Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה למע' מולטימדיה - יונדאי ix35

דוד_דוד
שימו לב! השרשור הזה בן 3031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם :)

יונדאי IX35 החדשה מהחברה מגיעה, כבר מלפני חודשיים עם מערכת מולטימדיה = JVC KW-V41BT .

אני מאוד לא מרוצה מהמערכת. בעיקר- לא מרוצה מאיך שהיא נראית ויזואלית באוטו. אח"כ זה כל השליטה בתפריטים- מאוד לא אינטואיטיבית. מפריע גם שלא רואים כמעט כלום באור יום (כשהבהירות מוגדרת למקסימום).

לצערי, בגלל שכרכב חדש, עם אחריות ל3 שנים - אין אפשרות לשחק יותר מדי עם המערכות בו . מי שמטפל באוטו, והם המורשים היחידים לגעת במערכות השונות שלו מבלי שהאחריות ל3 שנים תיפגע, הם חברת גיל קאר.

אני מעוניין לקבל המלצה למערכת מולטימדיה שנמכרת אצלם . הנה קישור להוראות הפעלה של המוצרים שנמכרים אצלם:

http://www.gil-car.co.il/#!user-manual-heb/c19y9

יכול להיות שיש מע' מולטימדיה שנמכרות אצלם ושלא מופיעות בקישור הנל. אם מישהו מודע למערכות כאלה שמתאימות לרכב, אשמח לשמוע. כמובן שיש את המגבלה של הגודל חור שיש שם בשביל המערכת. כלומר, צריך מערכת עם installation size מאוד מוגדר.

מה חשוב שיהיה במערכת ?

1. מבחינה ויזואלית - אם אפשרי - שהמערכת תיראה כמיקשה אחת של הרכב. (כאילו מקורי,אבל לא מקורי..)

2. מבחינת בהירות מסך - שתהיה אפשרות לראות באור שמש חזק מאוד את המסך בצורה ברורה. במסכים מקוריים של יצרני רכב,אין את הבעיה הזו ,אבל בגלל שזה מסך שהותקן בארץ-הבעיה קיימת ביתר שאת.

3. שיקוף פלאפון למערכת. בדגם 41 שמגיע מותקן, אני לא חושב שקיימת האופציה הזו. האירו את עיניי אם אני טועה. הבקשה היא בסה"כ לראות את מה שמוצג בפלא', מבלי לשלוט (אם זה יוצר איזשהי בעיה). עדיפות למערכת מולטימדיה שתעבוד גם עם אנדרואיד (s3) וגם עם אייפון (3gs). אם המכשירי פלא' שציינתי ישנים מדי, קיימת אפשרות להחליף אותם (כלומר, בכל מקרה דובר על החלפה שלהם, אז הם יוחלפו למה שהמערכת מולטימדיה תהיה תואמת)

כבל שיקוף בארץ (ולעיתים גם בחו"ל) מגיע ל450 ועד ל700 שח! האם יש מערכות שעובדות בלי כבלים? אולי דרך בלוטות'?

4. אפשרות לניווט IGO - לצורך העניין, עדיף שיקוף של הפלא' למערכת מולטימדיה(waze) וכך לא יהיה צורף בIGO במערכת. אבל אם אין מערכת שמתאימה לרכב, ושנמכרת בגיל-קאר ושיש לה אפשרות לשיקוף - אז - אשמח לשמוע על מערכת שאפשר לצרף לה אנטנה GPS וכרטיס זיכרון לIGO.

5. מאוד חשוב שהדיבורית בלוטות' תתמוך בלפחות 2 טלפונים (עדיפות בו-זמנית, אבל במחשבה שניה -לא קריטי) ושיציג את כל השמות שבפלא'. מדובר על 500 אנשי קשר+- וכולם בעברית.

6. איכות שמע מטורפת, מדהימה, נקייה - לא חשוב במיוחד. אף לא אחד מהאנשים שיינהגו/ייסעו ברכב - - לא אודיופיל. צריך איכות שמע רגילה לחלוטין לאוזן רגילה לחלוטין. כל הדרישות החשובות נכתבו מעלה .

בנוסף - הוצעה האפשרות לשדרג למערכת JVC kw-V50BT . הבנתי שיש הבדלים בין ה50 ל41, אך לצערי לא ידעו להסביר אותם. דרך אתרים בחו"ל (נגיד האתר של JVC - ראיתי הבדלים ,אך לא הצלחתי להבין מה הם אומרים הלכה למעשה.) האם מישהו כאן יודע מהם ההבדלים בין השניים?

כתבתי למעלה את כל המידע (הכל!!) שאני מקווה שצריך בכדי לעזור. יצא קצת ארוך.

בכל אופן - תודה רבה לכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הובהר באופן שלא משתמע ל2 פנים שאם יבוצע כל שינוי/שדרוג/החלפה של מערכות ברכב, לא דרך גיל קאר - האחריות עלולה להיפגע. כל שינוי במערכות השונות (כלומר, כל מערכת אפשרית שתעלה על הדעת) ייעשה אך ורק דרך גיל קאר, שהם המתקינים המורשים של כל המערכות ברכב.

(אתן לך דוגמא אחרת-הרכב מגיע, כמו כל רכב בחודשים האחרונים, ללא הרמת חלונות אוטו'- גם כאן, הובהר שאם תלך למתקין חיצוני,בגלל שגיל קאר לא מרכיבים את זה - יונדאי יכולה להתנער מכל נזק במערכת החשמל. למה?כי מתקין,שלא הוסמך על ידם-נגע במע' ברכב.)

מבחינת תקציב, הרעיון הוא להגיע לגיל קאר, לבצע 'הזדכות' על המערכת המותקנת (KW41), להוסיף סכום כסף (נאמר בין 500 ל2000 שח.עדיפות למינימום האפשרי) ולקבל מערכת אחרת שכל הפרמטרים שכתבתי (או רובם) יהיו בה. (העניין של ההזדכות מוסדר מול היבואן).

יש רעיון.?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מערכת אפטרמרקט תיראה כאילו היא לא קשורה לרכב -במידה מסויימת, תמיד אפשר לעשות משהו, אבל בסופו של דבר בשביל לעשות מירור לינק אתה צריך למקם מסך X" וזה לא נראה הכי סטוק שבעולם.

לפי דעתי קיבלת מערכת עם איכות סבירה+ וחבל סתם להחליף.

ואפילו ברוב המערכות שמקבלים עם הרכב יש בוררי ווליום "גלגל ווליום" - אולי זה המראה שאתה מחפש? יותר אנלוגי מדיגיטלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Turbulence , קלעת בול!

1. ידוע לי שכל מערכת אפטרמרקט היא פשרה, בעיקר מבחינת בהירות המסך (שזה הכי מפריע לי.), מבחינה ויזואלית, ועוד לא מעט פרמטרים.

2. לחלוטין מחפש מראה 'אנלוגי'! קצת כפתורים נוחים וגדולים! גלגל ווליום יהיה פשוט נפלא!

כתבת על 'מירור לינק'. אתה יודע אם אפשר עם ה-kw41 להציג על המסך את הפלא'?

בנוסף, כתבת על 'אפשר לעשות משהו' בנוגע לויזואליות של המערכת ברכב. תוכל לפרט? משהו שאני יכול לעשות?

תודה .

*עריכה- הוספתי תמונה שנלקחה מאתר gear.co.il , ששם אפשר לראות בבירור את המערכת הקודמת של היונדאי. זוהי מערכת AVOX . לפי הבנתי (הדי לא מקצועית) המערכת הישנה פחות טובה מהJVC אבל, וזה אבל גדול - מבחינת ויזואליות -- היא נראית טוב יותר (לטעמי).

%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99-ix35-%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F-%D7%93%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%9D-2013-in009.jpg

עריכה אחרונה על ידי דוד_דוד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הובהר באופן שלא משתמע ל2 פנים שאם יבוצע כל שינוי/שדרוג/החלפה של מערכות ברכב, לא דרך גיל קאר - האחריות עלולה להיפגע.

יש רעיון.?

זה מגובה בכתב האחריות על הרכב?

כן, יש רעיון - לך לגיל קאר ובדוק מולם אילו מכשירים הם יכולים להציע לך שיענו על דרישותיך. מה אתה רוצה מאיתנו אם אתה מוגבל למשווק ומתקין אחד?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טום/תום - אין מה לכעוס. אם אתה ספציפית לא יכול/לא רוצה לעזור - הכל בסדר. אתה מוזמן להירגע ולהבין שכאן מתייעצים.. אני כתבתי בפירוש בהודעה הראשונה שאני מוגבל למתקין אחד ושאלתי - האם ישנה מערכת מולטימדיה (מהקישור שצירפתי..אולי פיספסת אותו) שתתאים לדרישותיי ?

לגבי ההצעה שלך,ללכת לגיל קאר - אני מעדיף להתייעץ עם אנשים שאני סומך עליהם. אני קורא לא מעט כאן, ויש כאן אנשים שמילה שלהם שווה בשבילי הרבה. אז תודה על ההצעה, אבל אני מעדיף להשכיל כאן וללכת עם המידע מהאנשים היקרים שכאן - היישר לגיל קאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חששתי שתחשוב שאני כועס, אבל טעות בידך. :wink:

אני באמת שלא מבין מה תעזור ההתייעצות איתנו.

הרי הם המוכרנים, הם יודעים מה קיים אצלהם במלאי ואילו פונקציות קיימות או שלא במערכות שהם מוכרים, כמו גם העלות של ההחלפה.

אתה גם מדבר על ויזואליות של המערכת שהיא דבר סובייקטיבי, ענייני בהירות המסך שאני בספק שהיא שונה משמעותית בין המכשירים השונים (בטח מאותה חברה) אבל שניתן אולי לראות בתצוגה וענין של השיקוף שניתן לברר מול גילקאר או באינטרנט באתר החברה.

אגב, נראה שמראש, הזווית בה מותקנת היחידה "דפוקה" ומאפשרת להרבה אור מבחוץ להגיע למסך.

תוהה אם יש דרך ליישר אותה קצת.

לגבי הגלגלות למיניהן, אין שליטה מההגה?

מעבר לזה, טרם ענית אם ענין האחריות מגובה בכתב.

לטעמי לפחות, החלפה של מערכת, ראש בראש, זה כמו להחליף נורה ברכב.

שוב, למען הסר ספק, אני שמח לעזור כשניתן. אולי מחר בבוקר תהיה מוזה טובה יותר, וגם עוד חברים פה יראו ויתנו את דעתם. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אני תמיד שמח להבין שטעיתי. מטעויות-תמיד לומדים ;-)

דבר שני, ההתייעצות כאן היא לפני שאפנה לגיל קאר. ברור שאפנה לגיל קאר, אבל אני מעדיף 'ללמוד' איתכם קצת קצת את הנושא לפני כן, ולהבין דברים שלא הכרתי (בנוסף-אין לי מספיק זמן לנסוע אליהם. מקווה שלקראת סוף השבוע אתפנה ואגש אליהם. בטלפון הדברים תמיד יותר מסובכים ממה שהם באמת)

* לגבי מה שקיים במלאי שלהם- אכן, זה רק הם יידעו..אבל, צירפתי את הקישור (הוראות הפעלה) שלהבנתי נותן אינדיקציה על המוצרים שיש להם.

* לגבי עלויות - גם כאן - אתה צודק. זה רק הם יידעו. אבל מבחינתי, כל מערכת מולטימדיה שתספק את צרכיי שרשמתי למעלה-כמה שתעלה- אוסיף וארכוש אותה. אני לא מאמין שאצטרך להוסיף מעל 2000 שח (כי מדובר כאן,כמו שהבנת במעין 'הזדכות' על המערכת הקיימת. וגם ה2000 זה 1500 מעל מה שאני באמת מעדיף להוציא. מינימום תוספת בשקלים-מקסימום תמורה).

* לגבי עניין האחריות -אם מגובה בכתב - כן. וגם בעל פה בצורה מאוד מאוד ברורה. (אני התעניינתי בכלל לגבי המרימי שמשות, ומהנושא הזה הדברים התגלגלו למולטימדיה ולהסבר שלכל מתקין שהוא לא גיל קאר - אסור לגעת ברכב. כלומר, מותר..אבל הם כחברה יכולים להתנער מכל נזק ישיר או עקיף שייגרם.)

* בהירות מסך - הבעיה ידועה. כפי שאמר חברנו Turbulence - ברוב המקרים, מערכת שתותקן לא בפס הייצור של הרכב, תהיה פחותה באיכות ממערכת מקורית. גם המערכת AVOX שצירפתי תמונה שלה בהודעה לפני כן - סבלה מבעיה דומה וכנראה כמו שאמרת מדובר בזווית שבה בחרו למקם את המערכת. לשאלתך,אני לא חושב שניתן לראות בתצוגה בגיל קאר הבדלים בבהירות. שם נמצאים בחדר סגור והמערכות מונחות בזווית צפייה מול העיניים שלך ולא בצורה זוויתית כמו ברכב.

* כשאתה אומר 'החלפה ראש בראש ,זה כמו להחליף נורה' - לא כל כך הבנתי את האנלוגיה. סורי. אולי בגלל השעה. תסביר אם תוכל.

* שליטה בהגה - יש. לחלוטין. אבל כמו שאמר Turbulence , אני מעדיף את המראה האנלוגי על פני המסך מגע מלא (והלא כל כך מדויק,בלשון המעטה). מאוד מאוד לא נוח להנמיך מהמערכת עצמה, במיוחד אם יש לך אצבעות גדולות. זה כפתור מאוד קטן שמונח על הפאנל התחתון (והבעיה שהפאנל של המע' לא בקו ישר עם הדשבורד).

* לגבי השיקוף - כשאלך לגיל קאר אברר את הנושא. מקווה שהח'ברה האדירים שכאן יוכלו לתת יד , לפני שאגש אליהם. מעדיף להגיע מוכן. אתה יודע משהו על זה? כלומר על הדגם 41 וה50?

* כשאתה אומר ליישר - הכוונה שלך היא לדחוף את האיזור התחתון של המערכת כלפי פנימה? וכך היא תהיה ישרה ולא בזווית? כי נראה לי שזה מה שעשו בJVC שהתקינו. כל המערכת בJVC היא ממש בתוך הפאנל (וכך לצערי,ממש קשה לגעת בכפתורים בפאנל התחתון). האם אתה חושב שבמקרה של הJVC - למשוך לכיווננו את המע' זה הפתרון הנכון? בשביל שאוכל ללחוץ על הכפתורים למטה בנוחות (אלה הכפתורים של הווליום שמאוד קשה להגיע אליהם).

הכי קל - אני מצרף 2 תמונות של המערכת שמותקנת (jvc kw-v41bt) כדי שיהיה ניתן להתרשם מאיך שזה נראה כעת.

לכידה.JPG לכידה2.JPG

כמו שאמרתי, אנחנו כאן כדי לעזור ולהיעזר. אז תודה לך tom_22 ואכן נחכה לבוקר :)

בברכת מוזה טובה לכולנו חח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- מציע לבדוק אם בטעות יהיו מוכנים לזכות אותך לחלוטין על המכשיר ושתביא מכשיר לבחירתך (המלאה) ושהם רק יתקינו.

- בבדיקת בהירות, התכוונתי לאבסולוטית, ברור שבאוטו יהיה קצת אחרת. אבל עדין אפשר לראות אם יש יותר/פחות השתקפויות ועוצמה כללית, גם בחדר סגור.

- ענין הנורה שהעלתי נגע לענין האחריות. אם נשרפת לך נורת חזית, גם אז אתה צריך ללכת לחברה שיחליפו או שמותר לך לבד?

בראייתי, ההגבלה הזו, ככל שזה נוגע למערכת מולטימדיה, לא מובנת לי.

- אכן נראה שהתקינו את המערכת כמו שהתכוונתי (חלק תחתון פנימה). יש מערכות עם פאנל חשמלי שניתן לקבע בזוויות שונות כולל שלילית (נוטה עם ראש מטה), איני יודע מה המצב ב-JVC נכון לשעה זו.

- למעט ענין המראה האנלוגי מול דיגיטלי, איני מבין מדוע לא למקסם את השימוש דרך השליטה בהגה (כמו ווליום, העברת שיר/תחנה/מקור). קח בחשבון שרוב המערכות שאני מכיר שכוללות גלגלת ווליום או כפתורים פיזיים קצת יותר גדולים (שבתורם מצמצמים את שטח המסך), נמצאים בצד שמאל ונראה לי שזה יהיה עוד פחות נוח בגלל צורת ההתקנה והמגרעת שנוצרת שם.

המשך ברשותך מחר אם עוד יהיה רלוונטי. :wink:

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* אבדוק את עניין הזיכוי . נגיד והתשובה של גיל קאר חיובית (אני מאמין שהיא גם תהיה כזו) - מהי מערכת המולטימדיה המתאימה לדרישות שרשמתי? (גם אם תענה על חלקם הגדול - זה יהיה בסדר גמור ).

* בהירות - הבנתי את הנקודה. לקראת סוף השבוע מקווה לפנות לי איזה שעה וחצי בכדי ללכת לעשות את כל הבדיקות שם. בהחלט אשווה בין הבהירות של השניים ואתרשם.

* לגבי האחריות - עכשיו ירדתי לסוף דעתך. אכן, גם לי העניין מאוד מאוד תמוה. חורה במיוחד העניין של המרים שמשות. משאירים אותך בלי אופציה להתקנה של רכיב כל כך חשוב!

* כיוונון זווית שלילית של המסך - אני חושב שאמורה להיות את האופציה הזו. אבדוק ואראה אם עוזר.

* יש שליטה מלאה דרך ההגה (כמו ווליום,העברת שיר,תחנה). הכפתורים הפיזיים במערכת, צריכים להיות בשבילי נגישים יותר. כלומר-גלגלת ווליום/כפתורים גדולים יחסית (כמו למשל בתמונה הראשונה שהעליתי, של הAVOX). אני לא חושב שכפתורים גדולים/גלגלת מצמצמים את שטח המסך. למשל בAVOX שהבאתי דוגמא, המסך נראה על פניו באותו הגודל (7") ומשני צדדיו יש את הכפתורים הפיזיים.

לסיכום - הכי חשובה לי כאן, זו השאלה הראשונה שהעליתי בתגובה זו והיא: מהי מערכת המולטימדיה המתאימה ביותר לדרישות שכתבתי? לא משנה אם זה יהיה מגיל קאר או לא. אם יהיה לי איזה דגם ספציפי - אני מחר אפנה לסוכן שידבר איתם. מאמין ומקווה שלא תהיה בעיה לרעיון הזה שהעלית. לכן, חברים יקרים - כל מערכת שתיכנס לגומחה של היונדאי IX35 ושמתאימה לרוב הדרישות שהעליתי בשרשור- אשמח לשמוע!!

tom_22 וכל השאר - תודה רבה. אשמח לתגובות והצעות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שאף אחד היה ממליץ פה על המערכת האלו מבחינת איכות סיגנל, אבל אם אתה מבקש, יש לך מערכת שהיא תואמת מקור (כמו שפרסמת למעלה)

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=hyundai+ix35&_from=R40&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xhyundai+ix35+multimedia.TRS0&_nkw=hyundai+ix35+multimedia&_sacat=0

כאלו אתה מחפש? שוב - הם לא הכי איכותיות, מוציאות אות ברמה ירודה ומגמגמות פה ושם. להחלטתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

turbulence - חיכיתי שתגיד משהו על הפיוניר 8650. איכזבת אותי :lol:

אני לא רואה טעם לרכוש מאיביי מערכות כאלו.

בגיל קאר יש מערכות "תואמות מקור" מחברות מדבקה ומרואד-רובר, וזה גם יכלול אחריות נורמלית עליהם.

זה נכון שאיכותן לרוב נמוכה יותר (גם בסאונד וגם באמינות), אבל הן בדר"כ מציעות שלל תכונות שלפעמים רלוונטיות לקונה ובמכשיר אחר מ"בית טוב" יעלו הרבה או יצריכו אביזרים נוספים. זו אינה המלצה לרכוש דווקא אותן, אבל זה שיקול שצריך לבחון ולהחליט אם שווה את הסיכון.

דוד -

- הענין של המרים שמשות דוסקס לאחרונה בפורום. שם עלה, לזכרוני, כי מדובר בסוג של כסת"ח מטעם משרד התחבורה שאסר התקנה ברכב חדש וזאת לאור ריבוי מקרי השארת הילדים ברכבים סגורים. לדעתי מתקינים פרטיים לא מנועים מלהתקין זאת, אבל שוב אנו נוגעים בענין האחריות. האם בגיל קאר לא מוכנים להתקנה כזו מחוץ למסגרת ההסכם שלהם עם היבואן?

- הענין עם הכפתורים בצד נפוץ במערכות "תואמות מקור" כמו AVOX ושאר חברות המדבקה למיניהן, כמו אלו שגם צירף 'מערבולת'.

החברות המוכרות מתעסקות בייצור מערכות אוניברסליות ורובן ככולן מגיעות בתצורה דומה לזו של ה-JVC, דאבל דין (מידה סטנדרטית).

- מצטער, אבל לא נחה עלי המוזה היום לחפור במפרטים, אבל לדעתי כל המכשירים החדשים של השנה ואפילו של השנה החולפת תומכים במרבית דרישותיך העיקריות. שתי חברות מומלצות כאן בפורום לרוב (בגזרת המחירים השפויים יחסית) והן:

פיוניר - דגמים כמו AVH-X2750BT, AVH-X5750BT AVH-X8650BT - ספרה שניה 6 דגם 2014, ספרה שניה 7 דגם 2015.

קנווד - דגמים כמו DDX5025BT, DDX7025BT.

(יכול להיות שגם ה-JVC 50BT יענה לדרישות, אבל אם אתה לא אוהב את ה-41BT אז לא בטוח שגם את האחר).

זה היומית שלי, נמשיך מחר :wink:

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

turbulence - תודה רבה!! אני חייב לומר שעם כל כמה שאני קונה וקניתי באיביי, לא עלה בדעתי לקנות משם את המערכת. שמתי עין על המערכת אנדרואיד 4.4 . הבעיה היא שזה הימור מאוד גדול. אני לא בנוי להרפתקה (מבחינת תקציב) לרכוש מערכת שכזו באיביי . הרעיון עצמו מצוין, ואם היה פה מישהו שרכש מאיביי והתקין - הייתי שמח לשמוע פרטים נוספים, ולרכוש בביטחה.

Tom_22 -

* מרים שמשות - קראתי את כל השירשורים שהיו בנושא. כל מה שנכתב בפורום זה בדיוק מה שנאמר בסוכנות. לחלוטין מדובר בכסת"ח רציני של משרד התחבורה. לפי הבנתי, ביבואן (יונדאי) עובדים על פיילוט למרים שמשות חדש שכרגע מותקן ברכבים של המנהלים (בעיקר).

כשאברר עם גיל קאר לגבי המולטימדיה אשאל גם על המרים שמשות. לפי מה שאמרו בסוכנות-הם לא יתקינו לי. אני חושב ששיחה ישירה איתם אמורה לפתור את הבעיה הקטנה הזו.

* מתי שהמוזה תגיע אליך במלוא כוחה - אשמח להיות הראשון לדעת מזה. אתה עוזר מאוד!

* מבחינת פיוניר - ה8650 -נראה מעולה על פניו . חוץ מהעובדה שכמו כל השאר הוא דיגיטלי מדי ובלי גלגלי שליטה. אבל יש בו מירור לינק שזה חשוב! תמיכה ב2 טלפונים(אמנם לא כדיבורית,אבל ניחא). בהירות-אני לא יודע. אבל מרגיש לי אחרי צפייה וקריאה של חצי שעה, כמכשיר מצוין. (- 'קצת' יקר האמת היא..כמעט פי 2 מהתקציב המקסימלי). שאר הדגמים (ובדקתי עוד קצת באתר של פיוניר) אין מירור לינק והמסכים הם 6". וכאן מגיע הקנווד-

קנווד - 5025 - מסך 6.1" עם גלגל שליטה על הווליום. יש מירור לינק (לא מובנה,אבל מסירטונים ופורומים-עובד עם הכבל מצוין)

קנווד 7025 - מסך 7" נשלף. בלי גלגלי שליטה על הווליום. עם מירור לינק (לא מובן אם הקנוודים מגיעים עם אופציה גם לאייפון וגם לסמסונגים למיניהם).. הדגם הזה נראה מצוין, אולי אפילו טוב יותר מהפיוניר, כי המחיר לפי מה שקראתי אמור להיות נמוך יותר(אין שום מקום שרשום בו את המחיר במדויק. צריך לדבר עם היבואן ואחר כך צריך לראות במציאות (קראתי שא.ד.י מערכות מייבאים אותם אז מקווה לקפוץ בסופש ולהתרשם*)

לגבי הJVC 50BT אני יותר ויותר ננעל שהממשק שם פשוט לא טוב (זה מגיע מההשוואות שעשיתי בשעתיים האחרונות מול יוטיוב ומול פורומים, שמראים את הפיוניר והקנווד). כך יוצא שגם הממשק לא משהו + כל מה שהזכרתי בהודעה הראשונה לא משהו (בלשון המעטה), אז בוודאות אצטרך 'לשדרג'.. אשב על זה בהמשך היום,להמשך נבירה.

תום, אחלה של יומית יש לך. ביומית שלך נתת לי שעתיים עבודה . והיד עוד נטויה למחר בבוקר (כלומר, עוד כמה שעות- לצערי הרב)

אם למישהו נוסף יש משהו להוסיף אשמח !

תום ומערבולת היקרים - תודה רבה לכם! המשיכו כך :-)

שיהיה יום מצוין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שה8650 מכשיר מדהים . מבחינת איכות ונוחות תפעול , הוא איכותי בהרבה ממערכות מובנות של רכבים אחרים שנהגתי בהם, הממשק נוח וקל לנווט בו.

מה שאני חייב לציין זה שהוא לא שווה 4290 (מחיר היבואן) וניתן להשיגו בסיביבות ה3500 ואולי אפילו פחות ובמחירים האלה הוא יותר ריאלי לרכישה (בחו"ל עולה כ-2000 ש"ח ותחשוב שמגולם במחיר זה גם רווח לא קטן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...