Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפולים אחרי קנית רכב יד שניה

yairfi
שימו לב! השרשור הזה בן 7063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כחודש קניתי 206 XS בת כמעט שנתיים(עוד חודש יומולדת). בדיקת רכב לפני קניה לא העלתה דבר, גם במוסך המטפל העידו רק על דברים סטנדרטיים ובעיות עם האזעקה.

אבל, גיליתי (לא ממש מפתיע) בכל זאת כמה בעיות קטנות.

אני חייב קודם להתנצל בפני מי שכבר ראה את השאלה הזו בפורום אחר - אני לא מתכוון לנדנד, רק לקבל עצות...

ראשית, חוסר יציבות של סלד סרק: יש תנועות קלות של מחוג הטורים, ולפעמים רעידות של הרכב בעמידה ברמזור. לא מטורף, אבל מורגש (פעמים רוחב המחוג) - המוסכניק הירושלמי אמר שככה זה והכל תקין, ושאני סתם מנדנד. אבל לא פגשתי את זה באף רכב חדש אחר, ורכב בן שנתיים נשמע לי די חדש.

שנית, קלאץ' שלא מתחבר טוב בזינוקים. הוא לא מחליק בנסיעה או בכל הילוך אחר, אבל כל זינוק בעלייה מפיק רעידות. חשבתי שאני מפספס את הזינוקים (רגיל לאוטו' - אבל תיקנתי את הבעיה הזאת :wink:) אבל בזה המוסכניק הסכים. אבל הוא טען שאין טעם לטפל בזה.

לכאורה יש לי אחריות על הרכב - עוד חודש בתוקף - ושל מכון הבדיקה. אבל אף אחד מהם לא כולל קלאץ' ואני לא באמת יודע מה המצב במנוע - אם הוא בסדר ובאמת ככה זה, או שיש שם חישן שמזייף.

למישהו יש רעיונות ? אגב, אני גר בירושלים, ואת הרכב קניתי באשקלון - מה שיכול שסבך את העיניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את הקטע של הקלאצ'. אולי אתה פשוט לא יודע איך להתחיל נסיע בעליה?(אמרת שאתה רגיל לאוטומוט, הבנתי שהמוסכניק שלך מסכים איתך, אבל אני לא ממש הבנתי מה הבעיה בעליות)

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שכך גם אני חשבתי. אבל הזמן עבר ונקודת ה-G לא נמצאה.

אחרי שאחי, שנוהג קבוע בידני, אמר שמשהו שם דפוק, שאלתי במוסך וגם הוא אמר שיש שם בעיה.

זה בעיקר בולט בזינוק בעליה כי שם בלי שום התחכמויות והתגרויות הבעיה מופיעה.

התחושה היא של "פירפור" בקלאץ' - כאילו שהוא מתחבר ומתנתק במהירות מספר פעמים לפני שהוא מתחבר כמו שצריך. זה עוד לפני שמגיעים לשחרור מלא של הקלאץ'.

כאמור המוסכניק אמר שאין טעם לטפל בזה -הטיפול המתבקש הוא החליפת קלאץ', אבל אין החלקה אז חבל על הכסף. מהפרפור אפשר להתעלם, והוא לא גורם נזקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...