Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיע המערכת אנדרואיד שהוזמנה! שרשור עדכון.

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 2558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי צעד קיצוני והזמנתי מערכת מחו"ל.

אחרי אין ספור שיחות עם המוכר ושאלות, פריסה לתשלומים וסיום התשלום, היא נשלחה מסין והגיע תוך 5 ימי עסקים!

מפרט קצר של המערכת:

מסך 8 אינצ', מעבד כפול ליבה Rockhip3066 (שנחשב למאוד מוצלח בתחום האנדרואיד) 1.6GHZ, זכרון 8GB DDR3, זיכרון מובנה של 8GB, מערכת הפעלה בגירסא 4.2.2 (ניתנת לשדרוג), מקרופון מובנה ועוד ועוד ועוד...

על אותה המערכת רצו בארץ 4000 ש"ח (על המערכת נטו בלבד).

מה שזכיתי הוא שזה לא נתפס במכס (היה אמור לעלות בערך 500 ש"ח), המשלוח נעשה ע"י חברה שילוח DHL והגיע אלי עד לבית 7 יום מיום המשלוח.

החסרון הוא שהפלסטיקה כוללת כפתור של המערכת Push&Go שקיימת בפיקנטואים בחו"ל, אבל זה לא מהווה לי בעיה רצינית.

החבילה כוללת את המערכת, את הפלסטיקה, מתאם DVB-T2, דונגל 3G לחיבור סים DATA, מצלמת רוורס עם ראיית לילה ודונגל OBD לקריאת תקלות. עלות כולל משלוח והכל הכל - 2650 ש"ח.

כמו שאתם רואים בתמונה, זה הגיע עם המון המון חיבורים וכבלים, שכוללים מחברים למערכת, אנטנת GPS, שתי אנטנות לDVB ועוד מלא מלא כבלים. קיבלתי הצעת מחיר מבעל עסק וותיק בתחום של 3000 ש"ח שכוללים התקנה+2 קומפוננטים של פוקל+מגבר של פוקל+סאב של רוקפורד (נראה לי p2, הרחב והדק).

אחרי שראיתי את כמות האביזרים שיש להתקין מחוץ למערכת, אני מבקש ממכם להמליץ על בעל עסק עם נסיון בהתקנת מערכות מסוג כזה שידע לחבר לי את הכל בצורה נוחה ויפה (כולל את המתאם DVB שמצריך חיבור בנפרד), ואם יש מישהו עם נסיון ספציפי על הפיקנטו אני אשמח לשמוע.

אעדכן בהמשך בהתקנה ובטיב המערכת.

image1.jpgimage.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה - הדבר הזה תומך USB HOST?

בנוסף לכך אילו מערכות הפעלה של אנדרואיד ניתן להריץ על המערכת?

אמליץ על יוסי ALPINE - ראה ערך ALPINE או ARC AUDIO ISR

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיני - ברגע שתצא מערכת כזאת עם תמיכה בOTG - יש תחליף הולם לטאבלט\סמארטפון

או זה או הביט PLAY לבינתיים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני מתלהב יותר מהחוטים והאביזרים מאשר מהמערכת? :yum:

תתחדש!

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.cnx-software.com/2012/11/04/rockchip-rk3066-rk30xx-processor-documentation-source-code-and-tools/

אני דווקא חושב אחרת, אין ספק שהמעבד תומך OTG.

8GB RAM לא הגיוני בכלל, יותר בכיוון של 1GB.

ואני לא גם לא חושב שמדובר בסוג כל שהוא של ANDROID VM, הציפ הזה דיי נפוץ בעיקר בדונגלים אנדרואיד HDMI לטלוויזיה.

עדכון:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2660662

בנושא עדכוני תוכנה אתה יכול לעיין פה, שים לב זה מתייחס לכמה מכשירים לאוטו וכדי שתבדוק מה הדגם הספציפי שלך.

עריכה אחרונה על ידי RoNeR
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הOTG אתה צודק, ודאי שהמעבד תומך, בכל מקרה אין למכשיר שפותח השרשור קנה כניסת OTG., לגבי הVM ,כמעט בטוח שמדובר באחד כזה.

אגב, שימו לב לדאבל דין הנ"ל, יש לו כניסת OTG ומעבר RK3166 והוא מבוסס אנדרואיד (בלבד), כמו כן עדכונים שוטפים מהחברה ומXDA.

הבעיה היחידה איתו היא המעבד, ה3288 שיחליף אותו בעתיד הלא רחוק (כנראה) בנוי בארכיטקטורה 64 ביט, מה שאומר שלא רק היום הביצועים טובים יותר עצם מהיותו חדש יותר וחזק יותר, האנדרואיד L ככל הנראה ינצל אותו טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאין לו כניסת USB אחת בכל המכשיר קדמית או אחורית.

ובדקתי עוד פעם לגבי הVM בכל מקום כולל XDA רשום PURE ANDROID משמע אין פה CE בכלל.

זה לא נוגד את זה שמה שהבאת נראה הרבה יותר טוב, אבל אני עדיין לא חושב שאלה פתרונות מושלמים.

עד שלא יוציאו מערכת לרכב עם ערכת שבבים סנפדרגון ועם 2GB זיכרון, עדיין הנקסוס יהיה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שהמכשיר הספציפי שפותח השרשור הזמין הוא ללא VM (למרות שלא בדקתי), מה שכן, אני מסכים איתך שהייתי מעדיף 2GB ומעלה ומעבד RK3288 לכל הפחות, ברור שסנפדרגון מהסדרות החדשות יהיו עדיפים אבל עדיין מדובר ב"סוס עבודה" עם ביצועים מעולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בהחלט יש עתיד - אנדרואיד L על מערכת דאבל דין ותמיכה בUSB HOST ובאמת כבר יהיה תחליף ראוי לכל פרוייקטי הקסטום.

לפתוח השרשור - האם יש ביחידת הראש שקנית יציאת USB כלשהיא? אם כן - כמה ואיפה הן ממוקמות?

דרך אגב - הנקסוס 7 2012 של אשתי כבר רץ על L ואכן יש תמיכה מלאה בUSB AUDIO ובUSB HOST

לא בדקתי עדיין אם הוא יטען לי ברכב ואם כן אם הוא מזהה מטען קיר או מטען מחשב - אבל נראה שאנדרואיד L עושה עבודה טובה.

רק על הנקסוס 7 הוא כבד - כבד מאוד על הרום המקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר מריץ android L + timur kernel v3 r3.

אומנם עוד לא ברכב, מחכה לכמה דברים בEBAY לפני התקנה, אבל בסביבת עבודה שהקמתי בבית הכל עובד פיקס.

מדובר ב nexus 7 lte 32gb :)

אני חושב שאני כבר צריך למצוא בית חם לנקסוס הישן

Nexus 7 2012 3g 32GB. ללא בטרייה עם STEPDOWN, וכפתור הדלקה מולחם החוצה (אפשר לחבר כל כפתור אחר מהדשבורד.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש טעם לשים מערכת כל כך מפלצתית ברכב, אני לא מתכוון להריץ עליה משחקי גוף שלישי וכו. סה"כ קצת WAZE, ועוד כמה תוכנות פשוטות. יש לי בבית סטיק אנדרואיד בגודל של 2 מצתים עם מעבד דומה אך שאר הנתונים נמוכים במקצת, והוא מריץ סרטים FHD בלי שום בעיה ואת שאר האפליקציות (וכן תומך בOTG). המערכת הזאת בעל נתונים מספיק גבוהים כדי לשרת את השימושים שלי בכל מקרה.

המערכת כן תומכת בOTG, והיא הולכת להתחבר לשקע המקורי של הרכב, ז"א הכניסת USB+AUX של הרכב יוכלו להעביר תכנים, לכן לא שמתי לב אם יש לי חיבור USB נוסף פיזי במערכת, כי לא פתחתי עוד את הניילון אבל כשאלך למתקין ואסתכל אני אעדכן. מה שכן ראיתי כל מיני חיבורי USB בכבלים שהיו לי שם.

אין לי מושג אם זאת מערכת מקורית עם CE שהותקנה עליה אנדרואיד, למיטב הבנתי מהשיחות עם המוכר זאת מערכת אנדרואיד מקורית, אבל למען הסר הספק שלי ושל השואלים פה שאלתי את המוכר, אעדכן כשיחזיר לי תשובה.

בהתחלה ממש התלבטתי לשים פשוט טאבלט ולעשות לו בנייה אישית שישב כמו שצריך. בסופו של דבר וויתרתי את טאבלט לא יחזיר מעמד הרבה זמן, והוא לא מותאם לשירותי רכב. והחלטתי שעדיף מערכת ייעודית עם מאווררים וגופי קירור שיותאמו כמו שצריך בדיוק לרכב.

זה בטוח ש2 ג'יגה זה מעולה, אבל 1gb ddr3 של סמסונג יעשו את כל העבודה שאני צריך. חוץ מזה שאני לא יודע אם בכלל קיימת מערכת עם המעבד החדש שציינו פה ו2 ג'יגה ראם, אבל גם אם כן היא בטח תעלה הון, גם מחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

בעקבות חיפוש שרשור ישן שלי נתקלתי בשרשור הזה - אז אם כבר רק אעדכן שהמערכת עובדת ודופקת עד היום, פועלת מצויין ואני ממש מרוצה. מריצה KODI, סרטים FULL HD (אל דאגה, בשימוש במצבי המתנה ארוכים - יש לי הרבה כאלה) וקיצור כל מה שצריך.

עידן+ יצא כמיותר והוא פורק מהרכב ושוכב במחסן, בגדול אם הייתי מזמין ללא העידן+ הייתי משלם סה"כ 2600 שקלים כולל הרכבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2558 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...