Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מוצא צמיגי שטח-כביש 50%-50% במידה 235/60R18

פוצינו
שימו לב! השרשור הזה בן 3345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש צמיגים לסנטה פה 2011.

אני רוצה צמיג שיתן קצת יותר יכולות שטח , חשבתי על 50%-50% .

הבעיה שאני לא מוצא משהוא ראוי במידה הזאת .

ראיתי שיש צמיגים שמגיעים במידות אינצים , האם למידה הנ"ל יש מידה מקבילה באינצים ?

כרגע הרכב נועל מקדימה מקסיס Mas2 - בסוף חיים .

מאחורה קופר discovery HTS שניראים במצב ממש טוב עם בלאי בערך 30-40% .

אם אמצא צמיג ראוי אחליף את כל הרביעיה . אם לא תיהיה ברירה ואצטרך להתפשר ,אז אקנה זוג קופר HTS עבור הקידמיים , ואת האחוריים אשאיר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום צמיג שתמצא לא ישפר את יכולות השטח של הסנטה פה.

תמצא את הצמיג הכי איכותי לכביש כי שם אתה מבלה 99.9% מהזמן.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר "חריש עמוק" בשוק הצמיגים , כנראה שאתה צודק .

כל צמיג שמתאים לסנטה פה הינו למעשה צמיג כביש - ברישיון קוד המהירות הוא H , מה שמוציא את כל צמיגי החצי שטח או אפילו 30%-70% מרשימת האפשרויות .

זה שאני מבלה 99.9% על הכביש , לא מכריע כל כך על בחירת הצמיג .

1) היתי אומר 95% על הכביש .

2) כשאני ב 5% של הטיולים אני כן רוצה לשדרג את היכולת - גם אם זה לא הופך את הרכב ל land cruzer .

3) אני מוכן לוותר מעט על אחיזה ביבש/רטוב , אני מוכן לוותר הרבה על צריכת דלק/רעש צמיגים/בלאי לטובת שידרוג מסויים ביכולת לצלוח מעברי חול/בוץ קלים.

בקיצור - נעבור לפורום שיפורים להתייעץ על צמיגי כביש :-(.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום פוצינו,

מה לגבי ה-Toyo Open Country H/T?

הוא בקוד מהירות V (מתאים לך) והוא כן מתאים לדרכי עפר ובוץ קלים. מדובר בצמיג 80-20 כך שהוא יכול מאד להתאים לך.

כנ"ל לגבי ה-Hankook RA-23, גם הוא יחסית 80-20.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה Hankook RA23 על הכוונת ראה פה .

חשבתי גם על ה Toyo אבל הוא קיבל חוות דעת נוראיות בחו"ל , בכל מקום שחיפשתי השמיצו אותו , יש שטענו שאף על פי של Toyo צמיגים מעולים , הדגם הזה הוא הגרוע ביותר ש Toyo יצרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שיש צמיגים שמגיעים במידות אינצים , האם למידה הנ"ל יש מידה מקבילה באינצים ?

אין לסנטה פה מידות צמיגים מאושרות באינצ'ים.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...