ולא מט) פנים חוץ, עדשה בפנסים ובטח עוד כמה פרטים ששכחתי.

הרכב מטופל במוסך מורשה יבואן - הילוך שישי ראשל"צ - כל 15 אלף ק"מ, יש קבלות על כל הטיפולים והחלפים.

הוחלף מצבר למצבר חדש של וולטה לפני כשבועיים.

הוחלפה רביעיית צמיגים לפני כשבוע לטויו T1 SPORT טריים (תאריך יצור שבוע 24-27 של 2014).

רפידות הוחלפו לא מזמן קדימה אחורה.

ציפוי הגה עור חדש הוחלף בהילוך שישי לפני כשבועיים.

הוחלף צופר בהילוך שישי (לא שהייתה תקלה, הוחלף לחזק יותר).

מגבים חדשים.

נשטף אך ורק על ידי עם חומרים שנקנו באופן קבוע באוטוסטור. נעשה טיפול פוליש עדין ואוטם לפני כחצי שנה+ (לא זוכר במדויק).

תודלק רק 98 בתחנת דלק סונול שערי חולון (יש קבלות).

תוספות:

השחרת חלונות אחוריים + אחורי עילי שבוצעה באודיבה ארט (עובר טסט, אין השחרה בחלון האחורי התחתון).

הושחרו המראות והגריל מקדימה עם מדבקה באודיבה ארט.

נורות בהירות של IPF גוון 5300K, יש קופסה (בנוסף כמובן יש את הנורות המקוריות שמורות).

פילטר אויר פתוח של סימוטה (המקורי גם בבית שמור בשקית + הבית שלו).

צביעה בגאנטים בוצעה על ידי עם פלסטי דיפ, ניתן להסיר.

הנמכה של קפיצי EIBACH PRO KIT, הנמכה של 25-30 מ"מ.

תאורה פנימית הוחלפה בשלמותה לתאורת לד לבנה.

מערכת שמע - מנחת ג'נסיס, סט קומפוננט קדמי של HYBRID AUDIO דגם IMAGINE, מגבר רוקפורד P450.4 (ישן) וסאב P2 מהדגמים היחסית חדשים.

ליפ שחור לפגוש הקדמי.

הרכב עבר תיקון בכנף ימין עקב פגיעה באמצע פקק תנועה ועל הדרך גם תיקנתי את הפגוש הקדמי בצד שמאל כששם היה שפשוף (יש תמונות לפני-אחרי של 2 המקרים).

מחיר מבוקש: 107 אלף ש"ח. גמיש מעט אבל כרגע לא בקטע של שפגט.

אפשרי לפנות בה"פ תמיד או בפלאפון עם עדיפות עד השעה 22:00, כל יום בשבוע.

052

ארבע חמש חמש

05

שבע ארבע.

תמונות:

להעלות 1.jpgלהעלות 3.jpgלהעלות 4.jpgלהעלות 5.jpg

הפגיעה + השפשוף, והתיקון:

פגיעה כנף.jpgשפשוף צד.jpgתיקון שפשוף.jpgתיקוף כנף.jpg

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקב הזדמנות לרכישת רכב אחר בזמן הקרוב בלבד, המחיר יורד ל-102 אלף ש"ח, עם גמישות לרציניים.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע עדיין במצב גמיש, יותר מבשבוע שעבר (כנראה שמתיחות עוזרות).

חונה בחניה מקורה בלבד! גם בבית גם בעבודה.

נוספו שלטי למכירה ברכב :-P

unnamed (1).jpgלהעלות 6.jpgלהעלות.jpg

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם שניה הופ! שבוע הבא מעביר טסט למי שחושש 8)

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יש גם טסט לשנה, הוחזר הפילטר המקורי (למרות שהרכב עבר טסט עם הפילטר) ולנורות המקוריות.

מחירון 93 הופ הופ!

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

ירד מהרכב - פנסים לבנים, פילטר פתוח, מערכת.

קפיץ קפוץ חמור קופץ בראש!

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...