Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכרוכיות בהתנהגות הרכב מזדה 6 דור שני - ניתן לשפר?

שימו לב! השרשור הזה בן 3339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להתקין קולייברים במאזדה 6? חבל על הכסף. הרכב שלך הוא משפחתית שמכוילת לנסיעה רכה. כנראה הדור השני כויל, כפי שציינת, לנסיעה רכה יותר. אל תחפש לעשות מהרכב משהו שהוא לא. מאנשים דווקא שמעתי שמאזדות חדות יחסית. אולי אתה דורש מהרכב מהו שהוא אינו אמור לספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה להגדיר את זה ככה -

המזדה 6 דור ראשון הייתה עם התנהגות כביש דומה קצת ל "מכונית אירופאית".

המזדה 6 דור שני מתנהגת קצת כמו "מכונית אמריקאית".

מענין איך הדור השלישי, יש למישהו מושג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו במשפחה את ה-6 דור 1 מתיחת פנים (השוני לפני המתיחת פנים הוא הגיר עם 5 הילוכים לעומת 4 הישן) הרכב מאוד חד ומהנה לנהיגה ואחיזת כביש מצויינת, אפילו במהירות גבוהות

כשנסעתי על מאזדה 6 דור 2 כמעט ולא הרגשתי הבדל בהתנהגות ואחיזת כביש מדור 1, ודי הייתי בקיצון עם הרכב ועדיין הרגשתי בטוח.

אני חושב אתה צריך לבדוק את הנושא של הצמיגים חתך 60 באמת נשמע מאוד גבוה, ממליץ לך לבודק אופציות חוקיות להתקנת צמיגים בעלי חתך יותר נמוך לרכב.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

י

אני חושב אתה צריך לבדוק את הנושא של הצמיגים חתך 60 באמת נשמע מאוד גבוה, ממליץ לך לבודק אופציות חוקיות להתקנת צמיגים בעלי חתך יותר נמוך לרכב.

תודה. האוטו אוחז. אבל כפי שכתבו פה הוא מכויל לרכות יחסית - אופי מעט אמריקאי. לגבי שינוי החתך, זה דורש החלפת ג'אנטים, בדיקת יחסי העברה וכו'. אני נוטה להישאר עם הקיים. תודה בכל אופן על העצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...